Şimdi Ara

Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) (188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.813
Cevap
151
Favori
1.029.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Symalpn

quote:

Orijinalden alıntı: Bayberti

quote:

Philips FC8657/01 PerformerPro mu önerirsiniz

ELECTROLUX JMANIAML JETTMAXX mı?

ben de ikisi arasında kaldım, hiçbir mağazada sıfır jmanimal bulamadım ayrıca fiyatı biraz yüksekti, bunun üzerine fc-8657 aldım...
    ikisini aynı fiyata bulsaydım jmanimal tercih edecektim...

Ben hepsiburada da 8657 yi 240 tl'ye buldum biraz önce

jettmaxx ise vatanda 350 tl

Philips'te hortumda kırılma oluyormuş doğru mu? Annemi uğraştırmasın çünkü şuan kullandığı makinenin de hortumu kırılıp duruyor. Sinir harbi geçirmesin kadın.
    Bir de jetmaxx toz kapasitesi kaç lt acaba göremedim ben özellikleri arasında?

Siz ne kadara almıştınız?

anne kullanacaksa kesinlikle jmanimal almalısınız, çünkü bana onu candoğan usta önerdi...
    özellikle başlığının tasarımı sayesinde yere yapışmadan ve güç harcamadan süpürmeyi sağlıyan bir modelmiş...aurıca daha şık ve albenili bir tasarımı var...
    philipsin hortumu pek kaliteli değil ama şimdilik bir sorun yaşamadık...

• USORİGİNDB teknosa da 500 tl
    jetmaxx vatan da 350 tl

şimdi 150 daha verip usorigin mi alayım yoksa jetmaxx da yeterli olur mu?
    Çok kararsız kaldım şuan.
  • quote:

USORİGİNDB teknosa da 500 tl
    jetmaxx vatan da 350 tl

şimdi 150 daha verip usorigin mi alayım yoksa jetmaxx da yeterli olur mu?
    Çok kararsız kaldım şuan.

USO. inanılmaz sessiz ve daha kaliteli bir makine ancak yere çok yapışıyor, bence annelere göre değil...
    anne için ideal makine yere yapışmayan bir başlık ve ayrıca turbo fırça...bunların ikisi de jmanimalde var...
    turbo başlığı ekstradan alırım derseniz USO. alın, orjinal turbo fırçası 150 lira civarı olabilir toplamda 650'ye gelir...
    ben süpürgeyi aldıktan sonra bir de universal marka turbo fırça aldım 45 liraya...
  • quote:

USO. inanılmaz sessiz ve daha kaliteli bir makine ancak yere çok yapışıyor, bence annelere göre değil...
    anne için ideal makine yere yapışmayan bir başlık ve ayrıca turbo fırça...bunların ikisi de jmanimalde var...
    turbo başlığı ekstradan alırım derseniz USO. alın, orjinal turbo fırçası 150 lira civarı olabilir toplamda 650'ye gelir...
    ben süpürgeyi aldıktan sonra bir de universal marka turbo fırça aldım 45 liraya...

Ben kendime usorigin almıştım çok memmunum. seviyesini düşürünce pek yapışmıyor halıya :)
    Bu turbo başlıktan da anlamıyorum doğrusu nedir ne işe yarar vs. Turbo olunca halıya yapışmıyor sanırım.
    jetmaxx da turbo başlık varsa onu alayım madem

Cevaplarınız için çok çok teşekkür ederim.
    Umarım annem memmun kalır
    @Bayberti

• quote:

quote:

Ben kendime usorigin almıştım çok memmunum. seviyesini düşürünce pek yapışmıyor halıya :)
    Bu turbo başlıktan da anlamıyorum doğrusu nedir ne işe yarar vs. Turbo olunca halıya yapışmıyor sanırım.
    jetmaxx da turbo başlık varsa onu alayım madem

Cevaplarınız için çok çok teşekkür ederim.
    Umarım annem memmun kalır
    @Bayberti

evet, turbo başlık yere yapışmayı azaltan bir avantaja sahip ayrıca kılları topluyor ve halıyı biraz kabartıyor...
    ayrıca jmanimal modelinin bir de scanimal olanı var, farkı torbasız yani hazneli olması...
    hayırlısı olsun, inşallah anneniz de beğenir...

• Merhaba Baberti

Süpürge bugün geldi. İçerisinde 6 tane başlık çıktı

ikisi köşeler için sanırım ama diğerlerinin hangisi neresi için çözemedim. Kitapçığında yazmıyor.

http://i.hizliresim.com/3a6vjp.jpg

2. mi turbo başlık yoksa 4. mü?
    Başlıklarla alakalı hiçbir bilgim yok.
    1. ve 3. ne için acaba onuda anlayamadım?
    @Bayberti

Fotoğraf oldu mu bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Symalpn -- 27 Ağustos 2015; 20:01:11 >

• philips fc 9911 aldim,alacaklara bilgi vermesi açısından:
    sesi normal. motor sesi yok sadece boru agzindan hava sesi var,
    cekisi guzel, son gucte haliya yapisiyor,
    toz haznesini bosaltmak cok kolay, aç. ve dök,
    arkadan klima gibi hava ufluyor evde ruzgar esiyor ama gram toz cikmiyor, filtreler cok basarili,
    iki filtresi var ikiside yikanabilir,
    tozu cok iyi ayiriyor filtreler tertemiz kaliyor,

eksi yönleri:
    motor cabuk isiniyor
    biraz buyuk gibi agir degil ama
    malzeme kalitesi ortanin üstü
    SONUÇ:ben memnunum alinabilir guzel temizliyor, fiyati:700 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evde genelde temizlikçi kullanacağı için fazla özelliği olmayan, kolay kullanımlı, dayanıklı ve/veya ucuz (can acıtmayacak) bir süpürge lazım. Astımlı kimse yok hep filtre vs çok şart değil diye düşünüyorum ama evde tüy yumağı bir kedi ve kıl yumağı bir insan da olacak (bu ben oluyorum ). Yani o kadar çok model, seçenek vs var ki içinden çıkamadım.

Ayrıca şarjlı ıslak /kuru çeken bir el süpürgesi de istiyorum. Sanırım Black and decker iyiymiş ama servisi satış sonrası desteği nasıldır?

• http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/philips-fc9194-01-performerpro-triactive-supurge-183025508

bu ürünü tavsiye edermisiniz f/p ürünümüdür. 500 tl ye kadar toz torbalı emiş gücü başarılı olan bir ürün
    tavsiyeniz varmıdır.

electrolux usorigindb ile karşılaştırısak tavsiyeniz hangisi olur.
  • Merhaba arkadaşlar, eski süpürgemiz ile yollarımızı ayırmak zorunda kaldık. Eski süpürgemiz ,Arnica Bora sulu sistem temizliğinden memnun olduğumuz kadar, maalesef aksesuarları pek sağlam değilmiş ve zamanla performans kaybından çekişi düştü.Şimdi ise sulu sistem olarak
    1-Philips aquaction sulu süpürge
    2-Thomas perfect air allergy olarak bu iki model arasında kararsız kaldık.

Siklon teknolojisi ile toz torbasız modeller olarak
    1-Electrolux ultra captic zucanımal
    2-Rowenta Ro 8366 Silence force modelleri arasında,secim yapmamıza yardımcı olabilecek bu konuda tavsiyesini alabileceğimiz arkadaşların yardımı olabilirse seviniriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arsenelupin -- 28 Ağustos 2015; 23:47:57 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar 600 tl ye kadar elektrikli süpürge almayi düşünüyorum sessizlik ve cekim gücü benim için ön planda.electrolux usenergy ve usorigindb arasinda kaldim.usorijindb daha güçlü bir süpürge ama hem daha sesli(65 db) hemde elektrik sarfiyati diğerine gore daha yüksek.Hangi modeli tercih etmeliyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: efsanea_06

Merhabalar 600 tl ye kadar elektrikli süpürge almayi düşünüyorum sessizlik ve cekim gücü benim için ön planda.electrolux usenergy ve usorigindb arasinda kaldim.usorijindb daha güçlü bir süpürge ama hem daha sesli(65 db) hemde elektrik sarfiyati diğerine gore daha yüksek.Hangi modeli tercih etmeliyim?

Usorigindb tabiki 65 desibel sessiz hatta 79db lik supurgem bile rahatsiz etmiyor

• munchausenbyproxy kullanıcısına yanıt
    kesilikle rowentayı oneriririm
    electrolux un yuksek fiyatlı daha kaliteli ürünlerini almıyorsanız acıkcası malzeme kalieteleri biraz dusuk
    yalnız fiyat cok yuksek acıkcası
    http://www.mybaykus.com/rowenta-ro2522-city-space-elektrikli-supurge.html
    inceleyin isterseniz aynı ürünü
  • Arkadaşlar merhaba, baya okudum ama göremedim sanırım,

Electrolux Ultra Captic ZUCANIMAL ile Electrolux Ultra Captic UCORIGIN arasında ne gibi bir fark var. Animal 1000 tl diğeri ise 900 TL...

Genelde Zucanimal tercih edilmiş ama görüş paylaşırsanız memnun olurum.
  • Rowenta RO5823 470 TL
    http://www.hizlial.com/rowenta-ro5823-silence-force-extreme-2200-w-toz-torbali-elektrikli-supurge/10539761
    Fakir Garcia 2400 W 230 TL
    http://www.hizlial.com/fakir-garcia-2400-w-hepa-filtreli-toz-torbali-elektrikli-supurge/10287330
    bu 2 toz torbalı süpürge nasıldır? bilgi verirseniz sevinirim. teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wa$abi -- 10 Eylül 2015; 11:53:54 >

• wa$abi kullanıcısına yanıt
    kesinlikle rowenta silence force derim
    sessizlik bakımından ve cekim gucu bakımından cok daha yukarıda iki makina icinde fakire gore
    memnun kalırsınız
    ayrıca
    http://www.mybaykus.com/rowenta-ro5823-silence-force-extreme-elektrikli-supurge.html
    eger dusunurseniz indirim ceki vererek cok daha uyguna alma sansınız da mevcut ayrıca
  • lordareon kullanıcısına yanıt
    evinizde hayvan besliyorsanız veya kucuk cocugunuz varsa dip köşe butun toz taneciklerini almanız gerekiyorsa ki bunlara astım hastası da dahil zucanimal i tercih etmelisiniz
    eger bu derece ileri seviyeye gerek yok biraz daha az cekse de sorun degil derseniz ucorigin alabilirsiniz 200 lira gibi daha az miktara
    ki burada daha azdan kastım kalitesiz degil bircok makinaya gore cok iyi durumda sadece cok pinpirikli degilseniz kimsenin gormedigi hissetmedigi tozları farkedip etmemnize baglı acıkcası :)
  • Rowenta ro8324 süpürgelerin diğer modellerinden ne farkı var? 599 tl ye Gittigidiyor'da satılıyor. Bimeks te 699 tl idi. 750w ve 68 db özelliği. Bu modeli almayı düşünüyorum önerirmisiniz?
  • 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.