Şimdi Ara

Vestel Kurutmalı Çamaşır Makinası Fiyat Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
2.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vestelin kurutmalı çamaşır makinasından komşum aldı ve çok memnun olduğunu söyledi bende araştırmam sonucunda çok fazla olumsuzluk göremedim kullanan var mı? olumlu olumsuz yorumlarınızı istiyorum. Fiyat olarak da yeniçarşımda buldum ve world kampanyasından dolayı almayı düşünüyorum. world 125 TL puan veriyor ve 12 taksit yapıp 3 ay erteliyor... ücretsiz kargo da olunca diğer sitelere göre avantajlı olduğunu gördüm.

http://www.yenicarsim.com/vestel-cka-xxl-9614-te-kurutmali-camasir-makinesi/camasir-makineleri/id/1753072/

Yorumlarınız?

• Bu rada 12 taksit ve eylülde ödeme var ve fiyat biraz daha uygun. Fakat kargo bilgisi yazmamışlar sorup öğrenebilirsiniz.

http://www.alevgaz.com/Vestel-CMA-XXL-9614-TE-Kurutmali-Camasir-Makinesi_1044.html1#2
  • world ile 1527 liraya 12 taksitte veriyorlar

yeniçarşımda ise 125 TL lik puan hediyesi var o yüzden cazip geldi ama başka bir yer var mı daha ucuza diye araştırıyorum ayrıca ürün hakkında yorumları merak ediyorum...
  • 36 taksıt olayı vardı ama bıtmıs. bıyıden alırsanınz daha ıyı 1699 tl şuan gazıosmanpasa kahramanlar dtm de
  • aman sakın vestelden uzak dur heleki kurutmalı çamaşır makinesini hiç tavsiye etmem ben 1 hafta önce iade ettim dertsiz başına dert alma
  • quote:

Orijinalden alıntı: veyso16

aman sakın vestelden uzak dur heleki kurutmalı çamaşır makinesini hiç tavsiye etmem ben 1 hafta önce iade ettim dertsiz başına dert alma

URETIM HATALIMIYDI ACABA? SENINKI SORUNLU DIYE HEPSI SORUNLU DEGILDIR.
  • komşum kullanıyor ve çok memnun bende gözlerimle gördüm ve çok kullanışlı... 5 yıl garanti iyi bir süre ve fiyat çok da pahalı değil... bencede sizinkinde bir sorun olabilir... Zaten dün sipariş verdim. salı günü montajı yapılacak ondan sonra olumsuzlukları olursa yazarım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: _selfblood_

komşum kullanıyor ve çok memnun bende gözlerimle gördüm ve çok kullanışlı... 5 yıl garanti iyi bir süre ve fiyat çok da pahalı değil... bencede sizinkinde bir sorun olabilir... Zaten dün sipariş verdim. salı günü montajı yapılacak ondan sonra olumsuzlukları olursa yazarım...

KURULUNCA FOTOLU INCELEME YAPABILIRMISINIZ
  • Bu makinayı 2013 yılında aldım. Kapak kilidi kısa devre yaptı ve elektronik kartı lcd göstergesi yandı. Servis bunları değiştirdi. Yeni taktıkları da yandı. Daha sonra yine değiştrdiler makina geldi kurutma kartı çalışmıyordu bu seferde. 1 ay boyunca süründüm. Vestel ürünün arkasında da durmuyor. 20 iş günün de makinayı yapamadı beni de mağdur etti. Evdeki tüm eşyalarımı vestel den almama rağmen müşteri memnuniyeti sıfır. Kesinlikle ilgilenmiyorlar. Vestel pişmanlıktır. Kesinlikle almayın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.