Şimdi Ara

VAN YÜZÜNCÜ YIL HAKKINDA BİLGİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben yüzüncü Yıl unisinde okuyorum bu konuyu açma nedenim arkadaşın biri özelden bilgi istemiş aranızda belki başka bilgi isteyen de vardır.
    merak ettiğiniz konu varsa bilgi verebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tercih dönemi açsan konuyu iyiymiş hocam yinede o zamanlar aklımda olan soruları sorayım nasıl bir yer öğrenci için insanları nasıl ünisi kaliteli mi
  • insan olarak ben insanıyım ara sıra siyasi yürüyüşler oluyor ama hiç kimseye karışmıyorlar unı eğitimi kalite olarak ilk 20 diye biliriz bahar ve okula merhaba şenlikleri oluyor merkeze her saatte araba bulunur ben şahsen van ı çok seviyorum arayıp bulamayacağın bir şey yoktur
    dipnot : Olurda Van ı kazanırsan bu paylaşımı SS le o zaman bana burdan bu yazdıklarım dışında bir gelisme olursa ulaş

• quote:

Orijinalden alıntı: hayali_karakter65

insan olarak ben insanıyım ara sıra siyasi yürüyüşler oluyor ama hiç kimseye karışmıyorlar unı eğitimi kalite olarak ilk 20 diye biliriz bahar ve okula merhaba şenlikleri oluyor merkeze her saatte araba bulunur ben şahsen van ı çok seviyorum arayıp bulamayacağın bir şey yoktur
    dipnot : Olurda Van ı kazanırsan bu paylaşımı SS le o zaman bana burdan bu yazdıklarım dışında bir gelisme olursa ulaş

ah be hocam istediğim öğretmenlik tutuyorduda yazmadım içim bi hoş oldu :(
  • Hangi öğretmenlik istiyordunuz sizin adınıza üzüldüm Van tercih edilebilecek bir şehir keşke yazsaydiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.