Şimdi Ara

Ve ATi Radeon HD 5870 1GHz'in üzerine çıkartıldı, işte detaylar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
8.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: thengir

fiyat 800 liracık :D

şimdi 5870 dünyanın en iyi tek GPU lu ekran kart (açık ara ile hemde). bu fiyatı ruyamızda goruyorduk GTX 280, GTX 285 ve 8800GTX çıktıklarında fiyata itiraz ediliyormuydu acaba, ki hep fiyatlar 700 ve 800 dolar + kdv idi ????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhamadko -- 6 Ekim 2009; 19:37:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ttn

isterse 5 ghz işlemci yapsın boşşş. 4830 aldım 2 kezdeğişti 6 aydır kullanamadım.. en sonunda iade aldılar gittim sparkle gtx265 calibre aldım kafam rahat..10 ghz olsa nolurki. bu atiyle uğraşan bilir..10 kişiden 4 kişi memnunsa 6 kişi şikayetçi..450 tl buna vereceğime 400 tlye gtx260 almak daha huzur veriyor..

Kimin fake üyeliğisin sen?
  • Ati ise at çöpe Nvidia ise koy sepete.
    ttn ye bu konuda katılıyorum bundan çook uzun seneler önce bir 9200 den memnun kaldım başka kaç kişiye kart aldıysak ağladı adamlar sonunda nvidia ya döndüler.
    1 ghz mi ? istediği kadar hızlı olabilir düzgün çalışamadıktan sonra bir işe yaramıyacaktır. sağlam bir oc ile stabil olarak reset çakmadan veya hata vermeden çalışan adam akıllı bir ati bilen varmı ?
    eşşek yüküyle binilmiş gtx295 sli gördüm tas tamam testi bitirebildi defalarca hemde herseferinde değerleri yükseltilmek kaydıyla tekrar tekrar teste sokuldu kartlar.
  • 11500 puan core216 gtx260 la alınıyor 2x olsa 20.000- 23.000 eder yanı ki bu bıde gtx 260

gpu skorun 40.000 falan olması gerekmıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecarpar

Ati ise at çöpe Nvidia ise koy sepete.
    ttn ye bu konuda katılıyorum bundan çook uzun seneler önce bir 9200 den memnun kaldım başka kaç kişiye kart aldıysak ağladı adamlar sonunda nvidia ya döndüler.
    1 ghz mi ? istediği kadar hızlı olabilir düzgün çalışamadıktan sonra bir işe yaramıyacaktır. sağlam bir oc ile stabil olarak reset çakmadan veya hata vermeden çalışan adam akıllı bir ati bilen varmı ?
    eşşek yüküyle binilmiş gtx295 sli gördüm tas tamam testi bitirebildi defalarca hemde herseferinde değerleri yükseltilmek kaydıyla tekrar tekrar teste sokuldu kartlar.

arkadaşım her 2 firmadada hata alma olasılığı vardır, ati kartlarda nvidia ya nazaran hatalar biraz daha fazladır, driver kurup kaldırmayı bilmeyen adam, kart nasıl kullanılır bilmeyen adam hata alabilir doğaldır, ancak bunu hiçbir firmaya mal edemez o kendi beceriksizliği ve bilgisizliğidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DISTURBED -- 12 Ekim 2009; 15:29:58 >

• iyi
  • quote:

koca bir paragraf sacmalik.
  • ne güzel :D
  • quote:

2002 den beri leadtek 6600td ve 9800gt kartlar hariç hep ati kullandım hiç hata almadım sizde bir hata olmasın.......

• amd-ati 48xx serisinden ile güzel iş çıkardı 58xx ile de bayagı gelişme kaydetti hayırlısı bakalım ne kadar rekabet o kadar tüketici mutlulugu
  • YARDIRMIŞ
  • yuru be kocum ati
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.