Şimdi Ara

Uygun fiyatlı iPhone nasıl görünecek ? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
1
Favori
4.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şimdi bu elma fanları ucuz iphone alanlara direk fakir yakıştırması yaparlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: maho2306

Yine geldi tipini ....

gece gece gülmekten yarildim.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir kaç kişi hariç bastım herkese eksiyi
  • görünüşte pek sorun yok ama rengarenk olması biraz ofsayt zaten herkesin elinden düşmüyor şimdi rengarenk çoğalacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

quote:

Orijinalden alıntı: bayraak

İlk kez bukadar eksiyi bir arada görüyorum

http://forum.donanimhaber.com/m_76760177/tm.htm

İlk mesaja bak

Ben de eksilemişim onu.

Yalnız rekor o değil. 1000'i aşmıştı rekor. Bu konu ise her mesajda eksi olması konusunda rekora sahip herhalde.

• Tipini çok beğendim açıkçası fiyatı çok olmassa benim iPhone'ye kardeş olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jnsvmli -- 5 Temmuz 2013; 3:53:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

Orijinalden alıntı: novacaine

quote:

Orijinalden alıntı: flug

quote:

Orijinalden alıntı: BarışN

quote:

Orijinalden alıntı: cntrl

İphone çöp satsa alirim ben fiyat onemli degil 2bin 3 bin para bol

Apple da değil 'İphone'

Iphone da değil İphone

iPhone'da değil ''Iphone''

hiçbiri değil ya neyse

Doğrusu iPhone. Küçük i ve büyük P sonra hepsi küçük

• Yorumlara bakiyorum diyecek bir sey bulamıyorum dogrusu

Kardesler siz ilk önce cep telefonuyla ne yapacaksiniz ona karar verin sonra piyasa araştırmasımi yaparsin ucuz telefon mu arsstirirsin orası sana kalmis

• Donanim yuksekse 5 den alinabilir sonucta kac kisi metali hissederek iphone kullaniyor ? Ekran koruyuculari kapaklar sunlar bunlar kapatio hep kullanici eee metal nerde kaldi ama resimde de plastik oldugunu o hisi anlasilmaz gorunus olarak ben plastigim diye bagirirsa o da sikinti

• kezban telefonu gibi olmuş

• Uygun fiyat? Apple?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler şimdi kiminiz övüyor kiminiz kötülüyor da bir şey unutuyorsunuz.Belki şu anda size göre Apple telefon konusunda başarılı olabilir veya olmayabilir bu sizin kararınız.Biz müşteriyiz bizim yapmamız gereken kendimize uygun ihtiyaçlarımızı karşılayan bir cihaz almak.Hepinix kör gibi atıp tutuyorsunuz cihaza,daha ortada ne var ki? Bu tasarım da benzetme sadece.Brlki cihaz 350 dolardan gelecek de rekor satış yapacak hatta be hatta siz de alacaksınız bu kadar önyargılı olmayın.
    2007den 2011-2012ye kadar Apple telefonda kuşkusuz en başarılı firmaydı, tamam belki hata yapmış olabilirler ama hatalarını telafi etmek için ellerinde iphone 5s veya 5 mini gibi bir cihaz da var.
    Ayriyetten sunu da belirteyim telefon tasarım için alınmaz,forumda görüyorum bazen telefon tavsiyesi isterken masaya Koyunca şeklim olsun filan diyorlar bu kafadaysaniz zaten gidin vertu alın.
    Cidden bu kadar vurdumduymaz olmayın tüm bu cihazların arkasında bir emek var,ve bu cihazların bir kullanıcı kitlesi var

• 1300 TL nin altında olacağını düşünmüyorum ben...
  • Erkekler kullanmasın diye mi çıkarmışlar :)

• Ne 1200'ü neden bahsediyorsunuz. Adamlar bundan önce çıkardıkları telefonları 2400-2600 arasında çıkarıyorlardı. Uygun fiyatlı deyip de iphone 5 ile aynı donanıma sahip bir cihazı 1200'e satacaklarını hiç zannetmiyorum ki iphone 5 de şuan 2100 civarında satılıyorken. İddiasına girerim 1600 üstü olacak.

• Iphone 5'in aynısını tekrardan piyasaya sürecekler yalnız fiyat uygun olacakmış, Türkiye de fiyat ne kadar uygun olacaksa.
  • yıl 2013 olmuş hala kendi fabrikası olmayan fason üretici kullanan Apple ürünleri alan var yuh...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grezimonk -- 14 Temmuz 2013; 21:12:10 >
  • Bildiğin ayfon işte. Farklı ne bekliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

Tasarim cok iyi

/>
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.