Şimdi Ara

Uzman çavuşun hayatını cebindeki iPhone'u kurtardı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
2
Favori
2.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: darkdevil35

Merminin gücü çok fazla iphone flan durduaramaz ya da yavaşlatmazı imkansız givi birşey şu videoya bir bakın 5 tane iphone telefonu delip geçiyor

https://www.youtube.com/watch?v=DbVHe5A6rJs

Videoda 20-30cm'den ateş etmiş. Arada çok büyük farklar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Infinitum

quote:

Merminin gücü çok fazla iphone flan durduaramaz ya da yavaşlatmazı imkansız givi birşey şu videoya bir bakın 5 tane iphone telefonu delip geçiyor

https://www.youtube.com/watch?v=DbVHe5A6rJs

Videoda 20-30cm'den ateş etmiş. Arada çok büyük farklar var.

Arada büyük fark yok normal çatışmada zaten 100 -200 metreden ateş ediliyor ortalama mermi çekirdeği 1 saniyede 800 metre yol alır yani 100 metre ile 1 metre

arasında öyle çok fark yok mermi için 400-500 metre fark olsa ozaman biraz fark olabilirdi.İllaki etkisini inceden azaltmıştır ama abartıldığı gibi değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Ön camı safir olsaydı bir fark yaratır mıydı acaba?

Kurşun geri sekerdi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KaleyDeskop

silahları veren amerika terörü azdıran amerika ama uzman çavuşumuz usa malı kullanıyor çok büyük çelişki içindeyiz

Bu yorum biraz garip olmadımı? kullandığımız pc lerden elktronik eşyaların büyük bölümü usa malı zaten telefonunu kullansan ne olur kullanmasan ne olur.

yok ironi yapıyorum bir çelişki içerisinde yaşıyoruz. sonumuz hayrolsun
  • quote:

quote:

quote:

silahları veren amerika terörü azdıran amerika ama uzman çavuşumuz usa malı kullanıyor çok büyük çelişki içindeyiz

Bu yorum biraz garip olmadımı? kullandığımız pc lerden elktronik eşyaların büyük bölümü usa malı zaten telefonunu kullansan ne olur kullanmasan ne olur.

yok ironi yapıyorum bir çelişki içerisinde yaşıyoruz. sonumuz hayrolsun

Malesef hocam aynen öyle kullandığımız çoğu şey amerikan boykot edelim derken bile facebook kullanıyoruz oda amerikan işe bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Sony olsaydı geri sekerdi kurşun. Apple her zamanki gibi dandik.

HTC olsaydı kurşun düşmana doğru sekerdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SON DAKİKA

Recep Tayyip Erdoğan, PKK ile çatışırken kurşunların birisinin cebindeki iPhone'a isabet etmesiyle hafif yaralı olarak kurtulan Uzman Çavuş'a iPhone 6s Plus hediye etti.

http://shiftdelete.net/tayyip-erdogan-iphone-6s-plus-hediyesi-71079

• quote:

Orijinalden alıntı: TuffkiLLe

quote:

Orijinalden alıntı: Blgrçoban

quote:

Orijinalden alıntı: dost1984
    quote:

Orijinalden alıntı: BlgrçobanAçık konuşayım telefonun bataryasına falan gelse durum daha kritik olurmuş. Yahu eğitimde yasak olan telefonun operasyonda nasıl serbest bırakıldığını anlayamıyorum biri açıklasın..
    ER DEĞİL O RÜTBELİ CAHİL VATANTADAŞ.askerlik yapadın herhalde
    Uzman çavuş diyor sanırım senin uzman çavuştan anladığın korgeneral falan.. düz erden hiçbir farkı yok uzman çavuşların neyin rütbesinden bahsediyorsun..

Gerçekten askerlik yapmadınız sanırım. Askerde rütbe rütbedir, uzman çavuş ta erin üstü, yüzbaşı da. Uzman çavuşlar daimi rütbeliler olduğu için statüleri de farklı olur. 6-12 ay askerlik yapıp giden er-erbaş ile uzman personeli kıyaslayamazsınız.
    İnanmayan gider uzman çavuşa seninle benim aramda fark yok ne işi var elinde telefonun der, sonra tecrübe eder neler olduğunu.

Bu yazıyo yazan arkadaşım kaç yaşındasın yada askere gittin mi . Hadı onuda gectim herşeyi gectim ordaki adamlar buna bende dahilim sizler için türkiyenin bütünlüğü ve bekası için o bolgelerde gorev yapıyoruz. Burda rütbe onemli değil. Biryere bir goreve goderken hep beraber gidilir. Ve hepimiz bu zıncırın halkalarıyız. Bu bolgede kardeşlik arkadaşlık dotluk daha on plandadır. Kimse eşini cucuğunu yanında getiremez şart uygun olmadığı için. Hani askerlik arkdaşı tabırı var bılmem bılırmısın . Kısaca yediğimiz içtiğimiz aynı kaptandır. Bu sebeple erde olsa uzmanda olsa o kişi bizim kardeşimiz canımız ciğerimizdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: brownness

SON DAKİKA

Recep Tayyip Erdoğan, PKK ile çatışırken kurşunların birisinin cebindeki iPhone'a isabet etmesiyle hafif yaralı olarak kurtulan Uzman Çavuş'a iPhone 6s Plus hediye etti.

http://shiftdelete.net/tayyip-erdogan-iphone-6s-plus-hediyesi-71079

alet pahalı şimdi bak helal olsun demek lazım :D
  • keşke oy verdiginiz partiyi de irdeleseniz telefonları irdelediginiz kadar? tonlarca bombanın ülkeye sokuldugu ''Çözüm Süreci'' nin mimarlarını da irdeleseniz biraz. hani daha sonra ''Kandırıldık'' diye açıklama yapanlardan bahsefiyorum. Halk ne kadar bilinçli eğitimli olursa, o kadar az kullanılırız. geldigimiz noktada iktidar halkı, askeri ve polisi ölüme terketmiştir başka birşey goremiyorum. oylarınızı lütfen ona göre verin gençler. şimdi de ülke avrupadan getirilecek mültecilerle doldurulacak, bu nasıl bir anlaşma, bu nasıl bir vatana ihanettir. yaşamak istediği yerden zorla Türkiyeye getirilen bu insanlar sorun çıkarmayacak mı saniyorsunuz? her terör saldırısında internetinizin yavaşlamasını bari istemiyosanız tepkinizi verin.

• İşte bu yüzden iPhone

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
  • Reklam kokuyor haber..

• millet ne kadar lüzumsuz sahbet eder olmuş.ordaki çatışma hariç herşey konuşulmuş.iphone dan tutunda uzman çavuşumun rütbesine.UYU TÜRKİYEM UYU.KUSURABAKMA RAHATSIZ ETTİĞM İÇİN

• rabbim beterinden saklasın

• Bacağına da gelse o mermi ölmezdi.
  • Sony olsa geri seker
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    :D :D

5bin lira kredi çektim hocam şuanda turkcell bayisine diyorum. hemen space grey iphone 6s plus alacağım. Belki ölümsüz olurum bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimi_raikonen

Bu haberi diğer sitelerden de okudum ve tüm sitelerde ayfon vurgusu yapılmış. Kardeşim o telefonun yerine başka bi telefon olsaydı yine aynısı olacaktı. Yemin ediyorum bu apple bütün dünyayı uyuşturmuş iphone diye.insanlar yüzyılın icadı gibi bişey olarak görüyor iphone u.bir olayın haber değeri olmasa bile içine iphone yaz yeter.aynısı steve jobs için de yapılıyor. Hayatı film oldu deha denildi.(evet çok zeki kesinlikle ama abartılıyor) . Bence elon musk diye bi gerçek var şuan.adam elektrikli otomobillerden uzay teknolojisine kadar her konuda bir şeyler düşünüyor bişeyler tasarlıyor ve stve jobs un çeyreği kadar konuşulmuyor.

Edison ile Tesla arasındaki durumu anımsattı.

• quote:

Orijinalden alıntı: xRoot

:D :D

5bin lira kredi çektim hocam şuanda turkcell bayisine diyorum. hemen space grey iphone 6s plus alacağım. Belki ölümsüz olurum bende

arap altını rengini al kardeş her yıl daha da değerleniyor, haberin olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.