Şimdi Ara

Uygun Fiyatlı Burun Estetiği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kyk kredimi biriktirip bu ameliyatı olacağım için uygun fiyatlı olması şart. Nefes alamama problemim var, estetikle birlikte ameliyat olacağım. İnstagramda yüzlerce doktora fiyat sordum. Takipçi sayısı çok yüksek kişilere hiç fiyat sormadım bile. Ünlüler falan onlara yaptırdığı için çok yüksek fiyat veriyorlar. Fiyat sorduğumda asistanıyla görüşmemi söyleyen, numara verip arayın diyenleri de aramadım. Salih Canpolat'ı da instagramda buldum konuştuk. 5 bin lira fiyat verdi. Fiyat çok uygun o yüzden bu hocaya olmayı düşünüyorum. Hakkında instagram hesabında güzel yorumlar var, google'da pek fazla yorum yok birkaç tane onlar da sahte, youtubeda ona yaptıran bir kişinin videosu var. İnstagramda yaptığı burunları paylaşıyor bu işten anlayanlar Salih Canpolat aratıp bi bakabilirler mi yaptığı burunlar düzgün mü? Ve 5-6 bin lira civarlarında bildiğiniz burun estetiği yapan doktor varsa rica ediyorum önerir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseisai -- 4 Haziran 2020; 12:53:28 >

• Bende aynı dertten muzdaribim ve çok derin araştırma içerisindeyim devlet hastaneleri epey uygun özele göre ama tam olarak güvenebilecegim tavsi edilmiş bir doktor arıyorum.Salih Canpolatı bende araştiricam. bilgilendirme yaparim.
  • instadan dr emin Öztürke bakabilirsiniz. ben ikinci ameliyatimi ona iolmayi düşünüyorum.
  • Fiyat ne kadar
  • Ve salih canpolatı araştırdım ameliyat olanların yorumları gayet olumlu fiyatta çok iyi.doktora ameliyat olmus bir arkadaş buldum ondan sonra 3 kisi daha ameliyat olmuş ve memnun kalmışlar. Video linkini buraya birakiyorum izleyip bilgenebilirsinizhttps://www.youtube.com/watch?v=IMlNSPPIltA&app=desktop
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet7777q7

Ve salih canpolatı araştırdım ameliyat olanların yorumları gayet olumlu fiyatta çok iyi.doktora ameliyat olmus bir arkadaş buldum ondan sonra 3 kisi daha ameliyat olmuş ve memnun kalmışlar. Video linkini buraya birakiyorum izleyip bilgenebilirsinizhttps://www.youtube.com/watch?v=IMlNSPPIltA&app=desktop
    ilk oldugum ameliyat ozeldeydi 5bine oldum personel indirimiyle ve rezalet oldu

tavsiye ettiğim doktor,2bin tl bursa İnegöl devlette.

internetim yok acamiyorum attiginiz linki. sizinki özel mi devlet mi.

• Kafam Kasınıyor kullanıcısına yanıt
    Bursa da mı yaşıyosun hocam tavsiye ettiğin doktorun yaptığı burunlar özellikle fiyatına göre iyiymiş 2bin tl ise çok uygun, özelde nerde yaptırdın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hecawin

Bursa da mı yaşıyosun hocam tavsiye ettiğin doktorun yaptığı burunlar özellikle fiyatına göre iyiymiş 2bin tl ise çok uygun, özelde nerde yaptırdın?
    İstanbulda yaşıyorum acibadem maslakta yaptırdım.

tavsiye ettigim doktoru bir arkadaşim tavsiye etti, onun kuzeni bu doktora olmuş ve öve öve bitiremedi ben de instagrama bakınca cidden beğendim. net fiyat 1.8bin.
    firsatiniz varsa kaçırmayın

ben bi de ankara gazide doktor buldum arkadasimin kuzeni yaptirmis cok memnun, arkadasim da oraya olcak, sonuca göre ya ankara ya bursa bu kış düşünüyorum. tabi korona biterse
    Sen ameliyat tarihi falan aldın mı 3 ay sonra gel falan demesinler devlet sonuçta.benim söyledigim doktor özel istanbulda bence 5 bin iyi fiyat devlet çok ileri tarih verdigi için içime sinmiyor bide bursada diyorsun daha uzak bir sorun oldugu zaman gidip gelmek mesele.
    Hocam ben pek araştırma yapmadımda 1800tl estetik ameliyat demi yani doktorun instaya koyduğu resimler gibi bi ameliyat? Bazen burnun dış görünüşünü değiştirmeden içerden kemiği düzeltiyolar onlar değil heralde, gerçekten çok uygunmuş. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet7777q7

Sen ameliyat tarihi falan aldın mı 3 ay sonra gel falan demesinler devlet sonuçta.benim söyledigim doktor özel istanbulda bence 5 bin iyi fiyat devlet çok ileri tarih verdigi için içime sinmiyor bide bursada diyorsun daha uzak bir sorun oldugu zaman gidip gelmek mesele.
    ben henüz düşünme aşamasındayim. aylar sonrasina ameliyat tarihi veriyorlardir bence de.

benim için önemli olan guzel sonuc almak. 5bin tlyi çöpe attiktan sonra bursaya gitmek cok da zor gelmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hecawin

Hocam ben pek araştırma yapmadımda 1800tl estetik ameliyat demi yani doktorun instaya koyduğu resimler gibi bi ameliyat? Bazen burnun dış görünüşünü değiştirmeden içerden kemiği düzeltiyolar onlar değil heralde, gerçekten çok uygunmuş. Teşekkürler
    evet hocam çoğu özel yerde 2bine estetik diye insanlari kandiriyorlar. kardeşim de aylar önce ayni sekilde dolandirildi özel bi yere.

bahsettigim yerde 1.8kya o fotolardaki gibi oluyorsunuz fakat bizzat görüşmedigim icin siz detaylica açık açık beklentinizi doktora iletmekten çekinmeyin. teyit edin mutlaka
    Anladım hocam teşekkürler
  • hocam kamu hastanelerinde durum nasıl bilemiyorum, elbette özele göre çok daha ucuz ama işine özenerek yapan iyi doktorlar da isim yaptıktan sonra özele geçiyorlar. ben şubatta samsun madicalparkta indirimle 7000 tlye yakın bir ücrete yaptırdım, gayet de iyi bir iş çıkardılar, burnum hem eğik hem de kırık olduğu halde. çok fazla ağrı sızı kanama falan da yaşamadım.
  • kahvebira K kullanıcısına yanıt
    aynen öyle iki başarılı ameliyat yapıp internette iyi yorum alan direkt özele geçip 5 katına yapmaya başlıyor.
  • Devlette 1 sene sonrasına randevu anca buluyorsun istanbulda. Ben o kadar sabredemiycem. 2 bin lira aşırı ucuzmuş valla yol olmasa düşünülürdü.
  • mehmet7777q7 M kullanıcısına yanıt
    ben de araştırdım pm atayım detaylı konuşalım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.