Şimdi Ara

Uzay montaj kasa sistem toplama yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bi sistem toplamak istiyorum dun de bi konu acmistim bununla alakali. Muhendislik ogrencisiyim ve ailemden ayri yasiyorum. Ailemin yanina giderken de pc mi yanimda goturmek istiyorum. Dizustu alsam verdigim paraya istedigim sistemi elde edemiycem. Mini itx bi sistem kursam mini itx anakartlari cok pahali. Ne yapsam diye dusunup dururken aerocool strike-x air kasayi gordum. Uzay montaj bi kasa ve midtower kasalara gore cok daha kolay tasinabilir. En azindan ucakta yanima alabilecegim boyutlarda. Basta arastirmadan dayaniksizmidir diye dusundum sonra biraz arastirdim 7 mm saglam celikten imalmis. Aklima yatti. Icine su sistemi kurmayi dusunuyorum yorum yaparsaniz sevinirim;
    Msi r9 390 8gb 512bit ekran karti
    Msi h170 gaming m3 2133 mhz [bscfp=]anakart
    i5 6500 3.2 ghz islemci
    Kingston hyperx fury black 8gb 2133 mhz ram
    W.d caviar blue 1tb 7200 rpm hdd
    Aerocool vx 600w guc kaynagi
    Benq 24" gl2460 2ms monitor

Sistemi kurduktan sonra elime para gecerse ssd de almayi dusunuyorum. Bu sistem beni 8 10 yil goturur mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semihkarakus -- 29 Aralık 2015; 4:08:03 >

• o sistem seni 2-3 yıl götürür oyunları high-ultra oynarsın. geri kalan 7 yılda o sistem bugünün internet bilgisayarlarına döner.
    10 yıl bu şekilde götürür.
  • Eğer oyun oynuyorsan 8-10 yıl gibi bir süre söz konusu değil. Yeni çıkan ekran kartları ile güncelleme yaparsan uzun süre kullanırsın ancak bir süre sonra diğer bileşenleride güncellemek gerekir.
  • Bu kasayı uçağa binince yanına alabilcen yani öyle mi? 340 mm (Y) x 613 mm (G) x 535 mm (D) Gidip 400 lira bu kasaya vereyim deme yazık edersin parana. Düzgün mid tower bir kasa al. Yanında götürmesi de kolay olur.
     Uzay montaj kasa sistem toplama yardım
  • Bu gun bilgisayarcilari dolasirken gordum harbiden buyukmus. Onun yerine aerocool gt rs cube kasa onerdiler onu da gordum onun boyutları cok iyi. Ucaga alabilecegim boylarda bi kasa ufak valizden bile ufak boyutlari var. Herkes onu onerdi bu gun kime sorduysam
  • semihkarakus S kullanıcısına yanıt
    8 yıl götürmesi imkansız 5 yıl götürür
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.