Şimdi Ara

Vestel: 'Dünyanın en iyi televizyonunu biz yaptık' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
1
Favori
2.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Şahsım adına evimdeki tüm cihazların Türk Markası olmasını istiyorum. Fakat bunu yapabilmek için beni ikna etmelerini bekliyorum. Türk teknoloji severleri hafife alarak bunu başaramayacaklarını da hatırlatmak istiyorum.
  • Ziyaaaaa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi şeyi de abartmasak olmaz zaten. güya dünyanın en iyi televizyonunu yapıyorsun da panelini dışardan almasan televizyon bile yapamazsın.

ek vergi rezaletinizi de unutmadık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 6 Eylül 2016; 21:54:57 >
  • şakaysa hiç komik değil ciddiyse çok komik
  • Ben diyorum hello kitty, sen diyosun vestel :)))

• Paneli eğer kendi üretmiyorsa çok rezilce bir çıkış. Elin şeyiyle gerdeğe girmek deyimini icraata dökmüştür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 marka türkiyenin ilk oled tvsini biz yaptık dedi (grundig ) 3 üde 65 inç yaptı 3 üde satmak için değil algı oluşturmak için yaptı. Bu 3 markadan biri neden 42 , 49, 55 inç tv yapıp fiyatınıda astronomik değilde gerçek bir fiyatlandırma yapamadı? Siz iflah olmazsınız

• Erdi abi ikinci bir ismin mi var acaba.kaan diye :))

• inşallah türk malımız da ciddi anlamda kalite değeri artar tsarım dğeeri de onu destelşeyecek durumda olurda bir sony bir samsung ve diğer markalar gibi duruma gelir.

• 2 yıldır Vestel Pixellence plazma televizyonumun ortası kara delik gibi gölgelendi. Buna rağmen Vestel marka televizyon almamak için gittiği yere kadar gitsin diyorum, bozulduğunda dünyanın en iyi LED panel üreticisi LG'nin Smart TV'sini alacağım. 500 lira fazla vermek için bir süre beklerim en azından ömürlük bir şey alırım.
  • Hmm peki

• quote:

Orijinalden alıntı: Şaban Oğlu Şaban

2 yıldır Vestel Pixellence plazma televizyonumun ortası kara delik gibi gölgelendi. Buna rağmen Vestel marka televizyon almamak için gittiği yere kadar gitsin diyorum, bozulduğunda dünyanın en iyi LED panel üreticisi LG'nin Smart TV'sini alacağım. 500 lira fazla vermek için bir süre beklerim en azından ömürlük bir şey alırım.

Dünyanın en iyi telefon kamera sensörünü de Sony üretiyor ama Sony telefonlar en iyi kameraya sahip değil.

Lg 43uf7877 4k tv sahibiyim, memnunum ama alt kata Sony KD-49X8305C aldık kumanda hariç aradaki farkı görmemek imkansız.
  • ## 649 dan 1499 kadar modellerimiz olacak dedi. Bütün telefonlar V4 olmamalı 5040 5070 karışıyor alt model üst model birbirinden ayrılmıyor. Örneğin alt seri V serisi Snapdragon 2xx, Orta seri E serisi S 4xx, Orta üst S serisi s6xx, Üst seri EL serisi gibi.

## 6" büyük ekranlı bir telefon 11.6 gibi bir tablet değişik ürünler.

## Geliştirilerle çalışarak devlet destekli Pardus sistemli ucuz vergisiz ürünler yapılmalı.

• izlemedim bile

• quote:

Orijinalden alıntı: gcb1903

quote:

Orijinalden alıntı: Şaban Oğlu Şaban

2 yıldır Vestel Pixellence plazma televizyonumun ortası kara delik gibi gölgelendi. Buna rağmen Vestel marka televizyon almamak için gittiği yere kadar gitsin diyorum, bozulduğunda dünyanın en iyi LED panel üreticisi LG'nin Smart TV'sini alacağım. 500 lira fazla vermek için bir süre beklerim en azından ömürlük bir şey alırım.

Dünyanın en iyi telefon kamera sensörünü de Sony üretiyor ama Sony telefonlar en iyi kameraya sahip değil.

Lg 43uf7877 4k tv sahibiyim, memnunum ama alt kata Sony KD-49X8305C aldık kumanda hariç aradaki farkı görmemek imkansız.

Sony 4K televizyon alacaksanız 4K HDR Android TV modelini alacaksınız. Yoksa diğerlerinden farkı yok.

• Adam en iyisini biz yaptık demiyor. Yapmış olsak gibi bir şekilde konuşuyor.

• Satis stratejilirini sey yapani sey yapayim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elefue

Adam en iyisini biz yaptık demiyor. Yapmış olsak gibi bir şekilde konuşuyor.

Merhaba,

Videoyu atlayarak izlediniz sanirim.

4.15'den sonra dikkatli izleyin lutfen.

"Farkli komponentleri bir araya getirerek dunyanin en iyi televizyonunu yaptigimiza inaniyoruz..." diyor Turan bey.

Tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an en iyi oled Panasonic'de, panasonic de paneli LG'den alıyor, televizyon iyi olabilir incelemeden eleştirmemek lazım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.