Şimdi Ara

Uzun vadeli yatırım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde 10.000 lira para var uzun vadede bu paranın değer kaybetmemesi için sizce ne yapmalıyım ? Gidip banka fonu alabilirsin, 2-3 dönüm tarla alabilirsin, vadeli hesaba para yatırabilirsin, altın alıp yastık altı yaparsın gibi öneriler var mı? Benim aklımda bunlar var. Daha iyisi için topu size atıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: lst1029

Elimde 10.000 lira para var uzun vadede bu paranın değer kaybetmemesi için sizce ne yapmalıyım ? Gidip banka fonu alabilirsin, 2-3 dönüm tarla alabilirsin, vadeli hesaba para yatırabilirsin, altın alıp yastık altı yaparsın gibi öneriler var mı? Benim aklımda bunlar var. Daha iyisi için topu size atıyorum.

forexte ilerlemelisin ama kendin değil, bulabilirsen hesap yöneten ve senin hesabından elde ettiği kârı makul oranda seninle paylaşan sağlam ve güvenilir bir şirkete paranı yatırıp benim gibi aylık %5 yada 3 ayda bir %20 kar ve anparanı hesabına yatıracak şirket bulmalısın. sadece okumakla kalmaz araç vs sahibi bile olabilirsin zamanla benim deneyimim bu. yaklaşık 3 4 yıldır ek kazanç ve finans yatırım alternatif kazançlarla uğraştım uç noktalara kadar deneyimledim diyebilirim.

• lst1029 L kullanıcısına yanıt
    uzun vadede borsaya yatıracaksın
    çünkü arsa ve borsa farketmez uzun vadede ikisi de aynı kapıya çıkar
    borsada kısa ve orta vadede de aldığın kağıt fırlayabilir bu kısım şans işi ama uzun vadede kar edeceğin kesindir.
    ayrıca tek bir firmaya girersen en büyük halka açık şirkete bağla ve yıllarca bekle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetmetingülcan -- 13 Mayıs 2015; 8:54:03 >
  • mehmetmetingülcan kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim değerli fikirlerin için. Büyük birkaç şirket araştırıp halka açık kağıtlarından almayı düşünüyorum.
  • tabiiki tercih sizin
    büyük firmalar kolay kolay batmaz
    uzun vadede mevduata göre daha karlı yatırımdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lst1029

Elimde 10.000 lira para var uzun vadede bu paranın değer kaybetmemesi için sizce ne yapmalıyım ? Gidip banka fonu alabilirsin, 2-3 dönüm tarla alabilirsin, vadeli hesaba para yatırabilirsin, altın alıp yastık altı yaparsın gibi öneriler var mı? Benim aklımda bunlar var. Daha iyisi için topu size atıyorum.

Uzun vadede imkb 30 hisseleri mantikli olur.farkli yatirimlar icin ekteki yazi faydali olabilir.

http://www.kucukpara.com/banka-hesaplari/altin-hesabi/az-parayla-cok-para-nasil-kazanabilirsiniz/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.