Şimdi Ara

Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!) (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.813
Cevap
151
Favori
1.030.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ahter1

bu ikisine kadar eledim ,

Electrolux Ultra Silencer USORIGINDB - 499,00 (turbo başlık yok)

FAKİR PRESTIGE 2000 ELEKTRİKLİ KURU VAKUM - 380,00 ( turbo başlık 120 tl )

ikisininde çekim gücü ve sesizlikleri aynı , hangisini seçmeliyim sizce ?

turbo başlık şart kedi tüyü nedeniyle

fakir prestije 2000 ni öneririm o fiyata nerden buldunuz?
  • 250-300 tlye 5-6 sene tık demeden kullanabileceğim torbalı emiş gücü öncelikli tercih ve optimum sessizlikte süpürge yokmu arkadaşlar
  • alerjisi olan ve süpürgeyle rahat eden var mı? tavsiye süpürge fiyat 500tl üst sınırlı. ama sağlık olduğu için fiyat oynayabilir de. sulu susuz? tüm önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar. özellikle alerjik rahatsızlığı olup kullanıp rahat eden varsa yardımcı olsun. teşekkürler.
  • quote:

Fakir Prestige 2000 var evimde ve memnun değilim. Zamanında öneriyordum ama o zamanlar 250TL idi. Bu süpürgeyi 5 sene evvel arkadaşım almıştı, ilk yıllarda çok memnunduk ama şimdi bozuldu. Makara aksamında sorun var, süpürgeye elektrik gitmiyor. Sesi Başlarda az gibiydi ama şu an değil, 65dB diye alırsanız yanılırsınız. Süpürge hortum ağzından harika çekiyor ama başlığa doğru azalıyor.

Geçen yıl anneme Electrolux silencer aldım çok memnunuz. Kendime de alacağım.

Fakir bozulunca idareten bir tanıdıktan Arnica hydra aldım. Böyle rezil bir süpürge olamaz. Sesi, hantallığı, kablo kısalığı, emiş gücü ve temizleme eziyeti ile tam bir fiyasko. Bu süpürgeyi kullananlarda peygamber sabrı var herhalde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yumyyumy Y kullanıcısına yanıt
    Morphy Richards 720020 9 in 1 1 Zemin ve El Üniteli Buharlı Temizleyici 299,91 tl ve oldukca etkileyici yeni girenbir urun turkiyeye ancak oldukca tutuldu
    Ürün Açıklaması
    Ürün Özellikleri
    • Dokuzu bir arada halı veya sert zemin için buharlı temizleme
    • Perde,cam,koltuklar,döşemeler,mutfak tezgahları,fayans duvarlar için buharlı el ünitesi
    • 1500 W
    • 400 ml su haznesi
    • Isınma süresi (buhar için) 30 saniye
    • Çalışma süresi 14 dakika
    • Halıda, sert zeminde, pencerelerde, fayanslarda, fırınların, ızgaraların temizliğinde, evye-armatür temizliğinde, döşemelerde, giysilerde kullanılır.
    • Kablo uzunluğu 5 metre
    • Dik park edebilme özelliği
    • 2 adet mikrofiber zemin bezi, halı temizleme, koltuk-döşeme, cam, kenar-köşe aparatları, açılı jet başlık, yuvarlak fırça, fayans-derz temizleme aksusarları
    • Aksesuarlar için şık çanta.

Garanti
    • 2 Yıl
    http://www.mybaykus.com/bosch-bbhmove4-sarjli-supurge.html 370,59 guzel sık bir urun katlanabiliyor

http://www.mybaykus.com/philips-fc6162-02-powerpro-duo-2si-1-arada-kablosuz-dikey-supurge.html 341,18 kablosuz calısma evcil hayvan tuyleri icin ozellik kolay temizleme ile oldukca etkileyici

http://www.mybaykus.com/electrolux-ergorapido-ergo13-lithium-power-dikey-sarjli-supurge.html 564,71 tl iki ayrı saklama pozisyonu aydınlatmalı baslık gibi dikkat cekici ozellikleri var

ayrıca eger dusunurseniz hepsi icin hediye cekleri de uygulayabiliriz

• k-cag K kullanıcısına yanıt
    http://www.mybaykus.com/nilfisk-action-plus-special-elektrikli-supurge.html 494,12 tl ile kesin tavsiyemdir hic dusunmeyin bence
    ayrıca 50 tl hediye ceki verme imkanımız da var bunun icin

Nilfisk Action Plus Special Elektrikli Süpürge

Nilfisk Action Plus - hızlı ve kolay temizlik isteyenler için

Kaliteyi makul bir fiyatta mı arıyorsunuz ? NilfiskAction Plus ile işi sıkıntı ve karmaşadan uzak bir şekilde halleden bir elektrikli süpürgeye sahip olacaksınız. Hızlı ve kolay temizlik = elektrikli süpürge temizliği .

Nilfisk Action Plus 2000Wattlık motoru ile mükemmel emiş gücüne sahiptir. Büyük toz torbası sayesinde sık sık torba değiştirmek zorunda kalmazsınız. Üfleme fonksiyonu ile radyatör altları gibi ulaşılması güç yerlerdeki tozu dışarı üfleyebilirsiniz. Polen, toz maytları, vsnin filtrelenmesi ve depolanmasında önemli olan HEPA H10 filtresi standarttır. Süpürge diğer Nilfisk makinalarında olduğu gibi modern ve sağlam bir tasarıma sahiptir. Nilfisk Action Plus ile gerçek bir Nilfisk’e sahip olacaksınız.

Güçlü emiş. 2000 Watt motor
    HEPA filtreleme ile alerji kontrolü sağlayacak temiz hava
    Üfleme fonksiyonu ile ulaşılması zor alanlarda kolay toz alma özelliği
    Büyük kapasite. Geniş ve güçlü sentetik toz torbası

Teknik Özellikler:

Kablo uzunluğu (m)/ fiş tipi 7/eu
    Anma gücü/maksimum güç (w) 1500/2000
    Boru ucundaki emiş gücü (w) 500/335
    Toz toplaması (% ıec 312) 70
    Hava debısı (l/san.) 50/38
    Vakum (kpa) 26
    Nozul ile 1.5 m de ses basınç seviyesi (db(a)ıso 11203) 64
    Nozul ile ses güç seviyesi (db(a)60704-2-1) 80
    Çalışma yarıçapı (m) 10.2
    Toz torbası kapasitesi (l) 6.5/3.2
    Ana filtre alanı (cm²) -
    Egzost filtresi alanı (cm²) hepa10/1800
    Uzunluk x genişlik x yükseklik (cm) 45x30x28

http://www.mybaykus.com/philips-fc8761-elektrikli-supurge.html 464,90 tl ile diger secenegim

PHILIPS FC8761 ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE

Zahmetsiz temizlik güçlü performans
    PowerCyclone teknolojisi ve Üçlü Aktif başlık ile
    Yeni Philips PowerPro PowerCyclone teknolojisi sayesinde zeminlerinizi zahmetsizce
    temizler. Kolayca boşaltılabilen gelişmiş toz haznesi tozun dağılmasını önler.
    Güçlü temizleme performansı
    • PowerCyclone teknolojisi havayla tozu tek adımda ayırır
    • Yüksek performans için 2000 Watt motor
    Kolay temizlenir.
    • Kolay bo?altma için geli?mi? toz haznesi tasarımı
    • Uzun süreli performans için yıkanabilir köpük filtre
    Kolay temizleme için son derece geni? eri?im alanı
    • 11 m çalı?ma yarıçapı sayesinde daha az zahmetle daha fazla temizlik

Teknik Özellikler
    Tasarım
    •Renk: Mavi
    Filtreleme
    •Toz kapasitesi: 2 l
    •Bo?altma filtresi: Süper Temiz Hava HEPA 12 filtresi
    •HEPA AirSeal
    •Motor filtresi: Yıkanabilir çift köpük filtre
    Ba?lıklar ve aksesuarlar
    •Aksesuarlar: Aralık temizleme ba?lığı Küçük fırça
    •Aksesuar saklama: Boru klipsinde
    •Standart ba?lık: Üçlü Aktif ba?lık
    Performans
    •Hava akımı (maks.): 37 l/s
    •Giri? gücü (IEC): 1800 W
    •Giri? gücü (maks.): 2000 W
    •Gürültü seviyesi (Lc IEC): 80 dB
    •Emi? gücü (maksimum): 360 W
    •Vakum (maks.): 33 kPa
    Sürdürülebilirlik
    •Ambalaj: > %90 geri dönü?ümlü malzeme
    •Kullanım kılavuzu: %100 geri dönü?ümlü kağıt
    Kullanım
    •Çalı?ma yarıçapı: 11 m
    •Ta?ıma kolu: Üst ve ön kısım
    •Kordon uzunluğu: 8 m
    •Bağlantı: Kolay ayırma
    •Güç kontrolü: Elektronik çalı?an cihaz
    •Boru tipi: Metal 2 parçalı teleskopik boru
    •Tekerlek tipi: Lastik
    Ağırlık ve boyutlar
    •Ürün ağırlığı: 55 kg
    •Ürünün boyutları (UxGxY): 440 x 300 x 290 mm

Kapıda Ödeme
    14 Gün İade
    Güvenli Alışveriş

Ağırlık (kg) 6.4

• quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

quote:

Fakir Prestige 2000 var evimde ve memnun değilim. Zamanında öneriyordum ama o zamanlar 250TL idi. Bu süpürgeyi 5 sene evvel arkadaşım almıştı, ilk yıllarda çok memnunduk ama şimdi bozuldu. Makara aksamında sorun var, süpürgeye elektrik gitmiyor. Sesi Başlarda az gibiydi ama şu an değil, 65dB diye alırsanız yanılırsınız. Süpürge hortum ağzından harika çekiyor ama başlığa doğru azalıyor.

Geçen yıl anneme Electrolux silencer aldım çok memnunuz. Kendime de alacağım.

Fakir bozulunca idareten bir tanıdıktan Arnica hydra aldım. Böyle rezil bir süpürge olamaz. Sesi, hantallığı, kablo kısalığı, emiş gücü ve temizleme eziyeti ile tam bir fiyasko. Bu süpürgeyi kullananlarda peygamber sabrı var herhalde.

An itibariyle Electrolux Ultra Silencer USORIGINDB 499 + 22 tl indirimle 475,00 N11 den satın aldım , sabah oğlum 22 tl fırsat kuponunu söyleyince almaya karar verdim daha uygun fiyata bir yer bulamadım. Umarım sorun çıkmaz ... Başlık araştırmam gerekecek yalnız, kedim olduğu için tüy kıl toparlayan bir başlığa ihtiyacım var, üniversal turbo başlıklar alan varsa yorumlarını paylaşırsa sevinirim.

Candoğanbey e teşekkür ayrıca, ilginiz için çok teşekkür ederim. Kullanım sonrası deneyimlerimi paylaşırım ,

• yarın hayırlısıyla Fantom ss2400 alıyorum inşallah...
    itirazı olan şimdi yazsın yada sonra sessiz kalsın...

Uzun soluklu bir elektrikli süpürge araştırması (Süpürge alacaklar okumalı!)

• cok iyi bi model degil ama 2-3 sene idare eder alırsanız iznimlerinizi paylasırsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilalkendisin0606

cok iyi bi model degil ama 2-3 sene idare eder alırsanız iznimlerinizi paylasırsanız sevinirim

niye 2-3 sene hocam, motor ömrü mü az?..
  • fantomların ömrü az oluyor hocam bi tanıdıgımızda fantom var 4 senelik motor kömürleri yeni degisti bizde fantom pratik var 4 senelik sesi acayip degisti ama bu model iyi gibi görünüyor ben bizdeki bekoyu alırken aslında fantom alacaktım ama hortum mu plastikti
    not:kömüleri degisen süpürge 2750
    not2:benim alacagım model buyduhttp://fanset.com/Fantom/elektrikli-supurgeler/toz-torbali/toz-torbali-elektrikli-supurge/2879

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilalkendisin0606 -- 1 Nisan 2015; 18:45:15 >
  • 350-400 TL Bandında bir süpürge arıyorum uzun yıllar götürecek toz torbasız kuru olsun sulu sistem istemiyorum.Çekiş gücü çok iyi bir makine ihtiyacı var tavsiye ederseniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi divane2 -- 1 Nisan 2015; 20:22:47 >
  • bilalkendisin0606 kullanıcısına yanıt
    açıkçası bugün istanbul bilişimden küçük bir indirim mesajı geldi, ben de siteyi açıp baktım...homend 1204, philips 8657, arzum ar-461/456, arçelik 4240 ve birkaç başka model arasından ilk gözüme hoş ve ucuz gelen fantomu sepete ekledim ama henüz sipariş vermedim...
  • philips 8657 içlerinde en iyisi bu o olmazsa arzum ar-461/456 modelerinden birini alabilirsiniz
  • quote:

philips 8657 içlerinde en iyisi bu o olmazsa arzum ar-461/456 modelerinden birini alabilirsiniz

ben de o modellere yönelmeye başladım...

homend 1204 modeli hem torbalı hem hazneli kullanılıyormuş bilginiz var mı nasıldır?..250 lira...
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/twinface-1204-homend-supurgeler-en-ucuz-fiyatlari-kampanyalar,26763.html#TabPanelStart

• iyi gibi bildiginiz markalardan şaşmayın bence ürünü inceleyin begenirseniz alırsınız
    tabi sevrisini felan arastırmayı ihmal etmeyin burdada kulannan birinin yorumu var
    http://forum.donanimhaber.com/m_93383583/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilalkendisin0606 -- 1 Nisan 2015; 20:55:01 >
  • Hafta sonu benim de bir süpürge maceram oldu. İnternetten iyi bir izlenim veren ve almayı düşündüğüm Electrolux Super Cyclone Scanimal adlı makineyi deneme şansı buldum. Deneme dediğim de işte iki ileri geri yapmak ve süpürgenin önüne elini koymak. Electrolux malzeme kalitesi olarak iyi olsa da çekişi gerçekten çok zayıf geldi.
    http://www.hepsiburada.com/liste/electrolux-super-cyclone-scanimal-2200w-elektrikli-supurge/productDetails.aspx?productId=evelecscanimal&categoryId=155123#Yorumlar

Ben de hem çekiş açısından çok beğendiğim hem de tozunun çok kolay boşaltılabildiği Siemens VSX4XTRM denilen makineyi aldım. Malzeme kalitesi de gerçekten iyi görünüyor.
    http://www.hepsiburada.com/liste/siemens-vsx4xtrm-2400w-toz-torbasiz-hepa-filtreli-supurge/productDetails.aspx?productId=evsievsx4xtrm&categoryId=155123

Ayrıca Nilfisk'in 1.200TL civarı satılan bir makinesini denedim, harika malzeme kalitesi, çekişi ve inanılmaz sessizliği ile resmen ayrı bir dünya olduğunu bağırıyordu. Fakat bir süpürgeye bu kadar verilmez diyerek ucundan döndük.

• quote:

iyi gibi bildiginiz markalardan şaşmayın bence ürünü inceleyin begenirseniz alırsınız
    tabi sevrisini felan arastırmayı ihmal etmeyin burdada kulannan birinin yorumu var
    http://forum.donanimhaber.com/m_93383583/tm.htm

yorumu okudum, servis konusunda ittifak var herkes iyi diyor ancak süpürge hakkında netleştiremedim kafayı...
    haftasonu bizzat yenibosna mağazasına gidip varsa yakından göreyim, gitmişken diğer ürünlere de bakayım...
    teşekkürler hocam...

• Dyson Dc37 var evimizde çok memnunuz. Kendime çeyizlik süpürge bakıyorum. Philips Marathon FC9912/01 Nasıl sizce? Fiyat performans olarak güzel görünüyor. Dyson Dc52'de oldukça iyi bir model ancak fiyatı pahalı kaçıyor. Malum alacak çok şey var daha.
  • Evet arkadaşlar philips maraton 9912 aldım sonunda hanım çok memnun şimdilik...

Bana 1 süpürge daha lazım 300 tl yi geçmeyecek iyi çeken ve toz vermeyen tavsiyeniz ne ola bilir Memlekete lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Realism -- 2 Nisan 2015; 17:49:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.