Şimdi Ara

Uzak Masaüstü Bağlantı Sorunu...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar işten, evdeki bilgisayarıma ulaşmak istiyorum.
    Modemde gerekli portları açtım. Bilgisayar adım, kullanıcı adım ve ip numaram var, Xp işletim sistemini kullanıyorum. İşletim sisteminde de gerekli ayarları yaptım.

Aynı ağ üzerinden bilgisayarıma girmeyi denedim, başarılı olmuştu. Şimdi iş yerimdeyim ama bir türlü bilgisayarıma bağlantı sağlayamıyorum. İş yerinde win7 kullanıyorum.

* Bilgisayar çalışır durumda şu an.
    * Win7 - XP uyumsuzluğu gibi bir sorun yok. (Evden bağlanmayı denediğim bilgisayar win7 kullanıyordu.)

Sorun neden kaynaklanmaktadır?

(İlgisi var mı bilmiyorum ama, iş yerimdeki modemim için de port açma işlemi gerekli midir?)

• bu iş için teamviewer daha esnek bir çözüm. Ancak ücretsiz olan versiyonun kullanımı ticari amaçlar için yasal değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: clarion

bu iş için teamviewer daha esnek bir çözüm. Ancak ücretsiz olan versiyonun kullanımı ticari amaçlar için yasal değil.

Hocam Team... iyi bir programdır. Daha önce kullandım ama bilgisayarımın başında bağlantıyı kabul edecek kimse yok ki! Bağlantı davetini nasıl kabul ettireceğim ki?
  • teamviewer ayarlarında sabit bir parola girersin bilgisayarı başlattığında otomatik açılmaya ayarlarsın. Davet kabul etme gerektirmez ID numaran sabit oluyor zaten istediğin yerden ID numarasını girersin şifre sabit olduğundan bağlanırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ontpl

teamviewer ayarlarında sabit bir parola girersin bilgisayarı başlattığında otomatik açılmaya ayarlarsın. Davet kabul etme gerektirmez ID numaran sabit oluyor zaten istediğin yerden ID numarasını girersin şifre sabit olduğundan bağlanırsın.

Programı detaylı incelememişim, son sürüm üzerinde ayarlar çok basit görünüyor... Denemeye değer, teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.