Şimdi Ara

Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) (137. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.803
Cevap
96
Favori
305.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rüzgar81

quote:

Orijinalden alıntı: Devian

benim sistemin 40 yıllık reklamını buldum

Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar)

Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar)

almanca oldugundan anlamadım tabi

Bir ara vakit bulursam okuyup kısaca tercüme edebilirim

eyw hocam çokda önemli değil ama merak ediyorum tabi ne yazmışlar.Kısaca özetlesen bile yeter

• Benim de sistemde güncelleme oldu.
    CD-RIP-HDD-Network Stream ve Internet radyoları çalışırabilen QAT MS-5 Music Server ve Transparent Music-Link Ultra XLR kablo sisteme eklendi.
    İlgilenenler olabilir diye detaylı bir inceleme paylaşacağım.

• HI-DEF-MAN kullanıcısına yanıt
    Altuğ hocam hayırlı olsun benq 7500 yapıp lcos tan dlp ye transfer olmuşsun sanırım geçen caps te gördüm bir gün tekrar Lcos saflarında buluşmak üzere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler ....
    Ben dlp kullanmayalı 8 sene olmuş...çok Şeyler değişmiş...ancak 4k için seçim lcos olacaktır ucuzlasın da biraz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HI-DEF-MAN

Benim de sistemde güncelleme oldu.
    CD-RIP-HDD-Network Stream ve Internet radyoları çalışırabilen QAT MS-5 Music Server ve Transparent Music-Link Ultra XLR kablo sisteme eklendi.

Altuğ Bey hayırlı olsun cihazlar bende qat Ms5 ile transparent beraber kullandım müthişler :-)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rüzgar81

quote:

benim sistemin 40 yıllık reklamını buldum

almanca oldugundan anlamadım tabi

Bir ara vakit bulursam okuyup kısaca tercüme edebilirim

eyw hocam çokda önemli değil ama merak ediyorum tabi ne yazmışlar.Kısaca özetlesen bile yeter

Tercüme edecek birşey yokmuş zaten malesef, ürün tanıtımı olmuş.

Yorum olarak ilk cümlede "bulutların üzerinde Hifi" tarzı birşey yazılmış, gerisi varyasyonlar ve teknik özellikler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• tgaripozer T kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler...gerçekten iyi uyum var...

• çok hoş duruyorlar, güle güle kullanın
  • turushanovgu T kullanıcısına yanıt
    Iyi dilekleriniz için teşekkür ederim...

• Yakisir abicim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HI-DEF-MAN kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun yenilikler güzel dinlemeler ve izlemeler. :)
    Qat bizim de merak ettiğimiz bir üründü inceleme yazınızı dört gözle bekliyoruz.
  • qat ms5 ile bir kaç foto biraz toplanması lazım tabi sistemin:)
     Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar) Üyelere Ait Ses ve Görüntü Sistemleri Galeri Başlığı (Resimler ve İnce Detaylar)

• tgaripozer T kullanıcısına yanıt
    Sehpa mükemmel görünüyor. Çok zevkli olmuş...
    QAT 'de hemen sistemin kalbi oluyor gerçekten isviçre çakısı gibi ne isterseniz yapıyor....
  • quote:

Sehpa mükemmel görünüyor. Çok zevkli olmuş...
    QAT 'de hemen sistemin kalbi oluyor gerçekten isviçre çakısı gibi ne isterseniz yapıyor....

Teşekkür ediyorum
    QAT aynen dediğiniz gibi İsviçre çakısı:D normalde her işi yapan cihazlar pek fazla sevilmez ama bu alet hepsini iyi yapıyor sizin değerlendirmenizde önemli incelemeyi bekliyoruz sabrısızlıkla
  • quote:

Benim de sistemde güncelleme oldu.

sn. HI-DEF-MAN,

qat ye cd bazlı bir sistemden mi yoksa bilgisayar+dac kaynaktan mı geçtiniz?
    Control point (ipad app) nasıl buldunuz? başka bir control point ile karşılaştırma şansınız oldu mu? (naim, lumin, kinsky, bubble upnp, auralic, aurender, jremote, mpad gibi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdundar -- 21 Ekim 2014; 13:30:22 >

• NAIM NDX --- ISEM EGO 3 Transport --- IPAD & IPHONE 'dan geçiş yaptım. APP kıyaslaması yapılamaz bile QAT inanılmaz derecede hızlı ve iyi özellikle HDD 'leri direkt olarak çalıştırması çok önemli ... 3 tane 2 TB bir 1 TB bir de 500 GB 5 adet HDD bağlı ve hepsini tanıması birkaç dakika kadar sürüyor.Kendi 2TB embedded HDD'si var. Bundan daha versatile bir Server olabileceğine inanmıyorum. Hemen hemen tüm formatları DSD dahil destekliyor. Radio URL'i girerek tüm internet radioları dinleyebilme imkanı var ve AIRPLAY olduğundan her türlü aplikasyonun sesini alabilmekte mümkün. CD RIP var(WAV veya FLAC) ....CD burning var(TEAC CD Rom Drive var ) . Cihaz üzerinden internete çıkabilme imkanı olduğundan eksik albüm kapaklarını ve tüm diğer albüm bilgilerine ulaşıp kaydetme imkanı var. En önemlisi de sürekli gelişiyor ...
  • quote:

NAIM NDX --- ISEM EGO 3 Transport --- IPAD & IPHONE 'dan geçiş yaptım. APP kıyaslaması yapılamaz bile QAT inanılmaz derecede hızlı ve iyi özellikle HDD 'leri direkt olarak çalıştırması çok önemli ... 3 tane 2 TB bir 1 TB bir de 500 GB 5 adet HDD bağlı ve hepsini tanıması birkaç dakika kadar sürüyor.Kendi 2TB embedded HDD'si var. Bundan daha versatile bir Server olabileceğine inanmıyorum. Hemen hemen tüm formatları DSD dahil destekliyor. Radio URL'i girerek tüm internet radioları dinleyebilme imkanı var ve AIRPLAY olduğundan her türlü aplikasyonun sesini alabilmekte mümkün. CD RIP var(WAV veya FLAC) ....CD burning var(TEAC CD Rom Drive var ) . Cihaz üzerinden internete çıkabilme imkanı olduğundan eksik albüm kapaklarını ve tüm diğer albüm bilgilerine ulaşıp kaydetme imkanı var. En önemlisi de sürekli gelişiyor ...

Bilgi için teşekkürler. Tek takıldığım nokta "APP kıyaslaması yapılamaz bile" oldu, jremote denemiş miydiniz mesela? Benim yurtdışı forumlardan gördüğüm ve özelliklerini takip ettiğim kadarıyla app ı daha oturmuş applardan çok geride.

Mesela filtreleme de hem artist hem çözünürlük seçimi yapabiliyor musunuz? Veya hem genre hem orkestra gibi?
    booklet pdf görüntülüyor mu?
    App üzerinde başka birşey ile uğraşırken yandan que liste ulaşılabiliyor mu?
    Smartlist var mı?
    App ın stabilite ve hızı nasıl? cihaz ile kopma donma v.s. oluyor mu?
    App üzerinde zone var mı? yani hdd bir müziği ipad üzerinden veya başka bir upnp cihaz üzerinden dinlemenize izin veriyor mu?
    Cihaz upnp mi çalışıyor openhome mu?

ethernet üzerinden stream kabiliyeti nasıl? deneme şansınız oldu mu? dahili bağlı hdd gibi, tag bazlı arama ve sort etme filtreleme var mı?

biraz çok soru oldu ama benim için önemli detaylar... şimdiden teşekkürler...

• uff acayip sorular Sanırım cihazı versem de denesen daha kolay olacak😃

• quote:

uff acayip sorular Sanırım cihazı versem de denesen daha kolay olacak😃

Benim de bir arkadaşım aldı ama ne ona gidebildim ne distribütörüne... Gerçi kendi evimde dinlemeden pek anlayamıyorum herhangi bir cihazı :)

Teklif için teşekkürler denk getirirsek bir ara evimde misafir edeyim sizi...

• Sevinirim. Senin değerli yorumlarını feedback verip gelişimine Katkıda bulunabiliriz.

• 
Sayfa: önceki 135136137138139
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.