Şimdi Ara

Vestel tablet çıkarıyor! 200 $ altında bir fiyata sahip

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
5.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tablet piyasasının oldukça karışık olduğu şu günlerde bir Türk markasının daha tablet işine gireceğini öğrenmek bizi oldukça heyecanlandırdı. Vestel tablet'in ilk görüntüleri yazımızda.

Sizlere sabah ulaştırdığımız Vestel'in TV üretimi 100 milyonu geçti haberinin ardından yine bir Vestel haberi ile devam ediyoruz. Bu seferki haberimiz ise geçen hafta CES fuarında başlayan tablet çılgınlığıyla ilgili.

Vestel fabrikasındaki turumuzda Vestel'in yeni tablet PC'sini görüntüledik. Daha prototip olan bu ürünün önümüzdeki günlerde piyasaya sürülmesi planlanıyor. Bunlar aramızda kalsın ürünün fiyatı da 200 doların altında konumlandırılacakmış.

Vestel'in tabletinin 1 GHz'lik işlemcisi bulunacak. Ürünün ekran büyüklüğü ise 10 inç. Prototip içersinde Android 2.2 işletim sistemi bulunuyordu. Muhtemelen ürün piyasaya Android 2.3 işletim sistemiyle birlikte sürülecek.

Ürünün üzerinde standart USB çözümü ile birlikte Micro SD kart yuvası da bulunuyor. Ürünün dahili depolama kapasitesi ise 4 GB. Ürünün pil süresi ise bir hayli ilgi çekici. Aldığımız bilgilere göre bu ürünü alacak kullanıcılar kesintisiz 8 saat video izleyebilecek.

ShiftDelete.Net

• Başarılar diliyorum
  • Hayırlı olsun.
  • Eğer gerçekten 200$ ın altında çıkarsa alabilirim çıkar çıkmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: shnkrc

Eğer gerçekten 200$ ın altında çıkarsa alabilirim çıkar çıkmaz
    Çin malı tabletler bu fiyatta, anlamıyorum vestel gibi kaliteli malzemeden ürün piyasa süren firma neden bu kadar düşük bir fiyattan ürün sürer. Gerçi fiyatı çok uygun ama bu soruyu sormadan edemedim.
    Not; tablet pc'nin alt orta kenarındaki üç nokta tuş hoş durmamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neyıh

Çin malı tabletler bu fiyatta, anlamıyorum vestel gibi kaliteli malzemeden ürün piyasa süren firma neden bu kadar düşük bir fiyattan ürün sürer. Gerçi fiyatı çok uygun ama bu soruyu sormadan edemedim.
    Not; tablet pc'nin alt orta kenarındaki üç nokta tuş hoş durmamış.

Alıntıları Göster
    Eğer fiyatı 200$ altında olacaksa hemen alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metalurjist

Eğer fiyatı 200$ altında olacaksa hemen alırım.

Alıntıları Göster
    Arçelik yapsaydı hemen alırdım.Vestele karşı bi zaafım var
  • quote:

Orijinalden alıntı: akcanon

Arçelik yapsaydı hemen alırdım.Vestele karşı bi zaafım var

Alıntıları Göster
    Cidden kendimiz üreteceksek bende alırım bu üründen arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Voilet

Cidden kendimiz üreteceksek bende alırım bu üründen arkadaş

Alıntıları Göster
    8 ssat video oynatırsa ve 200$ altı olursa alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: celalcaner2

8 ssat video oynatırsa ve 200$ altı olursa alırım

Alıntıları Göster
    vestel city de staj yapmış biri olarak şunu diyim, ürünlerin montajı burda, parçalar dışardan gelmekte..olsun yinede bir türk firmasıdır umarım başarılı olurlar. insanlarda oluşan kötü servis sonucu önyargı umarım kalkar. çünkü vestel satışlarının sadece 100de 15 i türkiye ye kalan 85 lik kısım avrupa ve ortadoguya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

vestel city de staj yapmış biri olarak şunu diyim, ürünlerin montajı burda, parçalar dışardan gelmekte..olsun yinede bir türk firmasıdır umarım başarılı olurlar. insanlarda oluşan kötü servis sonucu önyargı umarım kalkar. çünkü vestel satışlarının sadece 100de 15 i türkiye ye kalan 85 lik kısım avrupa ve ortadoguya.

Alıntıları Göster
    Tüplü mü ?

• quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

Dünyada LCD panel üreten üç büyük firma var, işlemci ve yüksek mühendislik ürünü kartların üretimi ise Tayvan'da daha uygun fiyata yapılıyorken dışarda yapılır. Vestel bildiğim kadarıyla kasasını falan kendi tasarlıyor, bir de yazılım konusunda biraz bir şeyler yapıyor. Yerli üretim olduğu tercih edilebilir ama tablet almayı düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Tüplü mü ?

zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa xdxd

• quote:

Orijinalden alıntı: Anthony John Soprano

quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Tüplü mü ?

zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa xdxd

Alıntıları Göster
    veezyGo ları yapan vestel değilmi ?
    Allaha yakın tüketicilere uzak olsun :)

• Eger kapasitifse hemen alırm
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

Eger kapasitifse hemen alırm
    Pek satacağını düşünmüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: okndmr34

Seni düşünen beni düşünen kim direk ihracat..
  • quote:

100 milyon tane tv satmayı basarmıssa bunuda basarabilir. ki 200 dolar altı fiiyat olursa -gereksiz görmeme rağmen- ben bile alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

quote:

100 milyon tane tv satmayı basarmıssa bunuda basarabilir. ki 200 dolar altı fiiyat olursa -gereksiz görmeme rağmen- ben bile alabilirim.

Alıntıları Göster
    Ekran resistif ise 10 dolar olsa alınmaz. Kapasitif ise fiyat iyi ama yine de androd 3.0 bekleyip onunla çıkan tabletleri almak lazım. Şu anda android tabletler emekleme aşamasında.

• quote:

Orijinalden alıntı: peugeot206WRC

Ekran resistif ise 10 dolar olsa alınmaz. Kapasitif ise fiyat iyi ama yine de androd 3.0 bekleyip onunla çıkan tabletleri almak lazım. Şu anda android tabletler emekleme aşamasında.

Alıntıları Göster
    Çinliler bile artık resestif ekran kullanmıyor ama ben resestif ekranı seviyorum. Ekranın algılaması her zaman aynı olmuyor ama kalem tıkır tıkır seri şekilde ekran kullanılabiliniyor.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.