Şimdi Ara

VESTEL THINBOOK PRO hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba beyler 5 dakika önce kaydoldum hata varsa affola
    şimdi beyler bizim yaşadığımız yer küçük olduğu için imkanlar bu kadar vestelden alabilirim sadece
    link ini vericem dizüstünün oyun performansı hakkında söylecekleriniz nelerdir

https://www.vestel.com.tr/vestel-thinbook-pro

• Vestel laptop alınmaz parana yazık. Vestel hiçbir şey alınmaz.

Yer küçüklüğüyle imkanlar kısmını pek anlamadım ama internetten daha iyi modeller alabilirsin en fazla 2 günde de kapında olur.

O fiyata daha iyi şeyler bulunur.
  • Sen bana yinede oyun performansını söyleyebilirmisin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • :ArHaus: kullanıcısına yanıt
    Vestel laf olsun diye üretim yapıyor zaten. Boş boş konuşursunuz ya deli oluyorum. vestel alınmaz değil kardeşim , bu laptop alınmaz nedenide fiyat performansı iyi değil. güçsüz bir laptop.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elkarun

Vestel laf olsun diye üretim yapıyor zaten. Boş boş konuşursunuz ya deli oluyorum. vestel alınmaz değil kardeşim , bu laptop alınmaz nedenide fiyat performansı iyi değil. güçsüz bir laptop.

Vestel alınmaz. Bi firma bu kadar mı dandik mal üretir neyini alsak 1 sene geçmeden arıza verdi.

• 2bine daha uyi modeller var hele exper vestel Casper gibi modeller almak gerçekten israf.yabanci markalara bakın buna ne driver güncellemesi gelir ne bios.

• Elimde note 3 var. hiç bir oyunu açmıyor. Ya optimizasyon sorunu veriyor.ya kasıyor.ya 200 derece oluyor alev alıyor illa bir hata veriyor ama oyun açmıyor. ısınma hata değil gibi gelebilir ama bu öyle değil başka note 3 de de denedim benimki 10 kat ısınıyor el değmiyor. Garantiye yolladım yazılım yükledik diye yolladılar hala aynı zırnık değişmedi , eskiden 2 gün batarya giderdi şimdi yarım gün gitmiyor. cin malı telefon alsam s3 mini falan alsam çok daha iyiydi. Adamlar böyle bir hata olduğunu biliyor bazı note 3 ler böyle ama hatalarınö kabul etmiyorlar.garantiye yolla değişim iste olduğu gibi gelir.Bazılarımada yalan söylüyorlar ekram hariç her yeri değiştirdik diye bi geliyor aynen devam. Bu her note 3 de yok ama olanı hem perişan ediyor hemde bundan kurtulamıyorsun elinde patlıyor. Al dünya devi SAMSUNG . Nexus 4 üm vardı 22 ay kullandım 1 kere dondu yolladım garantiye aldıgım para kuruşu kuruşuna geldi

tam hatırlamıyorum da ablamin note 3 benckmark da 37 bin alıyor benimki 15 bin mi 22 bin mi öyle bir sey alıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elkarun -- 6 Temmuz 2015; 12:21:25 >

• ben bunu kullanıyorum aynı özellikler oyun konusunda pek iyi değil ama orta grafikte çoğu oyunu çalıştırır.
    http://www.n11.com/grundig-gnb-1588-b1-i5-windows-8-notebook-P57073227?cid=604001&gclid=CLbkzcioxsYCFYvHtAodHg0P2g
    ben memnun değilim alacağın laptopta bundan farklı olmayacak.
  • Oyun performansi ortanin altinda.. 2000lira edecek bir sistem kesinlikle degil

• 2000'e oyun icin daha iyi çözümler mevcut

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alma. Değmez. O fiyata daha iyileri var. Birde Vestel'in malları genel olarak dandik.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.