Şimdi Ara

>>>>> Ve sonunda B E D E L L İ _ ÇIKTI !! (28 yaş 18 bin TL) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
5
Favori
2.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bakaya kalanlarin cezasi silinecek herhangi bir ceza bedeli odemeyecek sadece 18 bin yatirip sonra askerlik subesine giderek islemleri tamamlamamiz lazim :)
  • Arkadaslar basvuru islemleri turkiye.gov.tr uzerinden yapilabiliyor, E-hizmetlerde Milli Savunma Bakanlığı başlığı altında bedelli askerlik başvurusu linki var. Oradan barkodlu dilekçeyi indirip ilgili bankaya para yatırılacak ve 3 dekont nushasi ile birlikte barkodlu dilekce ile beraber herhangi bir askerlik subesine evraklar teslim edilerek islemler tamamlanacak. Sahsen kendimi bu sekilde yaptiktan sonra ekstra yapilmasi gereken birsey olursa yine yazarim buraya.

Selamlar
  • Hocam öncelikle hayırlı olsun. Parayı yatırıp şubeye gidince süreç nasıl işliyor? Herhangi bir soru soruyorlar mı yada forum dolduruyor muyuz? Dekontların üçünüde şubeye teslim ediyor muyuz yoksa bir örneğinide bize veriyorlar mı? Bu konular hakkında yardmcı olursanız memnun olurum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 değil 4 nüsha olacakmis dekont

Hic forumda bedelli işlemi yapan var mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • effect68 kullanıcısına yanıt
    E devlette olusan barkodlu dillekcenin yazilari kopyalayip yapistiriyorum, ilk buradan onaylayip yaziyi indiriyorsun barkodlu yaziyla ilgili bankaya odeme yapiyorsun asagida yazamasi gereken bilgiler yer alarak sonra herhangi bir askerlik subesinden islemleri tamamliyorlar

SAVUNMA BAKANLIĞI
    ANKARA
    SAYI : 1120-2014-14350102242714097/ 00:19
    YER/TARİH : İNTERNET (www.turkiye.gov.tr) 16.12.2014
    KONU : BEDELLİ ASKERLİK ÖDEMESİ
    İLGİLİ BANKA ŞUBESİ MÜDÜRLÜĞÜNE
    1. Aşağıda kimliği yazılı yükümlü, 1111 Sayılı Askerlik Kanunu'nun Geçici 52'nci
    Maddesi gereğince, bedelli askerlik yapmak üzere başvurmuştur.
    2. Savunma Sanayi Destekleme Fonu adına; aşağıda belirtilen hesap numaralarından
    herhangi birisine alacak kaydedilmek üzere 18.000 Türk Lirasının tahsil edilmesi
    gerekmektedir.
    3. Üç nüsha dekont aslının;
    (a) T.C. Kimlik Numarasının,
    (b) Adı soyadının,
    (c) Doğum tarihinin,
    (ç) Nüfusa kayıtlı olduğu il/ilçenin,
    (d) Ödenen bedel tutarının,
    (e) Yapılan ödemenin Savunma Sanayi Destekleme Fonu adına açılan hesaba alacak
    kaydedilmek üzere alındığına dair açıklamanın belirtilerek ilgiliye teslim
    edilmesini rica ederim.
    YÜKÜMLÜNÜN KİMLİĞİ:
    NÜFUSA KAYITLI AS.Ş-KÖY MAHALLE :
    DOĞUM - KÜTÜK NO - BABA ADI :
    ADI SOYADI :
    T.C. KİMLİK NUMARASI :
    BANKA HESAPLARI :
    ( ) T.C. Ziraat Bankası IBAN NO (TL) (TR49 0001 0017 4537 7119 4351 38 numaralı)
    ( ) T. Halk Bankası IBAN NO (TL) (TR31 0001 2009 4520 0010 2600 83 numaralı)
    ( ) T. Vakıflar Bankası IBAN NO (TL) (TR28 0001 5001 5800 7302 9593 00 numaralı)
    * Bedel tutarını eksiksiz olarak 13 Şubat 2015 tarihine kadar peşin olarak;
    hiçbir tebligat, ihtar veya uyarıya gerek kalmaksızın yukarıdaki banka
    hesaplarından birine ödeyeceğim ve dekontu belirtilen tarihe kadar askerlik
    şubesine teslim edeceğim.
    BAŞVURANIN:
    Adı Soyadı :
    TC Kimlik Nu :
    Tarih : 16.12.2014

• Bilgilendirme için çok teşekkür ederim hocam. bu arada teskereyi aldınız değil mi?

henuz gitmedim vaktim olmadi yil basindan once halledicem insallah
  • Bende yılbaşından önce halledecem inşallah. Şimdiden sizede hayırlı olsun.

sagol kardesim sana da
  • ankarada yapan var mı??
  • Ben bugun itibariyle islemleri gerceklestirdim. nufusa kayitli oldugunuz ilin askerlik subesinde yaparsaniz her evraktan 3 tane, degil ise 5 adet dolduruyorsunuz. buna banka makbuzuda dahil. Islemler hizli ve kisa surdu. Askerlik durum belgesi ve terhis belgesi dedikleri muafiyet aslinda alip cikiyorsnuz. hayirli olsun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ofamof kullanıcısına yanıt
    Hocam yaş 27,başlığı düzelt bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emq53

Ben bugun itibariyle islemleri gerceklestirdim. nufusa kayitli oldugunuz ilin askerlik subesinde yaparsaniz her evraktan 3 tane, degil ise 5 adet dolduruyorsunuz. buna banka makbuzuda dahil. Islemler hizli ve kisa surdu. Askerlik durum belgesi ve terhis belgesi dedikleri muafiyet aslinda alip cikiyorsnuz. hayirli olsun...

Kardeşim hayırlı olsun.Bankadan her halükarda 3 dekont alıyoruz değil mi ?Bi de ben başka bir ilin askerlik şubesine gideceğim.Dekontu aldıktan ve de şubeye götürdükten sonra hangi işlemler yapılıyor ? Uzun sürüyor mu ?
  • Micro_Processor kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Nüfusa kayıtlı olduğun il dışında isen her evraktan 5 tane doldurtuyorlar. Banka makbuzuda buna dahil. Sanırım asıl askerlik şubene gödermek için fazla istiyorlar. Bir kaç tane evrağa elden teslim aldım yazıp, ad soyad tarih imza atıyorsun. Gerisini memurlar hallediyor zaten. İşlemler kısa sürdü benim, sırada beklemedim. Bankaya para yatırmada dahil 1' den 4 e kadar bütün işlemler bitti. Dikkat etmen gereken husus banka dekontunda istenilen bilgilerin olması. Gerçi bankadaki memur arkadas o bilgiler otomatik dekontta görünüyor dedi ama sen yinede talep et.. Kolay gelsin, hayırlı olsun..
  • Eyvallah kardeşim,sağol.
  • Ben de hallettim bugun umraniye subede.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

Sadecee 1 Ocak 1988 doğumlu olanlar için geçerli 27...
    Yani sadece 1 gün :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ofamof

quote:

87 doğumlular 27 yaşında,1 Ocak 1988 doğumlu olan birisi şu an itibariyle 26 yaşında.Akp sırf daha az tepki çekmek için 28 diyor.87'liler seneye doğdukları Ay ve Güne göre 28 olacaklar88'liler ise 27 olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 17 Aralık 2014; 20:57:24 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ofamof

quote:

87 doğumlular 27 yaşında,1 Ocak 1988 doğumlu olan birisi şu an itibariyle 26 yaşında.Akp sırf daha az tepki çekmek için 28 diyor.87'liler seneye doğdukları Ay ve Güne göre 28 olacaklar88'liler ise 27 olacak.

Sonuc olarak adamlar 1 ocak 1988 dedi son sınır

• emq53 E kullanıcısına yanıt
    kardesim merhaba,

Ben ist dogumluyum, e-devletten barkodlu dilekceyi indirip imzalicam ve parayi ilgili bankaya yatiricam. Dekontta yazması gereken bilgiler dilekcede belirtilen nufus kayit bilgigleri mi? Bunlar otomatik olarak dekontta çıkmıyor mu? Birde herhangi bir askerlik şubesine 3 ödeme dekontu ve barkodlu dilekçe ile gitmek yeterli oluyor doğru muı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.