Şimdi Ara

Veri Kurtarma (Acil Yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, geçen günlerde video kameramla yaklaşık 10 dakika uzunluğunda ve 1080p çözünürlüğünde bir video kaydettim ve bu videoyu kazayla videoyu kaydettiğim kamera ile sildim. Videoyu sildikten sonra silinen videonun üzerine herhangi bir verinin yazılmaması için hafıza kartını hemen video kamerasından çıkarttım. Daha sonra forumda veri kurtarma yazılımları ile ilgili bazı konuları okudum ve bu konulardan öğrendiğim birkaç veri kurtarma yazılımını denedim. Recuva yazılımı ile hafıza kartımı tarattığımda kazayla sildiğim videoyu hemen buldum ve bu yazılım, videonun mükemmel durumda olduğunu ve üzerine herhangi bir veri kümesinin yazılmadığını söyledi. Daha "Kurtar" butonuna bastım ve yazılım, bir süre sonra 1gb boyutunda ve avi formatında bir video oluşturdu. Videoyu açtığımda ise videonun normal süre akışının devam etmesine karşın videodan ne ses ne de görüntü geldi. Diğer kullandığım veri kurtarma yazılımlarından da aynı sonucu aldım. Acaba bu videoyu kurtarma şansım var mı? Cevap yazarsanız çok memnun olurum. İyi günler, iyi akşamlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• kardesım bi de bunu dene kurulum ve kullanımı oldukça basit..kolay gelsin

http://www.gezginlerdownload.com/recuva-dosya-kurtarma-programi-indir.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gezginlerdownload.com. -- 9 Haziran 2013; 20:07:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gezginlerdownload.com.

kardesım bi de bunu dene kurulum ve kullanımı oldukça basit..kolay gelsin

http://www.gezginlerdownload.com/recuva-dosya-kurtarma-programi-indir.html

keske konuyu okusaydın adam onu denemis
  • Active File Recovery, Recover My Files, Seagate File Recovery, Recuva ve Easy Recovery yazılımlarını denedim. Ancak ilk mesajımda yazdığım gibi bunlar da 1gb'lık bir avi dosyası oluşturdu ve videoyu açtığımda videonun süre akışı devam ediyor ama videodan ses ve görüntü gelmiyor. Acaba oluşan bu video dosyasının bir şekilde açılmasını sağlayacak bildiğiniz bir yazılım var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: timenet

Active File Recovery, Recover My Files, Seagate File Recovery, Recuva ve Easy Recovery yazılımlarını denedim. Ancak ilk mesajımda yazdığım gibi bunlar da 1gb'lık bir avi dosyası oluşturdu ve videoyu açtığımda videonun süre akışı devam ediyor ama videodan ses ve görüntü gelmiyor. Acaba oluşan bu video dosyasının bir şekilde açılmasını sağlayacak bildiğiniz bir yazılım var mı?

ise yarar mı bilmem ancak olusan avi dosyasını herhangi bir programla baska bir türe dönüstürsen ? sadece tahmin ama belki olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Etin

quote:

Orijinalden alıntı: timenet

Active File Recovery, Recover My Files, Seagate File Recovery, Recuva ve Easy Recovery yazılımlarını denedim. Ancak ilk mesajımda yazdığım gibi bunlar da 1gb'lık bir avi dosyası oluşturdu ve videoyu açtığımda videonun süre akışı devam ediyor ama videodan ses ve görüntü gelmiyor. Acaba oluşan bu video dosyasının bir şekilde açılmasını sağlayacak bildiğiniz bir yazılım var mı?

ise yarar mı bilmem ancak olusan avi dosyasını herhangi bir programla baska bir türe dönüstürsen ? sadece tahmin ama belki olur

Xilisoft Video Converter ile dönüştürmeyi denedim ama hata verdi ve videoyu dönüştürmedi.

• Yenilen veri kurtarma programı olan DiskDigger kullanımızı tavsiye ederiz. Üstelik program tamamen ücretsiz olarak üretici tarafından sunulmaktadır.

http://www.indir365.com/indir/diskdigger/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.