Şimdi Ara

[VB.Net] Pixelleri Hızlıca Tarama Kodunu Buldum; Fakat Çalıştıramadım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Bir siteden vb.net ile pixelleri hızlıca tarama kodunu buldum; fakat çalıştıramadım. Api'de falan hata verdi. Bunu nasıl düzgünce çalıştırabilirim?

Link: Kodların Bulunduğu Site

• Programlama bilmiyorsan zor iş :)

2 Kodu da aynı dosyaya yapıştır. ' Put your scan here dediği yerde con değişkeni pixeli temsil ediyor. Her pixeli tek tek geziyor. Yani con ile karşılaştırma yapacaksın.
    Ne hatası verdiğini yazarsan yardımcı olabiliriz ancak. Gerçi bizden önce o hatayı googleda araştırman gerekirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: greencraft

Programlama bilmiyorsan zor iş :)

2 Kodu da aynı dosyaya yapıştır. ' Put your scan here dediği yerde con değişkeni pixeli temsil ediyor. Her pixeli tek tek geziyor. Yani con ile karşılaştırma yapacaksın.
    Ne hatası verdiğini yazarsan yardımcı olabiliriz ancak. Gerçi bizden önce o hatayı googleda araştırman gerekirdi

Hatalardan kastım bu:

[VB.Net] Pixelleri Hızlıca Tarama Kodunu Buldum; Fakat Çalıştıramadım.

Kırmızıyla gösterilen yerler. Bunları nereye yapıştırmam gerekiyor çözemedim. :)

• ScreenDC = API.CreateDC("DISPLAY", Nothing, Nothing, CType(Nothing, IntPtr))
    Formun loadına bunu yazıcaksın tabi form sınıfında deklare etmen lazım değişkeni
    API.DeleteDC(ScreenDC)
    Formun kapanışına bunu yazacaksın

Api kodlarını ise en dışa en en alta yazıcaksın hataların bi çoğunu giderir bu. Tabi sana tavsiyem vb.neti adam gibi öğrenip proje yapmaya soyunman yoksa böyle çok uğraşırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: greencraft

ScreenDC = API.CreateDC("DISPLAY", Nothing, Nothing, CType(Nothing, IntPtr))
    Formun loadına bunu yazıcaksın tabi form sınıfında deklare etmen lazım değişkeni
    API.DeleteDC(ScreenDC)
    Formun kapanışına bunu yazacaksın

Api kodlarını ise en dışa en en alta yazıcaksın hataların bi çoğunu giderir bu. Tabi sana tavsiyem vb.neti adam gibi öğrenip proje yapmaya soyunman yoksa böyle çok uğraşırsın

Teşekkür ederim, dışarıdayım. Yurtta deneyeceğim. Senin için projenin anlamı nedir bilmiyorum; fakat ben sadece kendimce uğraş içerisindeyim. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.