Şimdi Ara

VECTRA B (TC) PATİNAJ DİŞLİSİ YARDIM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
4.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçenlerde aracı zorlamıştım ön düzenden takılma sesi geldi durdurdum arabayı geri kaldırdığımda normal kalktı 2. vitese geçinceyine aynı vurma oldu. tekrar durdum kalktım düzeldi servise gittiğimde patinaj dişlisi parçalanmış (tc duşunun aktif ettiği düğme) ve baskı balatanın bittiğini söyledi. Çıkma bulunursa sorun olmaz dedi. çıkmacılara patinaj dişlisi die sordugumda o neymiş diyolar :) tekrar servise gidip sormayada vaktim olmadı okuduğum için şimdilik böylece gidiyor çok kullanmıyorum neymiş bu patinaj dişlisi aynı sorunu yaşıyan oldumu. yardımcı olabilecek varmı ??

• aradığımız dişli diferansiyel istavroz dişlisiymiş. f18 şanzuman arada yaparmış böyle. aynı durumlar karşılaşan arkadaşlar olursa bilgilensin die yazıyorum. 4 parça dişli 350 tl. ama dişli kırılınca yataklara da zarar verebilirmiş. komple şanzuman arıyorum bende 350 dişliye vereceğime 850 şanzumana verir uygun bir alıcıda çıkarsa satıp passat 1.8t almayı düşünüyorum. opel den bir kere tiksindin mi böyle gidiyor .)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.