Şimdi Ara

vatan bilgisayar iş görüşmesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dün vatan bilgisayardan arandım iş görüşmesi için bugün form doldurduktan sonra ika görüştüm genel anlam bnim için iyi idi.
    ilk olarark okul,iş tecrübesi,neden satış danışmanı olmak istiyosun vs gibi daha sonra haklardan ücret konuşuldu (ücret netleşmedi) servis tatil vs daha sonra bna oyunu bilgisyarı önerir misin gibisinden bir görüşme geçti ardından ardından sana şu şubemiz uygun uygunsa gün içinde görüşme yapabilirmisin gibi bn haber vereyim dedi bn peki dedim ve şubesine gitim hemen hemen aynı konuşmalar döndü ardından bn bn müştüriyim sen satıcısn gibi sinden muhabet ürün bilgisi vs herşey güzel gidiyo taksit imkanı falan derken bocaladım ürün falan begenildi (örnek) olarak taksit fallan derken bni tersine çevirdi adam sonra hafif bir muhabet geçti gene iş ile alakalı sonra görüşme bitti.çıkışda müşteri gelse bilgi veririsin boş geçmez dedi ve işe başlama konusunda ika sizi arayacak dedi.
    sizce ararlar mı ?

• Vatan bilgisayar da çalışan galiba?
  • Kac yasindasiniz ben 18ime yeni girdim en azindan yaz icin dusunuyordum ama beni aramadilar -.- aranmaniz kac gun aldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • en az lise mezunu olmanız gerekiyor.
    başvurduktan 1 hafta sonra aradılar. bir kısa dönem için alacaklarını sanmıyorum.
  • türkçe hocana selamlar. seni işe alıcak elemana bu konuyu gösterelim, vazgeçer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: funky-nd

türkçe hocana selamlar. seni işe alıcak elemana bu konuyu gösterelim, vazgeçer.

• Pek girisken insan degilim bi satis danismanligi icin bu kadar mulakat neymis.Teknoloji magazalarina gittigim zaman goruyorum adamlarin bircogunun bilgiside pek yok yada insanlara kazik atmak icin sacma sapan bileşen oneriyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Top sakal
    Casper fanatikliği
    Boktan montaj
    Çok bilmişlik

Bunlar varsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kabul ediyorum türkçe dersim hiçbir zaman muhteşem olmadı.
  • Maaş?

• Ben de yarın görüşmeye gideceğim var mı başka detay

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.