Şimdi Ara

Uygun Olmayan Başlık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkeslere selam benim gigabyte GA-880GM-UD2H am3 model anakartım var ati redon hd 4250 onboard lu.sorun şu 8800 gt ekran kartımı pcı slotuna koyup kabloya takınca görüntü ekrana gelmiyor ama kabloyu onboard a bağlıyınca ekran açılıyor.burda bir çakışma söz konusumu(nvidia-ati) yoksa biostan onboard ı kapatmalımıym?
    kapatcaksamda bunu nasıl yaparım.umarım durumumu anlatabilmişimdir.acill!!! yardımlarınızı eksik etmeyiniz lütfen!!!!
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 9800gt takılıyken onboarddan bağlayıp onboardu devre dışı bırakmayı denedinizmi ?
  • bios ayarlarında hangi karta (pci-e mi yoksa onboard mu) öncelik verileceğini gösteren bir ayar olması lazım, onu değiştirirsen düzelmesi lazım... tabi 8800gt'nin bozuk olmadığından eminsen.
  • kartta sıkıntı yoksa otomatik olarak ob kartın devrs dışı kalması lazım, eğer her zaman birincil gibi bir ayar yapılmadıysa.
  • cevaplar için teşekkürler..biosta pci olarak görülüyor ama 8800 e bağlayınca kbloyu gene görüntü gelmiyor.aygıt yöneticinde taratıyorum görmüyor,ekran kartımı...ya ekrann kartı yandı,ya da biosta ben değişiklik yapamıyorum.yada benim anakart nvidia yı kabul etmior....sizce ne yapmalıyım???? ati ekran kartımı alayım??
    yardımlarınızı tavsiyelerinizi esirgemyinnn saygılarrrr....
  • hocam kartı başka bir makinede denemeye çalışın, nvidia'yı tanımama gibi bir durum olamaz.
  • o zaman dediğiniz gibi ekran kartını başka pc de denemek ve kesin sonuca ulaşmak teşekküürllerrr
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.