Şimdi Ara

Üye Olmak için IQ 'TESTİ'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • konu dışı çoluk çocuktan geçilmiyor foruma üye olmak için IQ testi getirilsin böylece bebelerden kurtuluruz

• Ya onlar da, bebeler de yani, büyüklerden de tomografi istensin derlerse? Üyeyseler, bizle aynı haklara sahipseler, isteyebilirler.

Katılım zamanınız da gözlerden kaçmıyor bu arada.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kremalı Pasta K kullanıcısına yanıt
    Edep testi yapmamız daha mantıklı olur sanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @e-militarist
    katılım zamanımın konuyla bir ilgisi olduğunu sanmıyorum

@hunkar1

konuyu açtığımda ıq testi yazdım ama asıl kastettiğim seviyesiz kişilerin sayısının azaltılmasıyla sonuçta küçük çocukların bile ıq ları bile yüksek çıkabiliryor. edep testi bence de daha mantıklı olur ama böyle bir istek ne derece yapılır emin değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kremalı Pasta

@e-militarist
    katılım zamanımın konuyla bir ilgisi olduğunu sanmıyorum

@hunkar1

konuyu açtığımda ıq testi yazdım ama asıl kastettiğim seviyesiz kişilerin sayısının azaltılmasıyla sonuçta küçük çocukların bile ıq ları bile yüksek çıkabiliryor. edep testi bence de daha mantıklı olur ama böyle bir istek ne derece yapılır emin değilim

Sanmıştım sanmayacağını.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Neden her konuda kanaat önderi gibi milleti tersliyorsun hayır konunun muhattapı da sen değilsin yine bi laf sokma çabası var sende no offense ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WISDOM -- 1 Eylül 2014; 1:00:54 >
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Sen konunun muhattabı mısın peki? Forum burası. Yorum yapıyorum, görüş bildiriyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Sen konunun muhattabı mısın peki? Forum burası. Yorum yapıyorum, görüş bildiriyorum.

Tamam abi kızma

• WISDOM kullanıcısına yanıt
    Efendi ol!

• hunkar1 kullanıcısına yanıt
    Şimdi, Hünkârım. Şöyle bir durumla karşı karşıyayız. Ben yanlış mı anladım acaba? İlgili bölümlerin ölmemesi için konuların ilgili bölümlere açılması konu silmelerle, uyarılarla, cezalarla teşvik edilmiyor muydu forumda?

ticket.asp?rid=1358748

ticket.asp?rid=1358745

• e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Biraz kalsın bakalım emrecim..şimdilik bir zararı yok..
    Duruma göre hareket ederiz..

Bu arada yukarıda söylediklerin aynen geçerlidir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hunkar1 kullanıcısına yanıt

• Kremalı Pasta K kullanıcısına yanıt
    Edep testi yapılırsa sizde giremezsiniz hocam foruma.

"IQ testi gelsin böylece bebelerden kurtuluruz"

Belki çocuk 11 yaşında ama sizden daha olgun?

Yahoo'ya milyonlarca dolara uygulama satan 18 yaşında altında kişiler var, nükleer santral yapan 14 yaşında çocuklar var, ve emin olun bu kadar bilgiye sahip çocuklar bu foruma sizden daha yararlı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Professional Geek

Yahoo'ya milyonlarca dolara uygulama satan 18 yaşında altında kişiler var, nükleer santral yapan 14 yaşında çocuklar var, ve emin olun bu kadar bilgiye sahip çocuklar bu foruma sizden daha yararlı olur.

Çocuk var çocuk var mücit var boş konuşanı var:) ama bazıları hakikaten girmesin. Arada denk geliyorum.
  • ChaRisMaTiq1i kullanıcısına yanıt
    Ee hocam, üniversiteli olupta saygısız olanda var.
  • Professional Geek kullanıcısına yanıt
    Kişi ve kişiliği ile alakalı herkesin bakış açısı farklı birde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Professional Geek

bu cümleyi bir anlığına yazdım haklısınız

ekleme:son cümleyi okumamıştım

quote:

öyleleri var ama sayıları muhtemelen fazla değildir ve ayrıca öylelerinin böyle bir forumda takılacağını sanmıyorum ve nükleer santral yapan çocuğun bu foruma nasıl katkısı olur merak ediyorum

benim derdim özetle konu dışının iyice saçmalaması tamam düzgün konu ve yorumlar var mı var ama bir bakıyorum adam ciddi bir konuya saçma sapan cevap vermiş veya bir bakıyon ciddi bir konu açmış ama sonra milleti "sazan"ladığı ortaya çıkıyor. bununları dışında hep aynı muhabbet dönüyor "sevgilim yok, tipim nasıl, x tvdeki sarışın hatun, bu kız kim, çok yalnızım" milletin ne konu açacağına karışamam ve böyle bir hakkım yok ama bişilerin değişmesi gerektiği de ortada. bu konuyu bu yüzden açtım ve başlığı bu yüzden böyle yaptım. özetle; konu dışının düzelmesini istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kremalı Pasta -- 31 Ağustos 2014; 11:44:10 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.