Şimdi Ara

Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda (428. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.236
Cevap
398
Favori
587.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 426427428429430
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tranquillity

Aynı ürünlere Kong 40 isterken arthur 44 istiyor. İlginç.

Arthur gavat hocam çok pahali

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vascdia

Formalar UKİM'e gitti, daha önce böyle bir şey yaşayan oldu mu ?

Formalar bugun AVPİM'e gonderilmis. Paket benim evim haric heryere gitti. Bu avpimden teslimat var mi yoksa kendim mi almaliyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizce Arthur mu daha iyi yoksa Jimmy.. immy mi.
    Jimmy den aldım çok geç cevap veriyor ve iletişim sorunu var..

Arthurda çok hızlı ondan almak üzereyim ama kararsız kaldım..

3 formayı 66$ dan 60$ a indirdim.
    Jimmy de 56 $ dedi..

Arthurda alışveriş yapan varsa ürün kalitesi ve Gönderme hızı hakkında bilgi verebilir mi?

• Arthur hızlıdır ve skyptan anında iletişim kurabilirsin. yanı o aradaki 4 dolar bence müşteri hizmetlerinin iyi olması. bence değer. jimmynin cevap vermesini beklemektense her an muhattap bulabilmek avantajlı.
  • quote:

quote:

Formalar bugun AVPİM'e gonderilmis. Paket benim evim haric heryere gitti. Bu avpimden teslimat var mi yoksa kendim mi almaliyim ?

Formalar şimdi dağıtım merkezindeymiş, aradım yarına gelir dediler. Gümrüğe takılmış 3 liralık bir ödeme için günlerdir bekledik
  • quote:

quote:

quote:

Formalar şimdi dağıtım merkezindeymiş, aradım yarına gelir dediler. Gümrüğe takılmış 3 liralık bir ödeme için günlerdir bekledik

3 lira mı :D yarın hemen sipariş vereyim o zaman.Bir de geldiği zaman gidip ödeyebiliyor muyuz yoksa beklmemiz mi lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: barcali33

quote:

quote:

quote:

3 lira mı :D yarın hemen sipariş vereyim o zaman.Bir de geldiği zaman gidip ödeyebiliyor muyuz yoksa beklmemiz mi lazım

Hocam benim formalar gümrükten geçti, o kaldığı süre için o kadar para istiyorlar. Eğer gümrükte kalırsa vergisi daha fazla olur diye tahmin ediyorum.

Benim paket eve gelicekmiş evden ödeyecekmişim ücreti. Ama gümrükte kalırsa sizin gitmeniz gerekebilir.

• Jimmy'nin iletişim bilgileri nedir arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: C Vitamine

Satıcı arkadaş uzun uğraşlar sonucu, fotoğraftaki kusuru nedeniyle $5 a chelsea home 13 14 forması yolluyor. Vay be
     Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda

Bende de öyleydi de laf etmemiştim bir daha olursa söylerim bari

• quote:

Orijinalden alıntı: haydar.

Arthur hızlıdır ve skyptan anında iletişim kurabilirsin. yanı o aradaki 4 dolar bence müşteri hizmetlerinin iyi olması. bence değer. jimmynin cevap vermesini beklemektense her an muhattap bulabilmek avantajlı.

İletişimde Kong da hızlı.

• Tranquillity kullanıcısına yanıt
    kongdan da alışveriş yaptım. iletişimi hızlı fakat dürüstlük ve müşteri memnuyeti yerlerde. biraz kurnaz bi vatandaş
  • haydar. kullanıcısına yanıt
    Ne kadar kurnazlık yapabilir ki. Sonuçta 7 gün içerisinde ürünü yollamadığı zaman para tekrar iade edilecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: haydar.

kongdan da alışveriş yaptım. iletişimi hızlı fakat dürüstlük ve müşteri memnuyeti yerlerde. biraz kurnaz bi vatandaş

Aynen öyle. Banada elimde away uzun kol milan yok demeden china göndermiş. Thai parası alıp china gönderdi. 2-3 dolar için peşine düşmedim ama bir daha ki forma alışverişlerimin hepsini aliexpress'teki satıcılardan yapıcam. Order sayıları ve feedback'ler ortada zaten fiyatlarda 16-18 değişiyor gerek yok artık jimmy ile kong'la artur ile uğraşmaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: brnk

quote:

Orijinalden alıntı: C Vitamine

Satıcı arkadaş uzun uğraşlar sonucu, fotoğraftaki kusuru nedeniyle $5 a chelsea home 13 14 forması yolluyor. Vay be
     Uzakdoğu'dan Forma Almak İsteyenler Buraya ! Bilgi İlk Mesajda

Bende de öyleydi de laf etmemiştim bir daha olursa söylerim bari

Valla bende öylesine bi sataşayım dedim baktım alttan alıyo satıcı bende dispute açarım falan dedim en son buna anlaştık

• http://m.aliexpress.com/item/1596115602.html

Bu formayi alacagimda satici dhl,fedex vs.. Hizli calisan kargolarla ucretsiz gonderiyor.Bunlarin arasinda hangisi iyidir ? (Dhl,Fedex...)

• Roma forması satan varmı 2014 ?

• Aliexpress jersey clubdan Atletico Madrid forması aldım. Birkaç aydır siteye girmemiştim, her zaman aldığım ole777 dükkanı kapatmış sanırım.
  • Tranquillity kullanıcısına yanıt
    ürünü yolluyor zaten. ama kusurlu ürün gönderdi bir defa bu nedir diyince yok benle alakası yok yok efendim yıkanınca olmuştur vesaire bildiğin kurnazlık iki üç kuruş için uğraşmaya değmez.
  • Arkadaşlar formaların bedenleri nasıl, Türkiye ile aynı mı?
    mesela ben Fenerbahçe XL giyiyorum, yine XL mi sipariş etmeliyim?
  • fatih8134 kullanıcısına yanıt
    ürünlerin açıklamalarında şöyle yazıyor:
    1-2 pieces to send China postal packets
    3-5 pieces to send Hong Kong packets
    5-10 pieces to send by ems
    more than 10 pieces once time send by dhl or fedex

almadan önce satıcıyla konuşun ki problem yaşamayın
  • 
Sayfa: önceki 426427428429430
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.