Şimdi Ara

UZUN SACTAN ANLAYAN GELSİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • saçlarım omzuma kadar geliyor arkadan sırtımdaki iki büyük kemiğin hizasına geliyor
    Normalde hep toplayarak kullanıyorum ama toka çok sıkmaya başladı uzun süre bağlı kalınca başımı ağrıtıyor
    Açık kullanmak istiyorum ama aşırı derece kabarıyor bu yüzden biraz kısaltıcam
    Yarın kuaföre gidicem gene uzun kalacak şekilde saç modeli önerisi alabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• A

• B

• Berber kaliteli değilse gitme. İçine eder saçin. Türk berberleri uzun saçı düzgün kesemiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendin ara mzkas at

• 2007 den bu güne kadar uzun saçlı olan birisi olarak söylüyorum. Sabret biraz daha uzasın. Uzadıktan sonra okadar sıkı toplamana gerek kalmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • uzun saça bi çok işlem yapılabilir topuz yaparsın , örebilirsin sakalların varsa ve kafan kocamansa hiç kalkışma topuza falan kız görünümlü erkek hoca derler adama uzun saçın en kötü tarafı saç diplerini yıkamak ve yatarken diken gibi batması yumuşak ve sertlik de önemli tabi bana kalırsa yatarken saçlarını ör lastik tokayla bağla dışarda sal gitsin rüzgar'da havalansın gökyüzüne uçur :D hayalim di hep ama bana uzun saç yakışmıyo peruk alayım dedim demez olaydım aileden bi tepki aldım sorma
  • Hiç elleme. Nasıl duruyorsa öyle kalsın. Sadece yıka. Gerisini salla.

• Hocam 100 bin nüfuslu ilçede yaşıyorum olduğu gibi bırakınca millet gözüyle .. beni

• Kardeşim omuzlarının hizasında kestirmen en ideali. Ben öyle yapıyorum. Açık kullandığında çok güzel duruyor. Hem de toplayabiliyorsun. 6 sene oldu benimde.

• MF 400K M kullanıcısına yanıt
    Millet ne der diye bir putumuz var yıkamıyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.