Şimdi Ara

Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda (432. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.236
Cevap
398
Favori
587.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: StANDby007

Bunlar üretici değil satıcı. Üreticiler Tayland'da. Formaları Tayland'dan getirtip bize satıyorlar.

Aslında direk Taylandlı üreticiler ile görüşsek belkide 6-7 dolara forma alacağız :D
    quote:

Orijinalden alinti: StANDby007

Bunlar üretici degil satici. Üreticiler Tayland'da. Formalari Tayland'dan getirtip bize satiyorlar.

Aslinda direk Taylandli üreticiler ile görüssek belkide 6-7 dolara forma alacagiz :D

Peki satycylara bir forma göstersek yaptyrabilirler mi?
  • Hocam aliexpresste nasil kupon elde ediyoruz? Nette aramak mi lazim yoksa ne kadar cok alis veris edince mi kendisi kupom mu veriyor?
  • m.e.l.i.h.. kullanıcısına yanıt
    Hayır satıcılar ellerinde ne varsa onu gönderiyorlar. Yaptırma olayı yok. Satıcıların ellerinde olan tek şey isim numara ve yamaları ekleyebilme...

Dediğim gibi aramızdan birisinin bu çinliler ile arayı iyi kurup Taylandlı gerçek üreticilere ulaşması lazım. :)
  • evet İtalya formasından çok memnun kaldım (numara ortada olsa da ) tavsiye ediyorum, kumaşı ve yakaları özellikle çok hoşuma gitti.

@Atacante: ben kuponları shopping fest esnasında almıştım, onun dışında bildiğim kadarıyla aliexpress'te satıcıların storelarına ait özel kuponlar oluyor önceki alışverişinizde kazandığınız. onun dışında kupon nasıl bulunur bir fikrim yok açıkçası, anasayfadaki duyuru ve kampanyaları takip etmek lazım düzenli olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mxblitz

@canboca aynen dediğiniz şekilde hocam, fotosu da şöyle:
     Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda

@StANDby007 biraz öyle oldu

Hocam tesekkur ederim gule gule kullanin ben de hemen siparis verdim 3 MALDINI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: StevenGerrard

quote:

Orijinalden alıntı: brnk

Arkadaşlar sıkıntıdan şöyle bloga yazdım bir şeyler aliexpress'ten nasıl alınacağını göstermek istedim resimli olarak düzenlerim yine sabah eklerim 3-5 bir şey yararlı olur mu sizce neleri ekleyeyim

http://demirbasin.blogspot.com.tr/2014/04/yurtdsndan-ucuz-forma-almak.html

Gayette güzel olmuş elinize sağlık

Teşekkür ederim hocam

• hocam merhabalar ems hizli mi ben de yaklasik 10 tane forma alacagim da@mxblitz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barcali33 -- 19 Nisan 2014; 22:28:42 >
  • 13-14 beyaz chelsea şortlu takım arıyorum en ucuz nerede bulabilirim sizce
  • beyler nb850 satan yer var mı 30 40 dolara
  • canboca kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, hayirli olsun sizinki de
    Yalniz beden sikintiniz var mi bilmiyorum ama belirtmek isterim yine de, diger adidas formalarda L bedeni bana olmasina ragmen, milan in L formasi biraz ufak geldi. Digerlerinin kumasi biraz daha esnek belki bu nedenle boyledir ya da benimkine has bir hata mi bilemiyorum..

• En doğru Roma ve Barcelona forması hangi satıcı da acaba alanlar yardımcı olabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mxblitz

Jimmy'den aldy?ym 10'lu forma paketi dün geldi,ems ile gönderildi?i için sanyrym gümrü?e takyldy ancak 4 lira gümrük muayene ücreti ödedim sadece.

kaç günde geldi.ems iyidir

• Aliexpress'de güvenilir 12-13 dolara forma satan birileri var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: StANDby007

Hayır satıcılar ellerinde ne varsa onu gönderiyorlar. Yaptırma olayı yok. Satıcıların ellerinde olan tek şey isim numara ve yamaları ekleyebilme...

Dediğim gibi aramızdan birisinin bu çinliler ile arayı iyi kurup Taylandlı gerçek üreticilere ulaşması lazım. :)

Cevap için teşekkürler hocam peki elinde lıverpool gerrard forması olan var mı? Veya sipariş etsek ne kadara gelir?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

Aliexpress'de güvenilir 12-13 dolara forma satan birileri var mı?

Hocam 12-13 dolara Thai Kalite zor bulunur diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Müdürspor

quote:

Orijinalden alıntı: Tranquillity

Aliexpress'de güvenilir 12-13 dolara forma satan birileri var mı?

Hocam 12-13 dolara Thai Kalite zor bulunur diye düşünüyorum.

İndirimden almıştım ben Real Madrid forması. Hem de techfit idi. Ama normal bu fiyattan satılmıyor genelde. İndirim bulmak lazım.
  • Tranquillity kullanıcısına yanıt
    Almanya forması şu anda sadece 10,50 dolar. Beyaz ve çizgili forma var.

http://www.aliexpress.com/store/product/A-Top-Thailand-New-German-Nation-Away-Black-Red-Men-Best-Grade-Germany-2014-2015-Soccer/927972_1746827545.html?spm=5261.7049941.1996951957.6&promotionId=252202005

Bu arada yarın bir aksilik çıkmazsa aldığım Real Madrid eşofmanı gelecek, gelince incelemesini ayapr koyarım buraya.

• Almanya forması alacaktım fiyatı da gayet iyi ama işkillendim biraz neden bu kadar ucuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pozitron~ -- 20 Nisan 2014; 22:01:52 >
  • Hernan Cortes kullanıcısına yanıt
    Feedbackler biraz şüpheli gibi hocam.

• 
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.