Şimdi Ara

Vatan | GIGABYTE - IF-333 MidT ATX SİYAH KASA 550w - 116tl + 17tl Kargo (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
4
Favori
7.737
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

internette yanlış yazıp içine yanlışlıkla psu montajı mı yapmışlar yani :) belki 2 versiyonu vardır :)

bunu göndermişlerdir belki konu sahibi arkadaşa

http://www.vatanbilgisayar.com/if-133-550w-midt-atx-siyah-kasa.html şekli farlı ama andırıyor da ufaktan :)

Aynen öyle. 2 versiyonu var. Fakat 550 Watt Power'lı olanının fiyatı katı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kampec

PSU'lusu 232Tl:http://www.vatanbilgisayar.com/if-133-550w-midt-atx-siyah-kasa.html#genel-bakis

Sanırım konuyu açan arkadaş biraz şanslıymış yanlışlıkla PSU'lu modeli göndermişler.

Evet. Aynen öyle. Vatan'daki görevli de öyle dedi zaten.
    Power'ı yanlışlıkla göndermişler. Hiç sesini çıkarma

• quote:

Orijinalden alıntı: guven35

quote:

PSU'lusu 232Tl:http://www.vatanbilgisayar.com/if-133-550w-midt-atx-siyah-kasa.html#genel-bakis

Sanırım konuyu açan arkadaş biraz şanslıymış yanlışlıkla PSU'lu modeli göndermişler.

yanı olur mu öyle şey, bu kasanın 333 modeli her yerde 550w psu ile satılıyor, benim verdiğim linlk 133 modeli ve kasa farklı. arkadaşa ekstra psu gödermemişler, çektiği fotoda kendi montajını yapmamışsa psu içinden çıkmış zaten.

he 333 yerine 133 göndermişler desen neyse.

senin kasanın kutusu açılmış vs ise psu yu almış ta olabilirler :)

• quote:

quote:

quote:

yanı olur mu öyle şey, bu kasanın 333 modeli her yerde 550w psu ile satılıyor, benim verdiğim linlk 133 modeli ve kasa farklı. arkadaşa ekstra psu gödermemişler, çektiği fotoda kendi montajını yapmamışsa psu içinden çıkmış zaten.

Tamam. Siz öyle iddia edin. Ben Vatan'daki görevliyle beraber sitelerinden de baktım. Aynı model hem PSU'lu, hem PSU'suz satıyorlar. Fakat PSU'suz modele kopylama hatası yapmışlar. Servisten'de Power olmadığını doğruladılar. Hatta genel merkezlerine mail atacaklardı.
    Siz nasıl isterseniz öyle yapın. Ben uyarımı yaptım.
    İyi günler.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tamam. Siz öyle iddia edin. Ben Vatan'daki görevliyle beraber sitelerinden de baktım. Aynı model hem PSU'lu, hem PSU'suz satıyorlar. Fakat PSU'suz modele kopylama hatası yapmışlar. Servisten'de Power olmadığını doğruladılar. Hatta genel merkezlerine mail atacaklardı.
    Siz nasıl isterseniz öyle yapın. Ben uyarımı yaptım.
    İyi günler.

bunun iddiayla ne alakası var, uyarı için sağ ol da, hani verdiğimiz ve başka arkaaşın verdiği linklerdeki kasalar farklı. aynı modelin psu lu ve psu suzu değil yani. sen de elinde aynı kasanın 2 şekli var madem, özelliklerde böyle yazıyor diye üste çıkıp alabilirdin bence.

sitede de bu modelin psu lusu yok ayrıca. siteden baktığınız muhtemelen 550w olan herhangi bir model.

bu durumda geri şu ihtimal kalıyor, arkadaşa 333 değil 133 yolladılar. başka bir açıklaması yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 1 Ağustos 2014; 18:31:01 >

• quote:

quote:

quote:

Amazon'da buldum PSU'suz olarak.

http://www.amazon.co.uk/GIGABYTE-2AZIF-33800-H32R-GZ-ZIF338R-445X185X408-USB3-0/dp/B008NMBFPQ

Ama dediğiniz gibi Türkiye'de sadece psu'lu olarak satılıyor 333 modeli.

Hala karar veremedim. PSU çıkmazsa iade için uğraşmak zor geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampec -- 1 Ağustos 2014; 18:31:53 >

• Üste çıkıp PSU'luyu almayı bırakın, İade için bile Servise gönderiler. Oradan tekrar mağazaya, mağazadan servise, tekrar mağazaya. Yeni alıp, mağazadan çıkmadığım halde beni uğraştırıp durdular. Sanki iade hakkım yokmuş gibi.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Amazon'da buldum PSU'suz olarak.

http://www.amazon.co.uk/GIGABYTE-2AZIF-33800-H32R-GZ-ZIF338R-445X185X408-USB3-0/dp/B008NMBFPQ

Ama dediğiniz gibi Türkiye'de sadece psu'lu olarak satılıyor 333 modeli.

Hala karar veremedim. PSU çıkmazsa iade için uğraşmak zor geliyor.

İananmayan Vatan Bilgisayarı arayıp sorsun.

• Arkadaslar benim aldiğimda 113tl ve 550w power olduğu yaziyordu.ss aldim.Power montajlanmis olarak cikti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emphire

Arkadaslar benim aldiğimda 113tl ve 550w power olduğu yaziyordu.ss aldim.Power montajlanmis olarak cikti.

şimdi yine yazıyor, 550w psu diye.

sana gelen model 333 mü 133 mü ? birisinin ortasında ışıklı açma tuşu var sanırım. belki yanlış model gelmiştir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Emphire

Arkadaslar benim aldiğimda 113tl ve 550w power olduğu yaziyordu.ss aldim.Power montajlanmis olarak cikti.

şimdi yine yazıyor, 550w psu diye.

sana gelen model 333 mü 133 mü ? birisinin ortasında ışıklı açma tuşu var sanırım. belki yanlış model gelmiştir.

333 hocam

• Arkadaşlar ilk başta aradım üründe psu yok dediler ben internet stoklarındakileri sormame rağmen topkapı magazına sordurdular gibi bir şey oldu sonra Topkapı vatana gittim ürünü görmeye ordada baktıgımda psu yoktu. fiyatı 119 du.

Şimdi bende internette baktım 550watt yazıyor ss aldım işim garanti olsun diye ürünü sipariş geçtim. 20 tl kargo parasıda ödemiş oldum inş vatanla papaz olmayız. Kendileri hata yapmışlar sanırsam. Ürünü magazalara Psu suz verip internetten psulu satıyorlar haberleri yok gibi bir şey.

Yanıyor valla kasa ihtiyacı olan vatan uyanmadan alsın kasayı. güvenmiyorsanız olayı kurcalamayın da vatan çakmasın. kasa gelirse eğer geldikten sonra bilgi paylaşırım.

zaten bu vatan bu çalışanlar ile bu hataları yapmayı cidden hak ediyor.

• Evde eski bir kasa vardı 5-6 yıllık galiba power suply arıza yaptı durduk yere elektriği kesti açılmıyor. Power almak mi daha mantikli yoksa böyle bir kasa alıp ileriye dönük düşünerek şimdilik eski sistemle kullanıp ileride içini mi degistirmek? Hayatım bir de uyar mi eski sistem bu power a?

• quote:

Orijinalden alıntı: ouz77

Evde eski bir kasa vardı 5-6 yıllık galiba power suply arıza yaptı durduk yere elektriği kesti açılmıyor. Power almak mi daha mantikli yoksa böyle bir kasa alıp ileriye dönük düşünerek şimdilik eski sistemle kullanıp ileride içini mi degistirmek? Hayatım bir de uyar mi eski sistem bu power a?

eski sistemi bu powera takablirsin ama eski sisteme olacak poweri sen zaten 25-30 tl ye alırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selmand

quote:

Orijinalden alıntı: ouz77

Evde eski bir kasa vardı 5-6 yıllık galiba power suply arıza yaptı durduk yere elektriği kesti açılmıyor. Power almak mi daha mantikli yoksa böyle bir kasa alıp ileriye dönük düşünerek şimdilik eski sistemle kullanıp ileride içini mi degistirmek? Hayatım bir de uyar mi eski sistem bu power a?

eski sistemi bu powera takablirsin ama eski sisteme olacak poweri sen zaten 25-30 tl ye alırsın.

Ya elim biraz Duzelince sağlam bir kasa oluşturayım istiyorum aslında ama evdekiler de baskı yapıyor su bilgisayarı çalışır hale getir diye. O yuzden oyle niyetlenmistim ama o kadar ucuzsa madem gidip power almak daha mantıklı dediğiniz gibi. Tesekkur ederim bilgilendirdiginiz icin;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Selth

Arkadaşlar ilk başta aradım üründe psu yok dediler ben internet stoklarındakileri sormame rağmen topkapı magazına sordurdular gibi bir şey oldu sonra Topkapı vatana gittim ürünü görmeye ordada baktıgımda psu yoktu. fiyatı 119 du.

Şimdi bende internette baktım 550watt yazıyor ss aldım işim garanti olsun diye ürünü sipariş geçtim. 20 tl kargo parasıda ödemiş oldum inş vatanla papaz olmayız. Kendileri hata yapmışlar sanırsam. Ürünü magazalara Psu suz verip internetten psulu satıyorlar haberleri yok gibi bir şey.

Yanıyor valla kasa ihtiyacı olan vatan uyanmadan alsın kasayı. güvenmiyorsanız olayı kurcalamayın da vatan çakmasın. kasa gelirse eğer geldikten sonra bilgi paylaşırım.

o hatayı bir daha yapmama ihtimalleri var ihtiyacı olan değerlendirebilir bende almak istiyordum ama muallakda kalması sıkıntı verici birde 20 tl kargo parasından olmak var neyse .:( yinede kasanın kendiside çok güzel yinede alsam mı diye bişiyler dürtüyor beni :DD

• Bu başlığı biraz daha görürsem dayanamayıp alacağım. PSU da lazım boş ihtiyaç değil ama, arkadaşın dediği gibi boşa kargo parası ödemek de var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selmand

quote:

Orijinalden alıntı: Selth

Arkadaşlar ilk başta aradım üründe psu yok dediler ben internet stoklarındakileri sormame rağmen topkapı magazına sordurdular gibi bir şey oldu sonra Topkapı vatana gittim ürünü görmeye ordada baktıgımda psu yoktu. fiyatı 119 du.

o hatayı bir daha yapmama ihtimalleri var ihtiyacı olan değerlendirebilir bende almak istiyordum ama muallakda kalması sıkıntı verici birde 20 tl kargo parasından olmak var neyse .:( yinede kasanın kendiside çok güzel yinede alsam mı diye bişiyler dürtüyor beni :DD

Hocam ekran alıntısı yaptım, açıklamalarda 550watt , 12 cm fan, aktif PFC Güç kaynağı yazıyor. o 20 tlyi de onlara ödetirim eksik yollarlarsa.

• bendemi alsam diye düşünüyorum psu gelmezse iade edip kargo parasını alabiliyormuyuz
  • birazdan müşteri hizmetlerini arayıp uyandırırlar, hemen siparişinizi verin ss leri paylaşın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.