Şimdi Ara

vestel 47PF9090 mı? samsung 46f6510 mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
2.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanyıldırım

Hangisini tavsiye edersiniz?

Samsung derim vestelde iyidir ama smart olayi olmamis

• Gönlümden vestel geçiyordu ama 16gb destekliyormuş samsung 1tb diyor müşteri hizmetleri

• yanlış bilgi ben 1tblik harddiskimi 9060 da kullanıyorum kaldıkiçsiz bi üst seriden bahsediyorsunuz smart olarak samsung iyi olabilir ama bu iki seri bir birine denk değil vestelin görüntü kalitesi samsungun bu serisinden emin olun iyidir test etmek isteyenler media marktta 9060 kıyaslamasını yapabilir 9090 ıda bayilerde 9060 la kıyaslayarak farkı görebilirsiniz

• Bende vestel musteri hizmetlerinin yalancısıyım

• Vestel milleti smart diye bi güzel yiyor valla adam gibi guncellenmiyor bile

• 42pf9060 sahibiyim 500gblik harddiski sorunsuz sekilde takip kullaniyorum.

• vestel 47pf9090 ı yerinde görme fırsatım oldu. HD görüntü kalitesi olarak gerçekten süper. ayrıca çift ekran sistemini de destekliyor. gerçekten güzel iş çıkarmışlar.ama oraya HD ile birlikte SD yayında koysanız göz görüntü kalitesini daha iyi anlar. ben nerden bilim SD görüntü performansı belki de berbattır. piyasanın zaten 90 % üstü kanalı SD yayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Disection

vestel 47pf9090 ı yerinde görme fırsatım oldu. HD görüntü kalitesi olarak gerçekten süper. ayrıca çift ekran sistemini de destekliyor. gerçekten güzel iş çıkarmışlar.ama oraya HD ile birlikte SD yayında koysanız göz görüntü kalitesini daha iyi anlar. ben nerden bilim SD görüntü performansı belki de berbattır. piyasanın zaten 90 % üstü kanalı SD yayın.

Ben 9090 aldim. alma sebeplerimden biri bayide sd goruntulerinin acik olmasiydi ve cok memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Disection

vestel 47pf9090 ı yerinde görme fırsatım oldu. HD görüntü kalitesi olarak gerçekten süper. ayrıca çift ekran sistemini de destekliyor. gerçekten güzel iş çıkarmışlar.ama oraya HD ile birlikte SD yayında koysanız göz görüntü kalitesini daha iyi anlar. ben nerden bilim SD görüntü performansı belki de berbattır. piyasanın zaten 90 % üstü kanalı SD yayın.

tartışmasız vestel
  • Ben de bu iki model arasında sıkıştım kaldım, her ikisini de araştırdım, en son dış görünüşte takıldım.

Her ikisinin de teknik özellikleri dışında, dış görünüş olarak Vestelin altındaki krom bölme bana çok itici geldi açıkçası.
    web'de göründüğü gibi mat metal değil, bana çok parlak geldi, sanki düzlenmiş, pürüzsüz alüminyum kağıdı gibi mi desem. Tabi bana göre, kimisi de bunu tercih edecektir.

Bir kaç kasa alternatifi sunsaydı keşke (philips 7008 7108 gibi... ). Bunun dışında özellikleri dts olmaması dışında çok iyi.
    Bir de smart'ının zayıf olduğu söylenmiş, muhtemelen tek çekirdekli işlemci kullanıyor olabilir. Çift çekirdekli olsa özellikle belirtirlerdi herhalde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: splater

Ben de bu iki model arasında sıkıştım kaldım, her ikisini de araştırdım, en son dış görünüşte takıldım.

Her ikisinin de teknik özellikleri dışında, dış görünüş olarak Vestelin altındaki krom bölme bana çok itici geldi açıkçası.
    web'de göründüğü gibi mat metal değil, bana çok parlak geldi, sanki düzlenmiş, pürüzsüz alüminyum kağıdı gibi mi desem. Tabi bana göre, kimisi de bunu tercih edecektir.

Bir kaç kasa alternatifi sunsaydı keşke (philips 7008 7108 gibi... ). Bunun dışında özellikleri dts olmaması dışında çok iyi.
    Bir de smart'ının zayıf olduğu söylenmiş, muhtemelen tek çekirdekli işlemci kullanıyor olabilir. Çift çekirdekli olsa özellikle belirtirlerdi herhalde...

Arkadasim biz yorum yapinca dogruyu soyleyince bazi hazimsiz arkadaslar vestel calisani yapiyor. sanki parayi sokaktan topluyoruz yaa diger sorunsuz mukemmel markalar dururken gittik vestel aldik. Valla kim ne derse desin ben memnunum vestelden.
    Sen en iyisi yerinde gor bak arastir karar ver.

• Vestelde dts olayı ve 3d pasif olduğu için samsung 6510 aldım

• serkanyıldırım S kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun.

vestel biraz fiyat indirmesi lazımki cazip olsun .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat değil de sistemi biraz daha degistirse iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanyıldırım

Vestelde dts olayı ve 3d pasif olduğu için samsung 6510 aldım

hayırlı olsun arkadaşım güle güle kullanın.
    alınmayın ama arkadaşım vestel sistemi değiştirmeyi bırak bir tarafa altın kaplama yapsa yine beğendiremez bazı takıntı arkadaşlara
  • bameas kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle arkadaşım. Bende 47pf9090 aldım (Eşime rağmen :) ). Evdekiler ne kusur buluruz diye aranıyorlar ama bulamadılar. Görüntü mükemmel pvr olmamasından dolayı iade etmeyi düşünmüştüm ama gönlüm elvermedi. İyi ki iade
    etmemişim.pvr olayını da ilerde yazılımla çözerler diye düşünüyorum. Birçok kişi Vestel aldım deyince o alınır mı diye burun kıvırıyor ama görünce fikirleri değişiyor. Piyasadaki anlı şanlı birçok markaya göre hem daha kaliteli hem onlardan çok daha ucuz.
    Ben herkese tavsiye ederim bırakın marka takıntısını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ede11 -- 8 Şubat 2014; 3:17:14 >
  • kesinlikle vestel. televizyon ya bu, bilgisayarmı alıyorsunuz kendinize. yok smartı şöyle yok şunu bunu eksik. hele türk malı diyen idiots lara tam kıl oluyorum. lütfen cihazı maksatının dışına çıkarmayalım. televizyonda en önemli şey görüntü mü değil mi? o zaman her ne yayında olursa olsun yan yana bir görün. karar verin. ama vestel çok başka yahuu. kesinlikle vestel. lg ye hiç bulaşmayın ışık sızdırıyor.
  • Smart Önemli Değilse Vestele Değil Philips'e bakın..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ede11

Aynen öyle arkadaşım. Bende 47pf9090 aldım (Eşime rağmen :) ). Evdekiler ne kusur buluruz diye aranıyorlar ama bulamadılar. Görüntü mükemmel pvr olmamasından dolayı iade etmeyi düşünmüştüm ama gönlüm elvermedi. İyi ki iade
    etmemişim.pvr olayını da ilerde yazılımla çözerler diye düşünüyorum. Birçok kişi Vestel aldım deyince o alınır mı diye burun kıvırıyor ama görünce fikirleri değişiyor. Piyasadaki anlı şanlı birçok markaya göre hem daha kaliteli hem onlardan çok daha ucuz.
    Ben herkese tavsiye ederim bırakın marka takıntısını.

Kusura bakmayin arkadasim cevabim biraz gec oldu ama inanin isimden dolayifirsat bulup foruma giremiyorum.
    once televizyonunuz hayirli olsun. sorunsuz kullanin insallah.sozlerinize katiliyorum.vesteli karalayanlara inat alip izleyecegiz..parasi cok olanlar haric tabi ki :))

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.