Şimdi Ara

Video izlerken bilgisayar çok kasıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
4.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi bilgisayardan veya tarayıcıdan video izleyemiyorum çok fazla kasıyor fare imleci ağırlaşıyor ve çoğunlukla görüntü takılıp ses devam ediyor. Sorunu çözmem için lütfen yardım edin videolu ygs eğitim seti satın aldım oradaki videoları bile doğru dürüst izleyemiyorum. Ekran kartı vb her türlü driver güncel. Sistem biraz eski ama video oynatamayacak kadar kötü olamaz diye düşünüyorum. Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler

İşlemci: AMD Turion 64 X2 TL-58 1.90GHz
    Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 7150M / nForce 630M
    Ram: 3 gb
    64 bit işletim sistemi kurulu

• Videoyu 360p, 480p ve 720pde dene. Eğer 720pde ve üzerinde kasma oluyorsa ekran kartın yetersizdir. Harddiskinde de problem olabilir çok eskiyse
  • 360p de bile kasma oluyor. Harddisk eski de olabilir yeni de bir bilgim yok. Harddiski analiz etmek için bir program vb öneriniz yok mu nasıl öğrenebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: samet2131

360p de bile kasma oluyor. Harddisk eski de olabilir yeni de bir bilgim yok. Harddiski analiz etmek için bir program vb öneriniz yok mu nasıl öğrenebilirim?

hd tune ile test bi bakalım..
  • blacksnake03 kullanıcısına yanıt
    Test ettim yaklaşık 2 saat sürdü hiç kırmızı kutucuk çıkmadı ama test sırasında 66 dereceye kadar ısındı bilgisayar. Sorun harddiskte değildir diye düşünüyorum.
  • Ekran kartı sürücününü güncellemelisin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bütün sürücüler güncel directx 9 yüklü (üstünü desteklemiyor)
  • quote:

Orijinalden alıntı: samet2131

Bütün sürücüler güncel directx 9 yüklü (üstünü desteklemiyor)

Görev yöneticini açıp bakar mısın? İşlemciyi yoran bişey var arkaplanda sanki? Virus olabilir.
  • Çözdün mü sorununu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • superspecial kullanıcısına yanıt
    Çok özür dilerim uzun zamandır bakmıyordum foruma. Sorunu yeni bir bilgisayar almakla çözdüm maalesef
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.