Şimdi Ara

VİBER KULLANAN VARMI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aslında bu foruma daha yeni üye olduğumdan dolayı konuyu nereye açacağımı bilemedim eğer kurallara aykırı davranmışsam şimdiden özür dilerim. Şimdi benim merak ettiğim konu şu: Biliyorsunuz ki android telefonlarda ''viber'' adlı bir uygulama var. Detaylara girmeden problemi söyleyeyim. Bu viberdeki arkadaş listemde x adlı kişi eğer beni kendi telefon rehberinden silmişse ama benim rehberimde bu x kişinin telefon numarası var olduğu halde x adlı kişinin viberimde görünme olasılığı varmı? Konuyu tam olarak anlatabildim mi bilmiyorum.

• Yok numaran gozukur sadece sanirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok teşekkürler
  • Anladığım kadarıyla karşı taraf beni silmişse bende ekli olduğu halde listemde görünürmü diye soruyorsan evet sende ekli olduğu sürece görünür
  • Vatsep varken

• quote:

Orijinalden alıntı: sametle

Anladığım kadarıyla karşı taraf beni silmişse bende ekli olduğu halde listemde görünürmü diye soruyorsan evet sende ekli olduğu sürece görünür

Yok karsi beni silerse ben onucararsam ismi gozukur mu diye soruyor bence

• aynen böyle demek istedim. sadece ararsam eğer, ismimin görünüp görünmeyeceğini merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juanito Perez

Vatsep varken

Viberla whatsapp tamamen farklı

• Juanito Perez kullanıcısına yanıt
  • Viber de whatsapp gibi rehberdeki numaralardan viberi olanları ekler direk, sonra normal rehberden silse de orda durabilir belki
  • İllegalBiri kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.