Şimdi Ara

vatan bilgisayar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • pazar gunu vatandan pc topladık cpuıd hwmonitördende baktım 1 saat dota2 oynadım anakart sıcaklıgı 70-80 gördü nette arastırdım yüksek oldugunu yazıyorlar alalı 1 hafta olmadı pc mavi ekran cıktı pc kapanmalar yasadım bugun gittim getirin test yapalm ramlerden kaynaklana bilir dediler. 7 veya 15 gun arasında iade hakkımız olması gerekmiyormu kac parcayı degistire bilirim ? peder yapılıyorsa birazdaha koyup intel yapalım diyor

• İnternet üzerinden mi aldınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sowyet

İnternet üzerinden mi aldınız?

hayır hafta sonu gittik kendileri montajı yaptı werdi
  • o zaman ayıplı ise iade veya değişim talebi verebiliyorsun diye biliyorum internet üzerinden alınmış olan mallarda hiçbir sebep göstermeksizin 1 hafta içerisinde geri iade edebiliyorsunuz.

ama belki doğru değildir tam bilmiyorum
  • peder ustune birazdaha koyup intel yapalm dio ole bi sansımız warmı adamlar yok dediler 8320-28xtop a güzel bi anakart önerebilirmisiz ekrankartı-anakart-işlemci degistirile bilirmi ?
  • l2exlina L kullanıcısına yanıt
    İntel Yapma İade Et Ürünü
  • quote:

Orijinalden alıntı: l2exlina

peder ustune birazdaha koyup intel yapalm dio ole bi sansımız warmı adamlar yok dediler 8320-28xtop a güzel bi anakart önerebilirmisiz ekrankartı-anakart-işlemci degistirile bilirmi ?

Bence islemci sogutucusundan olabilir stok fansa sıkıntı topladığın sistemi yazarmisin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksmurl

quote:

Orijinalden alıntı: l2exlina

peder ustune birazdaha koyup intel yapalm dio ole bi sansımız warmı adamlar yok dediler 8320-28xtop a güzel bi anakart önerebilirmisiz ekrankartı-anakart-işlemci degistirile bilirmi ?

Bence islemci sogutucusundan olabilir stok fansa sıkıntı topladığın sistemi yazarmisin

8320 ozel fan aldik min 15 value 18 max 45 55 bisidi yuk altinda degil 280xtop asus 970a g43 corsair 2x4 seagate 1 tb gigbyte sumo

• Sistemde iyi aslında

• anakartın gigabyte olabilirmi o model gigabyte nin çünkü
    psu ve kasa marka model nedir
  • zeki1981 kullanıcısına yanıt
    msı gigabyte sumo 700 w kasası war

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi l2exlina -- 17 Nisan 2014; 13:42:39 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.