Şimdi Ara

Vestel v tab 1041

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar derslerim için uygun fiyatlı tablet almak istiyorum Max bütçem 500 TL sizce bu tablet işlerimi görür mü?(video izleme PDF vb.) Tablet PC onerebilirsiniz
    Resimlerini koydum Vestel v tab 1041Vestel v tab 1041

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1Teo1 -- 9 Nisan 2020; 7:8:55 >

• Bu leptop ve tablet görünümlü pcden bende var, inanılmaz hızlı ve rahat. Lakin ekranı biraz ufak , kafaya takmam diyorsan kaçırma derim
  • Merhaba tableti 3 gün önce aldım gerçekten çok güzel ekran idare eder zaten ekranı TV'ye yansitiyorum bir sorum olacak bunda MDM denen bir şey varmış pcde ne yaptığını görebiliyor Kocaeli büyükşehir belediyesi koymuş nasıl kaldirabiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1Teo1

Merhaba tableti 3 gün önce aldım gerçekten çok güzel ekran idare eder zaten ekranı TV'ye yansitiyorum bir sorum olacak bunda MDM denen bir şey varmış pcde ne yaptığını görebiliyor Kocaeli büyükşehir belediyesi koymuş nasıl kaldirabiliriz?
    Full yeniden format atıp, istediğin bir windowsu yükleyip kullanman, yada kaldırabilirsen programı kaldır.

Yada bu programla kaldırmayı denehttps://www.iobit.com/en/advanceduninstaller.php

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayalci -- 17 Nisan 2020; 10:18:50 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.