Şimdi Ara

Vatan Bilgisayar'da Tüm Ürünlerde %30 İndirim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
6.067
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sakurek

quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

http://www.vatanbilgisayar.com/Solid%20State%20Disk/ocz-agt3-25sat3-120g-120gb-agility-3-serisi-sata-30-ssd-(525mb-okuma-500mb-yazma)/productdetails.aspx?I_ID=56519

3 hafta önce bakmıştım 190 liraydı şimdi 176 lira. tüm ürünlerde %30 indirim var-mış. yerseniz

%25 de denk gelmişsin demek ki hocam sen

Zaten bu indirim %5 lik bir indirim anlamına geliyor. Olaya öyle bakmak lazım bence

%25 indirim her daim var doğru diyorsun ama arkadaş o indirimli olan fiyattan %30 bekliyor o garip cidden..

Nereye gidersen git liste fiyatı üzerinden indirim yapılır..

119$ ürünün liste fiyatı..ordan hesap yaparsanız %30'a denk geldiğini göreceksiniz tam hesaplamadım ama kafadan kabataslak bir matematikle bunu çözmek zor değil..

tamam evet bazen fiyatları şişirip indirdikleri oluyor sonuna kadar haklısınız..

ama yiğidi öldür hakkını yeme..

SAMSUNG GALAXY S3 Mini | 874 TL cidden harika fiyat.

ayrıca electroworld 'de beğendiğim 80 liralık çanta şuan :

http://www.vatanbilgisayar.com/targus-tsb251-targus-tsb251-156-notebook-sirt-cantasi/productdetails.aspx?I_ID=58588

vatanda 48 lira, 32 liralık bir indirim neyden kötü.

yarın gidip mağazasından alıyorum yani cidden süper indirimlerde var. yer-sen durumu pek yok..

Ayrıca çantayı kesinlikle tavsiye ederim.. Kullanabilirlik,kalite fiyat açısından 48 lira hiçbişey. Böyle dedim diye yarın stokları bitirmezsiniz inş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thekodz -- 14 Aralık 2012; 5:02:53 >

• ya arkadaş nasıl indirim anlamıyorum 4 gün önce sepete ürün attım hafta sonu alayım diye 2400 tl idi indirimsiz fiyatı 25 indirim olursa 1800 tlye geliyor dedim şimdi gece bi baktım 30 indirim olmuş 1828 tl bu nasıl iş ya nasıl 5 günde nasıl kitlemişler hemen zam yapılmış şimdi mazadan 25 indirimle alsam planlarım mahvoldu hesabım 30 a göre tutuyor o indirimde mazada yok internete özel 30 indirim
  • sürpriz kargo ücretine hazır olun ben geçenki indirimde ram ve ssd için 13 tl kargo ödedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormeagle2

quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

zorla bonus aldıracaklar

dostum onada güven olmuyor ki.. 1 yıl önce bu vatan yapıkredi ile calısmıyormuydu. Tüm indirimler wordcard'a idi. deli gibi word card arıyordum. Şimdi bonus olmuş. Gider bonus kart alırım 2013'de axess ile anlaşır..

3 sene önce de cardfinans'la çalışıyorlardı. hatta mağazalarında finansbank'ın ofisi vardı, hemen kart başvurusunda bulunabiliyordunuz.

hayır benim anlamadığım, düzenli olarak piyasayı takip ettiğinizde birçok ürünü daha ucuza bulabiliyorsunuz kampanyalarla v.s. gerek yok yani bu vatan'ın kampanyalarını bu kadar yüceltmeye. arada gerçekten harika indirimler oluyor fakat siz bulana kadar stok kalmıyor. mesela geçenlerde 42 inch'te muhteşem bir indirim yapmışlardır fakat stok yoktu. 1-2 kişi alıyor fakat herkesin aklında, vatan'ın genel olarak böyle sağlam indirimler yaptığı kalıyor. yok öyle bir şey.

• quote:

Orijinalden alıntı: aKSeL051

http://www.vatanbilgisayar.com/Televizyon/lg-42lm640s-42lm640s-3d-led-tv-107-cm-full-hd,400-hz,dlna,4xhdmi,usb,wi-fi,hd-uydu/productdetails.aspx?I_ID=61938

Fiyat iyi mi arkadaşlar? Gözlük hediyesi var mı acaba.

bunun 47sini carrefour 1800tlye sattı..haramidere carrefour.

• arkadaşlar şuanda magzadan alsam ürünler %25 indirimlimi alcam nakit ödeme yapcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: thekodz

quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

http://www.vatanbilgisayar.com/Solid%20State%20Disk/ocz-agt3-25sat3-120g-120gb-agility-3-serisi-sata-30-ssd-(525mb-okuma-500mb-yazma)/productdetails.aspx?I_ID=56519

3 hafta önce bakmıştım 190 liraydı şimdi 176 lira. tüm ürünlerde %30 indirim var-mış. yerseniz

%25 de denk gelmişsin demek ki hocam sen

Zaten bu indirim %5 lik bir indirim anlamına geliyor. Olaya öyle bakmak lazım bence

%25 indirim her daim var doğru diyorsun ama arkadaş o indirimli olan fiyattan %30 bekliyor o garip cidden..

Nereye gidersen git liste fiyatı üzerinden indirim yapılır..

119$ ürünün liste fiyatı..ordan hesap yaparsanız %30'a denk geldiğini göreceksiniz tam hesaplamadım ama kafadan kabataslak bir matematikle bunu çözmek zor değil..

tamam evet bazen fiyatları şişirip indirdikleri oluyor sonuna kadar haklısınız..

ama yiğidi öldür hakkını yeme..

SAMSUNG GALAXY S3 Mini | 874 TL cidden harika fiyat.

ayrıca electroworld 'de beğendiğim 80 liralık çanta şuan :

http://www.vatanbilgisayar.com/targus-tsb251-targus-tsb251-156-notebook-sirt-cantasi/productdetails.aspx?I_ID=58588

vatanda 48 lira, 32 liralık bir indirim neyden kötü.

yarın gidip mağazasından alıyorum yani cidden süper indirimlerde var. yer-sen durumu pek yok..

Ayrıca çantayı kesinlikle tavsiye ederim.. Kullanabilirlik,kalite fiyat açısından 48 lira hiçbişey. Böyle dedim diye yarın stokları bitirmezsiniz inş.

hocam ama mağazada %30luk indirim geçerli olucak mı yarın ?

yada haftasonu %25lik indirim olur mu yarın mağazada ?

• Dün gece indirim yokken 1476 TL olan notebook, bugün %30 indirimle 1469 TL. Bu vatan'ın indiriminden birşey anlamadım. %30 indirim 7TL fark etti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wichasha

Kliksada 1699 + 169 worldpuan. 1530a geliyor

http://www.kliksa.com/UrunDetay/tv-goruntu-sistemleri/led-lcd-televizyon/900390986

Kliksanın ne yaptığı belirsiz gece farklı gündüz farklı yine 1799 olmuş :)
  • Fiyatlar çok iyi bence de.

Birkaç günlük fark var diyen arkadaşlar dolar veya euro kurundan dolayı farklar olabilir diye düşünüyorum, o açıdan da bakmak lazım.

Bir de gereksiz mesajlar yazmayın artık şu konulara. Beğenmiyorsan alma kardeşim, %25 indirim yok diyenler vs. kalabalık yapmasın hiç.
  • Sadece GARANTİ bonus kart ile 10 taksit yapıldığında %30 indirim uygulanıyor unutmayın...
    Mağzaya gidip geri dönmek zorunda kalmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 14 Aralık 2012; 13:33:26 >
  • 1400 tl ye 4. nesil ıpad 4g bence çok iyi fiyat
  • yarin magazalarda da % 30 olacak mi acaba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

yarin magazalarda da % 30 olacak mi acaba..

Arkadaşlar bende merak ediyorum bilen biri cevaplarsa memnun olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Z.E.U.S -- 15 Aralık 2012; 13:17:24 >
  • iphone 4 var mı arkadaşlar ? varsa da fiyatı ne ben bulamadım da.. ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Z.E.U.S

quote:

Mağazada da garanti bonusa %30 indirim var
  • vatandan nakiti olupda %30 dan yararlanamayan arkadaslar varsa yardimci olabilirim.ben karta cektiririm sizden nakit alirim benim yararim taksitle odemek olur sizinkide %30 dan faydalanmak olur bulundugum sehir istanbul.ilgilenen arkadaslar pm atabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eskişehirden bonus kartı ile yardımcı olabilecek var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

zorla bonus aldıracaklar

bende vatan yüzünden world almıştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lovewhisper

quote:

Orijinalden alıntı: Z.E.U.S

quote:

Mağazada da garanti bonusa %30 indirim var

Cevapladığınız için teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.