Şimdi Ara

Uygulamayı Zorla Durdurmak/Senkronizasyonu Kesmek Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Whatsapp'ı kullanmak zorundayım ancak sürekli birilerinden mesaj gelmesi, mesaj bana ulaşınca cevap alma beklentileri nedeniyle telefonda interneti açmaya korkuyorum.

Greenify kullanıyorum ancak whatsapp'ı uyutsa bile whatsapp kendiliğinden açılabiliyor.

Sony z2 kullanıyorum. Whatsapp senkronizasyonunu nasıl isteğe bağlı çalıştırabilirim? Önereceğiniz yönetem ve uygulama var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncel

• Xposed edge diye bir modül kullanıyorum. Bununla bir ayar yaptım ve uygulamadayken ekranın sağ üst tarafına tıkladığımda dondur diye bir seçenek çıkıyor. Bastığımda donuyor ve sol üste bastığımda da dondurduğum uygulamaları görüyorum ve oradan çalıştırıyorum. Çöz demezsem uygulamadan geri gittiğimde hemen yine donuyor.

Ama özet olarak whatsapp'ıma kimse yazmadığı için ne kadar işe yarar deneyemedim. Arada chrome'u dondurmak için kullanıyorum ve işe yarıyor.

Ekleme: Çok uzattım uygulama dondurma özelliği olan bir program bulsanız kâfi. Freeze app diye aradığınız da eski de olsa çıkıyor birkaç uygulama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exfat -- 8 Kasım 2017; 16:2:27 >
  • Droidwall benzeri bir firewall kullanabilirsin.Whatsup ın internet erişimini açıp kapatabilirsin.Root gerekir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.