Şimdi Ara

UYKU PROBLEMİ ÇEKENLER DH de sabahlıyanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • off uykum yok hava kaç gibi aydınlanır acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bir_bucuk_milyon -- 10 Ağustos 2005, 4:26:50 >

• takvimdeki güneş yazan vakte 25 dk kala falan yavaş yavaş aydınlanmaya başlar.
  • burda 6 da aydınlık oluyo.(izmir)
  • valla ist de 5.20 felan gibi hava aydınlanıor
  • niye güneşi bekliyosunuz ki bu saate kadar uyumamışız işiniz yoksa sabaha karşı uyucaz kalktığımız da yine hava karanlık olacak
  • quote:

Orijinalinden alıntı: wraithnowe

niye güneşi bekliyosunuz ki bu saate kadar uyumamışız işiniz yoksa sabaha karşı uyucaz kalktığımız da yine hava karanlık olacak

baba sen herhalde 12 saat felan uyuyon
  • valla dün gece (sabah oluyo yaa neyse) 13 saat falan uyumuşum. yaz okulundayım ders mers hak getire. depresyona giricem ondan oluyo ama bu ben biliyom
  • quote:

valla dün gece (sabah oluyo yaa neyse) 13 saat falan uyumuşum. yaz okulundayım ders mers hak getire. depresyona giricem ondan oluyo ama bu ben biliyom

Nediyim kolay gelsin bizde işte burda keyif yapalımSiz de sürünün okulda
  • saolasın da ezmeseydin gece gece beni ya. Ama benden tavsiye daha yaz okulu yüzü görmemiş olanlar varsa sakın ha. okulu uzatın ama gitmeyin yaz okuluna
  • quote:

saolasın da ezmeseydin gece gece beni ya. Ama benden tavsiye daha yaz okulu yüzü görmemiş olanlar varsa sakın ha. okulu uzatın ama gitmeyin yaz okuluna

hangi üni?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be®k -- 10 Ağustos 2005, 5:05:29 >
  • Eskişehir Anadolu Üni.
    izmirde istanbul da ya da antalyadaysa üniversiteler tabiki gidin de bu sıcakta karasal iklim çakilmiyo hiç ya...

• quote:

Eskişehir Anadolu Üni.
    izmirde istanbul da ya da antalyadaysa üniversiteler tabiki gidin de bu sıcakta karasal iklim çakilmiyo hiç ya...

üzülmeBak benide ağlattın.Ben ist de bi yer kazanınca 1 kaç yıl sonra sana pm atarım
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Be®k

quote:

Eskişehir Anadolu Üni.

üzülmeBak benide ağlattın.Ben ist de bi yer kazanınca 1 kaç yıl sonra sana pm atarım

ok kardeş. En azından istanbulda geçiriyom dersin yazımı (ii bişi diil ama en azından deniz var).
    Buraya ilk geldiğimde çok yadırgamıştım burayı. Ama şunu öğrendim bi yerde göl , deniz, yoksa orada çok sıkılıyom ben. Ankara yı hiç sevmemiştim, eskişehiri de sevmedim (ama alıştım)...

• burda hala doru düzgün aydınlanmadık aydınlatın bizi
  • hellmarch gel csye dedi uykusuz kaldık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.