Şimdi Ara

Uykuda beynim susmuyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler uykuya daldığımda bildiğiniz matrix'e giriyorum. Sabaha kadar sürekli saçma rüyalar görüyorum. Bildiğiniz başka bi hayat yaşıyorum. Bu yüzden hiç dinlenmeden uyanamıyorum...

Ben ne yapsam?..

• Uykuda beynim susmuyor...

Uykudan 2 saat önce yarım alıyorum, 8 saat deliksiz uyku garanti…

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

Hocam sakızı mı viagara şelalesini mi içiyorsun?

• HanKaĞaN kullanıcısına yanıt

Lazım oldukça kokteyl yapıyorum.

Bir seferinde 1 Litre Monster + Katklı Lokum + 100mg Sildenafil ve Yarım Litre Chivas kokteyli yapmıştım.

3 saat sonra kalbim yerinden fırlayacakmış gibi çarpıntı ve halsizlik yaptı. Yatağa girdiğim halde uyuyamıyordum...

3 saat sonra cevap alman da enteresanmış...

• HanKaĞaN kullanıcısına yanıt

O geceyi polis merkezinde geçirmiştim.

Sağlık kontrolüne götürdüklerinde kanda 0 promil alkol çıkması şaşırtmıştı...

Yarım litre Chivas olay yerinden ne zaman ayrılmış?

polis derken, acaba çantanı ve paranı çalan hırhızı yakaladılar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekareme -- 8 Nisan 2024; 10:35:41 >
  • beynini çok fazla uyarıyorsun.. telefon bilgisayar veya günlük hayatın içinden araba sesi vs ile çok fazla stimüle ediyorsun..

mental olarak dinlenmen gerek, ışık ve sesin az olduğu ortamlarda bulun, biraz dinlen... ayrıca dopamin detoksu ve mindful meditasyonu araştırıp uygula, faydasını görürsün

Bu gavurların edibles dediği mamül mü hocam ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Başbilen kullanıcısına yanıt

Ben “Sweet Candy” deyip alıyorum…

• Uykuda beynim susmuyor...CNN TÜRKyoutube
    Deniz Bayramoğlu'nun sunduğu Gündem Özel'de rüyalar ve uykuyla ilişkisi, yaşam kalitesine etkileri ve bilinçaltının rüyalarla alakası masaya yatırıldı. Konuklardan Nöroloji - Uyku Bozuklukları Uzmanı Prof. Dr. Hakan Kaynak gecede bir rüyanın görülmesinin normal olduğunu belirterek, "Eğer birden fazla rüya görülüyorsa ve bu durum dışarıya yansımaya da başladıysa, yani artık kalkıp dolaşıyorsanız; harekete dönüştürüyorsanız bu bizim için sadece ve sadece uyku hastalığı ifade eder" diye konuştu.
    https://www.youtube.com/watch?v=IWWd9nx7Bo0&feature=youtu.be

"Eğer birden fazla rüya görülüyorsa ve bu durum dışarıya yansımaya da başladıysa, yani artık kalkıp dolaşıyorsanız; harekete dönüştürüyorsanız bu bizim için sadece ve sadece uyku hastalığı ifade eder"

Doktora derhal gidiniz...

• Uyku polikliniği diye bir poliklinik bulamadım hocam. Hangi polikliniğe başvurmam lazım? Ha bende uyur gezerlik yok o ayrı. Ama şu an; yatağa yattığımda uykusuzluktan ölürken birden uykum kaçtı ve masaya oturdum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.