Şimdi Ara

vestel divx player 5600

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
3.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimde yeni alınmış bir vestel dvd/divx player var 5600 modeli. Bir arkadaşım onlarda görüntü ile ilgili sorun olduğunu söyledi ve toplatılmışlar sanırım. Öncesini bilmiyorum ama ben aldığımdan beri satılıyor hatta aldığım adam haftada 5 tane sattığını söylüyor.(evet satıcı muhabbeti olabilir )
    Bu konuda bilgisi olan var mı? 5600 ler değişti düzeltildi mi ya da öncesinde sorun var mıydı. Yoksa vestel 4500 lemi karıştırıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niyeki -- 20 Haziran 2006; 9:43:30 >

• Bildiğim kadarıyla Vetelin 5600 modeli beklendiği gibi çıkmadı. Çoğu vestel kullanıcısı bir alt modeli 5500 den bir çok yönden kötü olduğunu düşünüyor. Ama siz sorun yaşamıyorsanız kullanmanıza devam edin derim.
    Toplatılmasına gelince öyle birşey duymadım !
  • bende 5600 modeli var görüntü bakımından sorun şöyle televizyonun biraz eski modelse ilk taktığında ses geliyo görüntü gelmiyor bu yüzden bir ucu scart diğer ucu 3 kablo olan kablodan alacaksın ozaman oluyor hatta sora bi ayar yapılarak diğer türlüde çalşıyor ama o ayarı nasıl oldunu unuttum
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocksteady

bende 5600 modeli var görüntü bakımından sorun şöyle televizyonun biraz eski modelse ilk taktığında ses geliyo görüntü gelmiyor bu yüzden bir ucu scart diğer ucu 3 kablo olan kablodan alacaksın ozaman oluyor hatta sora bi ayar yapılarak diğer türlüde çalşıyor ama o ayarı nasıl oldunu unuttum
    ARKADAŞI ONDA GÖRÜNTÜ SORUNU OLDUĞU DOĞRU ZATEN O 5600 Ü DE 4500 Ü DE TAVSİYE ETMEM DAWQ EN İİSİ SONY YA DA PHILIPS DAWQ
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOBOCUKCUK

ARKADAŞI ONDA GÖRÜNTÜ SORUNU OLDUĞU DOĞRU ZATEN O 5600 Ü DE 4500 Ü DE TAVSİYE ETMEM DAWQ EN İİSİ SONY YA DA PHILIPS DAWQ

Alıntıları Göster
    bu kadar sorun varken dahalen insanlar bu markaları nasıl alır anlamam yazık aslında almayarak cezalandırmak lazım bu markaları belki akılları başlarına gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: gurcan1

bu kadar sorun varken dahalen insanlar bu markaları nasıl alır anlamam yazık aslında almayarak cezalandırmak lazım bu markaları belki akılları başlarına gelir

Alıntıları Göster
    bakın bana
    ben aldım şimdi halim bu

• quote:

Orijinalden alıntı: xcelboi

bakın bana
    ben aldım şimdi halim bu

Alıntıları Göster
    Ben de 5500 var ve no problemo ilginç

• quote:

Orijinalden alıntı: theja

Ben de 5500 var ve no problemo ilginç

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar,
    Bende vestel'in dvd-divx oynatıcısı 4550 vardı. İçine ne koyarsanız okuyordu. Marka veya tür ayrımı gözetmeksizin bütün diskleri okuyordu. Garanti süresi dolmadan önce arızalanmaya başladı. Daha doğrusu bir kere arızalanınca bir daha da iflaf olmadı (detayları anlatmayacağım,çok uzun sürer). Servis fabrikadan yenisini sitedi. Yeni cihaz olarak 5600 verdiler. İhtimalen 4550'nin üretimi olmadığı için 5600 gönderdiler. Şimdilik bunda da bir sorun yok. Sonrasında ne olur bilemem. 4550'yi problemsiz 1.5 sene kullandıktan sonra öldü. Bu aralar ben ve eşim 5600'ü sonuna kadar zorluyoruz. Mesela bizim 5600, bu aralar günde ortalama 10 saat aralıksız çalışıyor (hanım LOST isimli diziyi seyrediyor Divx olarak). Dizinin iki sezonu da bittikten sonra aletin hala çalışıp çalışmadığı buraya tekrar yazarım.

Selamlar....

• quote:

Orijinalden alıntı: ooozzzyyy

Arkadaşlar,
    Bende vestel'in dvd-divx oynatıcısı 4550 vardı. İçine ne koyarsanız okuyordu. Marka veya tür ayrımı gözetmeksizin bütün diskleri okuyordu. Garanti süresi dolmadan önce arızalanmaya başladı. Daha doğrusu bir kere arızalanınca bir daha da iflaf olmadı (detayları anlatmayacağım,çok uzun sürer). Servis fabrikadan yenisini sitedi. Yeni cihaz olarak 5600 verdiler. İhtimalen 4550'nin üretimi olmadığı için 5600 gönderdiler. Şimdilik bunda da bir sorun yok. Sonrasında ne olur bilemem. 4550'yi problemsiz 1.5 sene kullandıktan sonra öldü. Bu aralar ben ve eşim 5600'ü sonuna kadar zorluyoruz. Mesela bizim 5600, bu aralar günde ortalama 10 saat aralıksız çalışıyor (hanım LOST isimli diziyi seyrediyor Divx olarak). Dizinin iki sezonu da bittikten sonra aletin hala çalışıp çalışmadığı buraya tekrar yazarım.

Selamlar....

Alıntıları Göster
    Vestel 5600 hala tıkır tıkır çalışıyor. Tavsiye ederim....

• quote:

Orijinalden alıntı: ooozzzyyy

Vestel 5600 hala tıkır tıkır çalışıyor. Tavsiye ederim....

Alıntıları Göster
    Bendeki bazı dvd leri açmıyo ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: org

Bendeki bazı dvd leri açmıyo ....

Alıntıları Göster
    5600 modelini beş ay önce aldım hiç bir problem yok altyazı falan canavar gibi karakter sorunu falan yok tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mekesoy

5600 modelini beş ay önce aldım hiç bir problem yok altyazı falan canavar gibi karakter sorunu falan yok tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Vestel'den şikayetçi olan o kadar çok insan var ki. Özellikle şu arızalanmalardan... O kadar çok mesaja gözüm takıldı ki burda ve başka forumlarda... Doğru dürüst bir cihaz çıkartana kadar almayın bu markayı arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kharia

Vestel'den şikayetçi olan o kadar çok insan var ki. Özellikle şu arızalanmalardan... O kadar çok mesaja gözüm takıldı ki burda ve başka forumlarda... Doğru dürüst bir cihaz çıkartana kadar almayın bu markayı arkadaşlar.

Alıntıları Göster
    yaw bende dvd alcamda vestelmi alsam lg mi arasında kaldım sizce ne alim arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: ErrayN

yaw bende dvd alcamda vestelmi alsam lg mi arasında kaldım sizce ne alim arkadaşlar

Alıntıları Göster
    sony - pioneer - onkyo - marantz - panasonic

• quote:

Orijinalden alıntı: technician77

sony - pioneer - onkyo - marantz - panasonic

Alıntıları Göster
    Vestel5500 üm var ve kafam rahat. Hele altyazı sorunum hiç yok. İsterseniz altyazı ismini tamamen alakasız kaydedin hatta farklı bir cd ye kaydedin. Banamısın demiyo

• quote:

Orijinalden alıntı: POFUDUK

Vestel5500 üm var ve kafam rahat. Hele altyazı sorunum hiç yok. İsterseniz altyazı ismini tamamen alakasız kaydedin hatta farklı bir cd ye kaydedin. Banamısın demiyo

Alıntıları Göster
    ya msj lara bakıyoruz kimisinde sorun çıkmış bazılarında çıkmamış takır takır çalışıyo diyor ozzzy arkadaşımız.nasıl iştir bu ya ortada kaldım alsammı almasammı

• quote:

Orijinalden alıntı: ErrayN

ya msj lara bakıyoruz kimisinde sorun çıkmış bazılarında çıkmamış takır takır çalışıyo diyor ozzzy arkadaşımız.nasıl iştir bu ya ortada kaldım alsammı almasammı

Alıntıları Göster
    naptın?
    aldın mı?
    ben alalı 3 aya yaklaştı.bu değişen 4.cihaz.nihayet tıkır tıkır çalışan bir 5600 geldi.bayi ile kavga ettimde öyle geldi 4.sü.
    yoksa bir kez değişim yapıp bırakıolar.oda bozuk gelirse tamir etmeye çalışıolar.
    şanslıyım diyorsan al.arıza çıkartmayan 5600 ler fiyatına göre canavar gibi aletler ses görüntü harika.alt yazı sorunu yok, karakter sorunu yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: xcelboi

naptın?
    aldın mı?
    ben alalı 3 aya yaklaştı.bu değişen 4.cihaz.nihayet tıkır tıkır çalışan bir 5600 geldi.bayi ile kavga ettimde öyle geldi 4.sü.
    yoksa bir kez değişim yapıp bırakıolar.oda bozuk gelirse tamir etmeye çalışıolar.
    şanslıyım diyorsan al.arıza çıkartmayan 5600 ler fiyatına göre canavar gibi aletler ses görüntü harika.alt yazı sorunu yok, karakter sorunu yok.

Alıntıları Göster
    bir cahillik ettim ve vestel 5600 aldım,alt yazıları bazer görmeme gibi salaklığı var filmi izlerken bir anda kayboluyor.ikinci olarak alt yazılar filmin üstünde çıkıyor ve yazılar okadar ufakki berbat diyebilirim ozlerım ağrıyor,arkadaşımda philips 5500 vardı super yapmış adamlar acaba vesteldede en azından altyazı düzeni oyle olabilirmi öyle bir güncellemesi varmı ben netten baktım ama bulamadım siz bu konularda uzmansınız bu konuda bana bilgi verir yönlendirirseniz sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: codecman

bir cahillik ettim ve vestel 5600 aldım,alt yazıları bazer görmeme gibi salaklığı var filmi izlerken bir anda kayboluyor.ikinci olarak alt yazılar filmin üstünde çıkıyor ve yazılar okadar ufakki berbat diyebilirim ozlerım ağrıyor,arkadaşımda philips 5500 vardı super yapmış adamlar acaba vesteldede en azından altyazı düzeni oyle olabilirmi öyle bir güncellemesi varmı ben netten baktım ama bulamadım siz bu konularda uzmansınız bu konuda bana bilgi verir yönlendirirseniz sevinirim.

Alıntıları Göster
    Benimde merak ettiğim bir soru bu .

• quote:

Orijinalden alıntı: org

Benimde merak ettiğim bir soru bu .

Alıntıları Göster
    arkadaşlar 3 hafta once aldım 5600 u ve şöyle bir sorunum vardı.İçinde cd varsa motorun sesini hoparlöre veriyordu sinir edici mekanik bir sesti.Servisi çagırdım baktı evirip çevirdi sonra goturdu.Bu modelle ilgili bir modifikasyon varmıs onu yapacaklar ve sanırım yazılımı yenıleyecekler.Ayrıca soyle bir sorunda vardı bazen donmalar oluyordu yanı kumandadan hiç bir şey işlemıyo yada geç işliyordu.Onada elektrik akımından olabilir dedi ki bence değil. Bakalım salı gunu gelecek sonucu paylaşacam.eğer duzelmişse sizde denersiniz

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.