Şimdi Ara

Uygun Olmayan Başlık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her güç kaynağı, bütün anakartlarla uyumlu mudur?
    Anakart: Pegatron
    Model: IPMIP-H55-GEN
    Almak istediğim güç kaynağı: THERMALTAKE W0356RE LITEPOWER 700W
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• O marka anakartı nerden buldunuz?

PSU da 24 pin kablo mevcut, anakartınızda kuvvetle muhtemel 24 pindir, sorun çıkmayacaktır.
  • Anakart hazır bilgisayardan. 24 pin anakarta güç veren soket değil mi? İşlemcinin yanında da 4 pinli bir güç girişi var. Güç kaynağını alsam kullanabilir miyim yani? Teşekkürler.
  • Kullanabilirsin. Yalnız o hazır PC nin markasını söyleyinde bir daha kimseye aldırmayalım. Hoş zaten hazır pc önermiyoruz da, ilk defada böyle bir anakart kullanıldığını duydum. Google dan anakartın resimlerine baktım, resmen MÖ den kalma anakartlara benziyor.

Uygun Olmayan Başlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MÜŞAVİR -- 9 Aralık 2010; 12:54:18 >
  • Bilgisayar markası casper. Resimde gerçekten çok kötü ama benim ki böyle değil. İlk önce bende japon katı kapasitörler var ve bir çok arabirim var. Asus, anakart ve gpu işini pegatrona yaptırıyor. Ayrıca pegatron tablet pc üretici. O kadarda kötü bir marka değil. Tabi ki günümüz anakartlarıyla karşılaştırılamaz.
  • Haklısınız, görsellerden aratınca bu resimdeki çıkmıştı ama bu farklı modeliymiş. Yinede hazır pc lerden uzak durmakta fayda var.
  • hazır pc alan hiç olmasa keşke. keşke herkes kendi pc sini toplayıp kullansa da cebinde daha çok para kalsa.
  • O PSU'yu kesinlikle almanızı önermem. Verimlilik çok çok düşük. 80+ verimliliğe sahip bi PSU almalısınız
  • Dediğiniz doğru ama bu sistem, toplamadan daha ucuza geldi. Tek sıkıntım PSU düşük. (500w)
    İşlemci: İntel core i7 870
    Ram: 4 GB DDR3 1060Mhz
    E.kartı: ATİ HD 4830 1GB
    HDD: 1TB
    Monitör: 20" LCD
    Fiyatı 1.500 TL
  • IPMIP-H55-GEN

Bu anakart için Bios nereden bulabiliriz Casper'i aradım kendileri update yapıyormuş götürmek lazım, şuanki version 1.0
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.