Şimdi Ara

Uygulamalarım güncellenmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iphone 5s sahibiyim.IOS 7 kullanıyorum ve 8'e geçmek istemiyorum.App Store'da 22 adet güncelleme görünüyor ama güncelle dediğimde direk uygulama açılıyor.Güncelleme yapmak için IOS 8'e mi geçmem gerekiyor.Jailbreakli kullandığım için istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Guncelleme isteyen uygulamalari appstore' dan aratarak bulun ve update yapin
  • Aynı sorun bende de var. 68 tane uygulama var fakat güncelleye tıklayınca uygulamayı açıyor

• Ancelle diyince uygulama açıyor. Bu yüzden güncelleme yerine güncelleme ekrarnındaki uygulamaya tıklıyorum, uygulama detayları açıyor. Bir kez daha tıklayıp uygulama özelliklerini anlatan apple store sayfası geliyor. İşte burada tüm bilgiler (açıklamaalar-yourumlarbenzer uygulamalar) tamamen yüklendiğinde güncelle dediğimde program güncelleniyor.

Yalnız işin ilginç tarafı programı gücellesem de güncellemeler ekranında baktımda hala güncelle yazısı çıkıyor. Fakat en azında güncellenecek program sayısı şu kadar diye ana ekranda gözükmüyor.

Biraz karışık gibi oldu ama umarım açıklayıcı olmuştur.
  • aynı sorun bende de mevcut jailbreak kaynaklı mı acaba diye düşünüyorum.
  • hozkara H kullanıcısına yanıt
    Bazı uygulamaları dediğin gibi güncelliyor ama çoğu olmadı.Büyük ihtimalle yapılan güncellemeler IOS 8 için

• güncellemedeki açıklamaları okumanı tavsiye ederim. genelde ios 8 için güncelleme veriliyor. o yüzden ios 7 güncelleme olarak gözküyor ama yapmıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.