Şimdi Ara

Vestel AV4000

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar özellikle şık görüntüsü ve uygun fiyatıyla ilgi çeken AV4000 kullanan arkadaşlar varmı.Kullanan arkadaşlar olumlu yada olumsuz düşüncelerini yazarlarsa sevinirim çünkü bu aralar AV4000 almayı düşünüyorum saygılar...

• arkadaşım sakın ha, ben almaya kalkıştım geri iade ettim. mp3 cdleri 1,5-2 dakikada okuyor. subwoofer 100 watt diyor yine vestelin 1400 modelindeki 30 wattlık woofer kadar ses verebiliyor. ekolayzır yok. ve son sese açıyorsun rahatsızlık vermiyor düşün artık. ayrıca dvd player cd okurken acaip gürültülü çalışıyor. 500 ytl verip yazık etme bence
  • Allah korusun
  • quote:

Orjinalden alıntı: duke06

Arkadaşlar özellikle şık görüntüsü ve uygun fiyatıyla ilgi çeken AV4000 kullanan arkadaşlar varmı.Kullanan arkadaşlar olumlu yada olumsuz düşüncelerini yazarlarsa sevinirim çünkü bu aralar AV4000 almayı düşünüyorum saygılar...

Görüntüye aldanma kardeşim ben tavsiye etmiyorum bu seti...biraz daha para ver daha uygun bir ürün al.
  • arkadaşlar vediğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Önerilerinizi dikkate alacağım olmazsa philips alayım diorum saygılar..
  • almiyim almiyim diyorum ama çok şık bi tasarımı var kararsız kaldım
  • pek iyi bi seçim değil kardeşim sen başka markalara yönelsen creative mesela
  • iyi değil diyorsunuzda arkadaşlar, kullandınızmı. Çok şık +servis garantisi var nesi kötü ben onu anlamıyorum..
  • bu arada 500 milyona 5+1 creative varmı bilen varmı saygılar?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.