Şimdi Ara

Vatan'dan aldığım RAM kırık ve bozuk çıktı. Geri almıyorlar. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
1
Favori
4.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OrQuN

quote:

Orijinalden alıntı: bbkagp

quote:

Orijinalden alıntı: GriAtlas

Para kolay kazanılmıyor..Üzerine git derim bırakma...

Eğer kargo ile teslim aldıysanız ve tutanak yoksa tüketici hakları bir işe yaramaz.

Direk vatandan aldıysanız orada kontrol edip vermiyorlar.Yani tüketici haklarına gittiğiniz de %100 değişirler...

Vatanbilgisayar, Ankara, Keçiören şübesinden aldım. Fatura fiş falan herşey var...

Adam çok tuhaf davranıyor, sanki müşteri değilsinde, kişisel sıkıntın var onlarla... Garip yaaaa, anlamadım gitti...

Yorumunuz için çok teşekkür ederim...

Keçiören vatan hakkında oldukça olumsuz yorumlar var dikkat etmek gerekir.

inanılmaz kötü çalışıyorlar... Ankara / Keçiören şübesi bambaşka kafada... Acaba merkez yönetimin haberi varmı bundan?

• quote:

Orijinalden alıntı: batu44

şikayetvar.com a yaz anlat derdini bir haftada geri alırlar. arkadaşın mesajını görünce aklıma geldi tüketici haklarına gidip başvuru yaparsan bilirkişi tarafından kontrol ediliyor ve sorun varsa ürün iade edilmesi gerekiyor oraya da git.

Tekeşşür ederim önerilerin için...

sikayetvar.com'a yazdım'da, iki gündür onay bekleyişinde...
  • Vatanda sattiklari balı dok ramin ustune protesto et.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CBGB omfug

Millet vatanı iyi sanıyor ama ülkemizdeki en rezil firmalardan biri.

Trden alınacaksa inventus veya sinerji tavsiye ederim.Arkadaşların dediği gibi yurt dışından da alınabilir, hem de ucuza gelir.

Ankara / Keçiören şübesi bambaşka kötü ve rezillik... Resmen bağımsız, kendi kafalarına göre takılıyorlar... Bir tek ben değil, benden önce gelen müşteriyede aynı davranışı sergilediler...

Eleman'dan adını soruyorum, adımı veremem diyor, yasak diyor, ben yeni başladım diyor... Garipppp çok gariiiiiiiip...
  • 400 lira az para mı toprağım? Valla oranın altından girer üstünden çıkarım. Hakkını yedirme bence, bırakma işin peşini

• quote:

Orijinalden alıntı: Gielenberg

400 lira az para mı toprağım? Valla oranın altından girer üstünden çıkarım. Hakkını yedirme bence, bırakma işin peşini

490...

Yedirtmem... Asla peşin bırakmayacağım... Ya o parayı alacağım, yada herkese Vatabilgisayar'ın ne yaptığını duyuracağım...
  • quote:

quote:

400 lira az para mı toprağım? Valla oranın altından girer üstünden çıkarım. Hakkını yedirme bence, bırakma işin peşini

490...

Yedirtmem... Asla peşin bırakmayacağım... Ya o parayı alacağım, yada herkese Vatabilgisayar'ın ne yaptığını duyuracağım...

Konunun tamamını okuyamadım, tüketici haklarına gittiniz mi? Vatan bilgisayarın genel merkezine durumunuzu anlatan bir mail yazdınız mı?

• quote:

quote:

quote:

490...

Konunun tamamını okuyamadım, tüketici haklarına gittiniz mi? Vatan bilgisayarın genel merkezine durumunuzu anlatan bir mail yazdınız mı?

Tüketici haklarına gitmedim, bir iki gün vatan'dan dönüş bekleyeceğim. Vatan sitesinde olan formu doldurarak konuyu anlattım, ama donuş yok... Başka bildiğiniz bir mail adresi varmı? Genel müdürlük maili falan gibi bir mail?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bbkagp -- 18 Nisan 2016; 8:58:18 >

• Valla N11, Gittigidiyor varken hayatta teknosadan, vatandan mal almam. Teknosadan 1500 üstü ürünleri tv,ps4 falan aldım. Onun haricinde bir alışverişim olmadı. Onları da distirütör garantili almadım zaten, birisi samsung diğeri sony garantiliydi. Şikayetvar.com'a da şikayetini yaz bu arada geçmiş olsun.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

490...

Tüketici haklarına gitmedim, bir iki gün vatan'dan dönüş bekleyeceğim. Vatan sitesinde olan formu doldurarak konuyu anlattım, ama donuş yok... Başka bildiğiniz bir mail adresi varmı? Genel müdürlük maili falan gibi bir mail?

Kardeşim sen ilk yapman gerekeni son yapma. Bugün müsaitsen hemen git tüketici haklarına, başvurunu yap. Şuan metrodayım ama vatanin sitesinden bulursun adresi. Şikayet sitesinede yazmalısın karşılaştığın durumu.

Hiç biri olmadı, savcılığa gidip suç duyurusunda bulunmalısın.

Bu denyoları sonuna kadar uğraştırın ki bu yollara başvurmasınlar

• quote:

Orijinalden alıntı: *DeviantART

Valla N11, Gittigidiyor varken hayatta teknosadan, vatandan mal almam. Teknosadan 1500 üstü ürünleri tv,ps4 falan aldım. Onun haricinde bir alışverişim olmadı. Onları da distirütör garantili almadım zaten, birisi samsung diğeri sony garantiliydi. Şikayetvar.com'a da şikayetini yaz bu arada geçmiş olsun.

sikayetvar.com'a yazdım, iki gündür onay bekliyor : https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/5321056/aldigim-ram-kirik-ve-bozuk-cikti-geri-almiyorlar/or5bg

Bi daha almayacam Vatan'dan bişey... 3-4 senelik müşteriye bu yapılmaması lazim...

Çok teşekkür ediyorum yorumunuz için...

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

490...

Kardeşim sen ilk yapman gerekeni son yapma. Bugün müsaitsen hemen git tüketici haklarına, başvurunu yap. Şuan metrodayım ama vatanin sitesinden bulursun adresi. Şikayet sitesinede yazmalısın karşılaştığın durumu.

Hiç biri olmadı, savcılığa gidip suç duyurusunda bulunmalısın.

Bu denyoları sonuna kadar uğraştırın ki bu yollara başvurmasınlar

Çok teşekkür ediyorum yorumunuz için...

Ben çok dersim ve işim var (mastır öğrencisiyim)... O kadar zaman ayıramıyorum... O yüzden son yol olarak deneyeceğim...

• quote:

Orijinalden alıntı: PAUL WALKER

Vatanda sattiklari balı dok ramin ustune protesto et.

Son aşamada inşallah
  • Ramin kırık kısmı sizden kaynaklı olduğunuda gösteriyor ne yani kırıp kırıp yenisini mi alacaksınız tüketici hakları hiç bir sey sağlamayacak bence size çünkü ispat edemezsiniz zorlamış olabilirsiniz.Karalama kampanyası amazoncularda gaz veriyor. Geçmiş olsun.

• vatan bu konuda sıkıntılı galiba bende ram almıştım 4gb yerine başka marka 2gb ram çıkmıştı kutu içinden hemen mağazaya geri dönüp uzun bir bekleyişten sonra zar zor değiştirmiştim neredeyse kavga çıkaracaktım sinirden
  • Türkiye gibi ülkelerde satıcıların satış ahlaki kadar tüketicilerin de tüketim ahlaki sorunlu. Teknik servislerin değişim donanımların yurutmelerimi, ürünü alıp içini değiştirip içinden bozuk çıktı diyenler mi. İki tarafın da istismarına karşı satıcının ürünü alıcının önünde test etmesi, test etmesi mümkün değilse o zaman ürünün tamamen fiziksel kontrolünü gerçekleştirmesi gerekiyor. Aynısı tüketici içinde geçerli. Ürünü aldığında kasada açıp kontrol etmeliydin.

Ben çoğu şeyi ebay ve Amazon dan aldığım için sorun yok. Amazon zaten ürünü sigortalı gönderiyor. Kırık çıksa hemen geri gönder Amazon Logistik firmadan alıyor zaten parasını. Logistik firmada kendi sigortasından :)

• bbkagp kullanıcısına yanıt
    5 10 liralık bi ürün değil ki uğraşmayasın. Sonuna kadar yürürüm ben olsam.

• Geçmiş olsun, vatan böyle yapmazdı aslında, 3 kere ekran kartı değiştirdiğimi ve sonunda iade ettiğimi biliyorum.
  • hocam geçmiş olsun ama gerçekten 61 dolara amazonda varkende vatandan alınmaz ki
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.