Şimdi Ara

Verilecek En duygusal cevap.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler gerçi soru değil ama öyle bi söz olsunki karşı taraf vayyy be abi desin şu cümleye bir el atın bi yorum yapın bakimm :D

Bana bağımlı olma. Ben uyuşturucu değilim, ben en sevdiğim yemekte değilim. Ama bana bağlı ol. Özgürlük hakkın varken, bağımsız olabilmek avuçlarında duruyorken, sırf beni sevdiğin için bağlı ol. Birbirinden ayrılmayan ülkeler gibi...

• Beyine overclock lazım işlemci hızım yetmedi buna
  • oc az kalır baba bende çözümleyemedim :D
  • Tamam de geç. Yazdığı sözü kendi yazmış olsa neyse de internetten bulup yazmış ben daha önce görmüştüm bu sözü.
  • aşktan öte bir duyguyla bağlıyım ben sana.. öyle alıştım ki sana, benden bir parça oldun sanki.
  • Falke <3 :D evet beyler bayanlar canlanın biraz...
  • Buna verecek romantik bir cevabım yok berki :) Senin gibi mükemmel birine ne söylesem az tek diyebileceğim seni seviyorum Hep böyle güzelleştir hayatımı Kış gününde doğan güneş gibi ama bunlara gerek yok gülüşün yetiyor dünyamı güzelleştirmeye seni seviyorum :)
    Tamam hiç olmadı fakat buna cevap verecek ne olabilir

• Burda geren cevabı vermiş
  • mesajm bulunsun gece yazacağım :)
  • Beni sevginle öyle bir hapsettin ki özgürlük isteğimle ölürken aşkınla yaşamaktayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insan. -- 18 Şubat 2012; 22:44:42 >
  • Bunu nerden kopyaladın ?
    De sende
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.