Şimdi Ara

Vatan hainine ceza. Önemli!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • -Değerli dostlarım abilerim kardeşlerim ben Gaziantepli bir kardeşinizim vatanını ve milletini seven asla ve katiyen ırksal ayrım yapmayan birisiyim fakat apartmanımızda oturan bir komşumuzla geçen diyaloglarım esnasında farkettim ki alenen pek sempatizanlığı besliyor ama doğrudan söyleyemiyor devleten bir şekilde ihaleler alıyor ama hdp denen parti/örgüt artık her neyse grubu destekliyor.
    - Ermenileri pohpohluyor şimdi bu meseleyi babama anlattığımda (babamın siyasi görüşü yoktur maalesef haber bile izlemez fetönün adını bile darbeden sonra duyan bi insan) babam kimseye karışma onlar bizim komşumuz dedi.
    -Babam hani kürt olmalarından rahatsız oldum sandı anlayacağınız. Şimdi bu adam facebookundada bunlara destekleyici nitelikte paylaşımlar yaptı üstüne tonla insanı dolandırdı ve bu mesajlar kayıtlarım altındadır. Üstüne üstlük şimdi babamı da dolandırdı( babamın komşuluk ilikilerini kullanarak) ve paramızı istediğimizde param yok diyor ama çocukları en pahalı okullarda okuyor gaziantepin en üst düzey kiraların olduğu bir semtte yaşıyorlar devletin bu durum için bir yaptırımı var mı?
    Eğer ben bu adama yaptırım uygularsam devletten değil babamdan korkuyorum hayatım boyunca sözünden çıkmadım nasıl bir yol izlemeliyim.
    Facebookunu burda paylaşmayı doğru bulmuyorum
    Bu sadece iki küçük örnek. Ben vatanını ve milletini seven bir kardeşiniz olarak ne yapmalıyım eğer devlete başvuracaksam nere gitmleiyim ve devlet bu adamın banka hesaplarınıda takibe almalı örgüte bağışta bulunuyor mu?

VATANA İHANETİN NEDENİ OLMAZ, BEDELİ OLUR!
    Saygılar

• adam pkkya destek veriyor ve vatan hainliği yok mu? sizler cidden suçu olmayanı vatan haini ilan etmeye, suçlu olana da düşünce özgürlüğü demeye iyi alıştınız ha

senin yerinde olsam gerekli yerlere başvururken üstteki kişiyi de şikayet ederim, farkı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi upsewen -- 1 Nisan 2018; 16:50:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RadioheadTR

Vatan hainliği diye bir şey yok. Adam istediği şeyi düşünebilir.

Yani insanlar tabiki istediğini düşünebilir ama vatanın kötülüğünü istemesi bir düşünce özgürlüğüne girmiyor. O kadar şehidimiz varken birde.
  • Muyendis95 M kullanıcısına yanıt
    adam benim öyle bi düşüncem yok iftira atıyor derse ne yapacağım facebookta 3-4 paylaşımı var sadece destekleyici konuşmalarını kaydetmedim
  • Adam Facebook'da bile yazı paylaşmış. Devletin o adamdan haberinin olmaması gibi bir ihtimal yok zaten.

Ne ayak olduğuyla ilgili 40 tane ihtimal olabilir. Gerçi bu söylediklerinin çok daha fazlasını söyleyenler 2 güne kadar baş tacı ediliyordu memlekette. Ama (hala) o konuda devlette adam gibi hesap kitap yapanlar var, şikayet etmene gerek yok.

Ama paranı kaptırma işine eğilebilirsin. Gerçi senet sepet yoksa o da zor. Geçmiş olsun, kolay gelsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Egm ye bildirsene Hocam

Dua ile

• Birşey çıkmaz. Zaten eleman fena laf çakmış mimari eserlerin mimarının hep ermeni olmasından dolayı.
  • Sen hukumetin pkklilarla mucadele ettigini mi saniyorsun?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.