Şimdi Ara

VICTORINOX LEATHERMAN SPYDERCO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • çakı, çok fonksiyonlu çakı ve multitool kolleksiyonu yapıyorum, meraklıları için bir kaç fotoğraf paylaşmak istedim.
    kolleksiyoncu arkadaşlar ve meraklıların sorularını cevaplayabilir, fikir paylaşımında bulunabilirim.
    fotoğraflar kendi ekipmanın benim tarafımdan çekilmiş fotoğraflarıdır.
    devamı gelecek...

• Bu spyderco'lar spring assisted mi oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efbiyay

Bu spyderco'lar spring assisted mi oluyor

embassy vb. spring assisted modelleri var ama Amerika dışında ulaşmak imkansız. Amerika'da bile sadece kolluk kuvvetlerine satış yapan yerlerde bulunabiliyor. ama alışınca thumb hole ile spring assisted kadar hızlı kullanabiliyor. emerson opener modelleri de var ama hiç denk gelmediği için yorum yapamam.
  • Nitelikle ürünler ömür boyu kullanylyr. Yukaryda sözü edilen markalar (Özellikle victorinox) uzun yyllar kalitesi ve dayanymyny kanytlamy?tyr.

Ne yazyk ki Türkiye'de (nedenini bir türlü bulamdym) fahi? fiyatlar üzerinden saty? yapylmaktadyr.

2010 yylyndan bir foto?raf

2013 yylyndan bir kare.

De?erini bilenler ömür boyu kullanacak ve çocuklaryna byrakabilirler. (Yylda bir defa temizleyip ya?lady?ynyzda ilk günkü performansy sürdürecektir.)

Yerli markalar ne yazik ki tutarsyz oluyor. Bir ürün kaliteli olurken di?eri elinizde kalyveriyor. (O yüzden önermiyorum yanly? anla?ylmasyn.)

• ekstrem koşullarda kullanılmayan her victorinox babadan oğula geçer. bende 30 yaşın üzerinde victorinox ve 20 yıllık leathermanlar ışıl ışıl duruyor.
  • Arkadaşlar merhaba,

Konu paslanmış ama yine de yazayım belki bir okuyan olur. Ben spyderco'nun caly 3.5 modelini almayı düşünüyom, vg 10 çeliği olanından. Ancak markanın resmi sitesinde vg 10 modelinin üretiminin durdurulduğu yazıyor. Onun yerine zdp-189 çeliği var. Dururulmasnın sebebi ne olabilir? Tekzen'in sitesinde vg 10 modeli mevcut 720Tl. Birde caly 3.5 ile endura 4 modeli arasında çok kaldıktan sonra caly 3.5 Seçtim ancak iki modeli de kullanan birisarartısın-eksisini yazabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ordic O kullanıcısına yanıt
    AsKpyderco Paramilitary 2 S110V

VICTORINOX LEATHERMAN SPYDERCO VICTORINOX LEATHERMAN SPYDERCO
     VICTORINOX LEATHERMAN SPYDERCO VICTORINOX LEATHERMAN SPYDERCO VICTORINOX LEATHERMAN SPYDERCO VICTORINOX LEATHERMAN SPYDERCO VICTORINOX LEATHERMAN SPYDERCO VICTORINOX LEATHERMAN SPYDERCO VICTORINOX LEATHERMAN SPYDERCO VICTORINOX LEATHERMAN SPYDERCO VICTORINOX LEATHERMAN SPYDERCO VICTORINOX LEATHERMAN SPYDERCO VICTORINOX LEATHERMAN SPYDERCO VICTORINOX LEATHERMAN SPYDERCO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Discovery_ -- 3 Aralık 2017; 23:48:11 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.