Şimdi Ara

VATAN Ekran Kartı Tavsiyesi 300 tl civarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • XFX HD6870 düşünmüştüm ama fan sesi yüzünden ondan vazgeçtim 6850 çeşitlerinden birini alıcam hangisini tavsiye edersiniz aralarında f/p olarak hangisi daha iyidir

• gtx 560 msi stoklarında yok

msi cyclone hd6850 o paraya değer mi? sapphirre le arasında 100tl fark var

• bu kartların soğutma blokları hd4850 ile aynı mı? onun için ayrı soğutucu almıştım akasa freedom force p bunlara uyarsa 6870de alabilirim
  • Çift fanlı XFX HD6850'yi alabilirsin, arkadaşım kullanmıştı gayet sessiz ve serin bir kart, zaten saat hızıyla biraz oynasan HD6870'e denk olur, o.c yapmasan da aralarında zaten gözle görülür bir fark yoktur.
  • 6850 bu fiyat aralığında tek gibi duruyor. büyük ihtimal çift fan xfx alıcam.
  • sapphire de çok kullanılıyor. xfx yerine sapphire alabilirsin. rahat 950 mhz e overclock olur.
  • Zotac gtx 560 alın stokta varsa.
  • gtx 560 ikisindende iyi mi?

zotacta yok stoklarında bir sonraki ayı beklesem mi bilemedim şu anda atidede sadece xfx modelleri olması kafamı karıştırıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inibarva -- 26 Ağustos 2012; 14:57:18 >
  • bence msi n560 twin frozer II OC 296 TL(%25 indirimde) en iyisi..ancak o da stoklarda yok...performansı neredeyse stock 560Ti ile aynı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sariyerli53_34 -- 26 Ağustos 2012; 21:01:38 >
  • bence gerek kalite gerek driver olarak nvidia daha iyi.

ama bu saatten sonra 5 serisi kartlar sıfır olarak alınmamalı bence.aynısını 5 ve 6 serisi atiler için de yarı yarıya düşünüyorum.bence güvenilir birinden ikinci el olarak alınmalı.

şimdiden hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_Forex

http://www.vatanbilgisayar.com/ekran-karti/msi-n560gtxtwinfrzriioc-gtx560-twin-frozr-iioc-gddr5-1gb-256bit-nvidia-geforce-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=55318

Gerçekten bu fiyata alınabilcek en iyi kartlardan , 2xaa ile bir çok oyunu donmadan oynaman mümkün .

• quote:

Orijinalden alıntı: ipsiz_uçurtma

quote:

Orijinalden alıntı: By_Forex

http://www.vatanbilgisayar.com/ekran-karti/msi-n560gtxtwinfrzriioc-gtx560-twin-frozr-iioc-gddr5-1gb-256bit-nvidia-geforce-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=55318

Gerçekten bu fiyata alınabilcek en iyi kartlardan , 2xaa ile bir çok oyunu donmadan oynaman mümkün .

Tabi canım, HD 6850'leri çok rahat geride bırakır.Artı sırf PhysX için bile bu fiyata bu kart alınır.

• nvidia al kafan rahat olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.