Şimdi Ara

VfL Wolfsburg Taraftarları | Hoşgeldin MARIO GOMEZ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
2
Favori
4.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • De Bruyne'nin sol ayağı yeter kazanmamız için Mancini otobüsü çeker mi bilemem ama tabii de çekse de çekmese de çok rahat bir şekilde hem oyun üstünlüğüyle hem skor üstünlüğüyle geçeceğimize inanıyorum ben.

@Todo al Blanco
  • quote:

Orijinalden alıntı: Comandante Alex

De Bruyne'nin sol ayağı yeter kazanmamız için Mancini otobüsü çeker mi bilemem ama tabii de çekse de çekmese de çok rahat bir şekilde hem oyun üstünlüğüyle hem skor üstünlüğüyle geçeceğimize inanıyorum ben.

@Todo al Blanco

Çok rahat eleyeceğiz cümlesi bence oldukça cesur olmuş. Wolfsburg çok iyi gidiyor tamam da Inter'in bireysel yeteneklerini tamamen göz ardı etmen olmamış. Wolfsburg elese bile bunun çok kolay olacağını sanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Samir Handanovic

quote:

De Bruyne'nin sol ayağı yeter kazanmamız için Mancini otobüsü çeker mi bilemem ama tabii de çekse de çekmese de çok rahat bir şekilde hem oyun üstünlüğüyle hem skor üstünlüğüyle geçeceğimize inanıyorum ben.

@Todo al Blanco

Çok rahat eleyeceğiz cümlesi bence oldukça cesur olmuş. Wolfsburg çok iyi gidiyor tamam da Inter'in bireysel yeteneklerini tamamen göz ardı etmen olmamış. Wolfsburg elese bile bunun çok kolay olacağını sanmıyorum.

Benim kendi düşüncem , oynadığımız futbola baktığımda ben ilk maçta iyi bir skoru , rahat bir şekilde elde edip kazanacağımızı , ikinci maçta ise ona göre akıllıca oynayıp turu geçeceğimizi düşünüyorum.Ben takımımın rahat bir şekilde Inter'i eleyeceğine eminim.Maçtan sonra görüşelim diyeceğim de forumdan kendi isteğimle ayrılıyorum , o yüzden iyi bir oyunla iyi bir skorla döndüğümüz taktirde aklınıza gelirim umarım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Comandante Alex -- 28 Şubat 2015; 9:25:38 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Samir Handanovic

quote:

@Todo al Blanco

Benim kendi düşüncem , oynadığımız futbola baktığımda ben ilk maçta iyi bir skoru , rahat bir şekilde elde edip kazanacağımızı , ikinci maçta ise ona göre akıllıca oynayıp turu geçeceğimizi düşünüyorum.Ben takımımın rahat bir şekilde Inter'i eleyeceğine eminim.Maçtan sonra görüşelim diyeceğim de forumdan kendi isteğimle ayrılıyorum , o yüzden iyi bir oyunla iyi bir skorla döndüğümüz taktirde aklınıza gelirim umarım :)

Özellikle oynadığımız futbol konusunda haklısın, kötü oynadığımız bir gerçek. Düşüncelerine de saygı duyuyorum. Benim fikrim de turun her iki takım için de çok kolay olmayacağı yönünde. Keyifli maçlar bizi bekliyor. Forumdan ayrılma konusuna ise diyeceğim bu turdan sonra ayrılman. Maçların kritiğini yağıl öyle elveda demeni temenni ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir konu daha çöp olur. Bir hevesle iyide gitmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: golf_R

Bir konu daha çöp olur. Bir hevesle iyide gitmiş.

alex süresiz çizildi konuyu birinin devalması gerek
  • Volkswagen'in durumundan sonra neler olacak çok merak ediyorum. Volkswagen'in iflas bile edebileceği söyleniyor.
  • iyi günde açılmış konu
  • wolfsburg konusu resmen futbolcu tercihlerinde Mourinho'nun başarısızlık konusu
  • Eski konu sahibi ''Comandante Alex'' sınırsız ban yediği için konuyu devraldım ve ilk sayfayı güncelledim.

Artık tekrar konuyu canlandırmanın vakti geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Padişah91 -- 15 Aralık 2015; 17:51:43 >
  • Bu sezon hiç Wolfsburg maçlarını izleyemedim. En merak ettiğim şuan Draxler.. Ne durumda bireysel olarak ve takımla uyumu nasıl?
  • samtiger kullanıcısına yanıt
    Sakatlık öncesi eski günlerine dönüyor yavaş yavaş.
  • İlk devrenin son maçı Stuttgart v Vfl Wolfsburg Türkiye saati ile 19:30'da Eurosport 2 HD'de

• İşte 11 ve Yedeklerimiz.

Line-up: Benaglio - Träsch, Naldo, Klose, Schäfer - Guilavogui, Arnold - Caligiuri, Kruse, Draxler - Schürrle.

Subs: Casteels - Dost, Dante, Horn, Jung, Knoche, F. Rodriguez.

- Hazır dortmund puan kaybetti yarın da Herta Berlin Mainz ile çok zor bir maça çıkacak. 3 puan kazanmamız önemli eğer kazanırsak ve yarın Herta yenilirse ilk yarıyı 3. olarak kapatıyoruz yenmemiz şart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Padişah91 -- 19 Aralık 2015; 18:50:21 >
  • MS | Stuttgart 3-1 Wolfsburg

Tek golümüz 14. DK Maximilian Arnold'dan geldi

Lig sonuncusuna 3-1 verdik maçı çok pozisyon harcadık boş kaleye bile atamadık. Son 4 maçta galibiyet alamadan ilk devreyi kapattık...
  • Sezonun 2. devresini Eintracht Frankfurt deplasmanı ile açıyoruz.

Eintracht Frankfurt v Vfl Wolfsburg Mücadele 16:30'da Eurosport 2 HD'den canlı yayınlanacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Padişah91 -- 24 Ocak 2016; 15:12:56 >
  • İlk 11 ve Yedekler.

Yedekler: Casteels, Bendtner, Schäfer, Luiz Gustavo, Jung, Knoche, Azzaoui.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Padişah91 -- 24 Ocak 2016; 16:32:38 >
  • İlk yarıda sayısız gol kaçırırsan adam gelir ikinci yarıda hat trick yapar ve yenilirsin doğal olarak.

Eintracht Frankfurt 3 - 2 Vfl Wolfsburg

Gollerimiz: 25. dk Dante - 79. dk Schürrle

Rakip: 66,73 ve 90+3. dk Alexander Meier

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Padişah91 -- 24 Ocak 2016; 18:30:13 >
  • Maç Günü // 2. Devrenin ilk iç saha mücadelesinde Köln'ü konuk ediyoruz. Karşılaşma Türkiye saati ile 16:30'da Eurosports 2'den naklen yayınlanacak maçın hakemi Wolfgang Stark.
  • İlk 11 ve Yedekler

11: Benaglio, Jung, Naldo, Dante, Rodriguez, Luiz Gustavo, Guilavogui, Vieirinha, Kruse, Draxler, Schürrle.

Yedeklerimiz: Casteels, Bendtner, Schäfer, Caligiuri, Träsch, Knoche, Azzaoui.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.