Canlı Yayın
Apple yeni iPad’leri tanıtıyor - Türkçe Simultane Çeviri ile Canlı Yayın
Şimdi Ara

Vatan bilgisayarın topladığı kasa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Geçen Vatan bilgisayar gittim ve yeni nesil oyunları oynayabileceğim ÖRN. Gta 5 Bf 4 gibi oyunları oynatabilecek Gamer toplama 2.000 tl kasa birlikte toplama kasa toplamasını söyledim ve benim bütçeme uygun bir kasa topladılar ancak ben parçalar çok iyi anlamıyorum ama sizlerin tavsiyesini almak istiyorum gerçekten toplama işinden anlayan varsa yardımcı olması beni çok mutlu eder.

Not : Kasayı Yarın Toplayacağım.

Vatan Bilgisayarın Topladığı Sistem ;

Marka : MSI Ürün : MSI Z97 PC Mate Intel Z97 Soket 1150 DDR3 3000 Mhz(O.C) HDMI&DVI Anakart

Marka : GSKILL Ürün : GSKILL 8 GB (2x4GB) Sniper DDR3 1600 MHZ CL9 Dual Kit Ram

Marka : Cooler Master Ürün : COOLER MASTER ELITE RC-430 500W MİdT ATX Pencereli Siyah Kasa

Marka : MSI Ürün : MSI GTX750 Ti TWİNFROZRGAMİNG GDDR5 2GB 128 bit Nvidia GeForce DX 11.2 Ekran

Marka : INTEL Ürün : Intel Core i5 4590 Soket 1150 3.3 Ghz 6 MB Önbellek 22 Nm İşlemci

NOT : Oradaki yetkililer Duruma Göre İşlemci İ3 4 Nesil 3.20 yapıp Ekran Kartını da ASUS GTX960 2GB 128 Bit yapabileceklerini söylediler YORUMLARINIZI EKSİK ETMEYİN

• Çok iyi değilim bu konularda,daha bilgili arkadaşları da bekleyelim ama bence işlemciyi amd fx 6350 alıp sonra da buna uygun anakart alırsan daha ucuza gelir ve ekran kartını artırırsın i3 almak yerine.Sonra da diğer parçalarında daha iyilerini araştırabilirsin.Ayrıca kasadaki PSU 80+ plus mu?Ona göre bence daha güçlü bir PSU olmalı.Çok bilmiyorum fiyatları vb. uzun zaman oldu araştırmayalı.İnternetten incelemelere vb. bak arkadaşların yorumlarını bekle,zaten dolar da pahalı.İnşallah güzel bir bilgisayar alıp sorunsuz kullanırsın.
  • konuyu yanlış yere açmışsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.