Şimdi Ara

Üye olan herkese Saltywasher hediye! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
631
Cevap
18
Favori
24.684
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SaWYeR53

Bina aile apartmanı olduğu için hiç bir zaman daire numarası girmeyiz sonuçta 6 dairede kuzen amca hala.

Anlaşılan ürün gelmeyecek şimdiden geçmiş olsun

Bizde aile apartmanınındayız bu söylediğiniz çok saçma. Apartmana gelen tüm ürünleri bir gönüllü mü teslim alıyor?

Bu ay amcam kargodan gelecek ürünlerin tesliminden, diğer ay kuzenim sorumlu gibi bir şey oluyor.
  • üye oldum hediyemi bekliyorum :D
  • trenc T kullanıcısına yanıt
    Hocam bende limonlu soda falan zannetim yapayim dedim
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayit olduk bakalim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meyveli soda sandım...
  • geçerli bir eposta adresi yazınız hatası veriyor
  • üye oldum fakat nasıl bir deterjan bilmiyorum daha önce kullanan oldumu acaba
  • Uygulama cok iyi degil mobil site gibi olmus
    Ama urunu merak ediyorum. Memnun kalırsak kullanmaya devam edebiliriz.

• Bende üye oldum ama mail gelmedi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende üye oldum bakalım ürün nasıl bişey
  • trenc T kullanıcısına yanıt
    Sadece telefona indirip üye olanlar mı yoksa tabletlere indirip üye olununca da ürün gönderecek misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mail gelmedi diyen arkadaşlar, gereksiz kutusuna baksın. Oraya düşüyor.
  • Hayirli olsun kayit olduk bakalim...

• capricorn79 C kullanıcısına yanıt
    IOS sistemli tabletlerde uygulama üzerinden üye olduğunuzda hediyeniz gönderilecektir. Uygulama android tabletleri desteklemiyor.
  • yeşil bir ürüne benziyor, herşey güzel de batak uygulaması nedir yahu? hiç bağdaştıramadım.
  • Kabul etmiyor mail adresini

• quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

quote:

Bina aile apartmanı olduğu için hiç bir zaman daire numarası girmeyiz sonuçta 6 dairede kuzen amca hala.

Bizde aile apartmanınındayız bu söylediğiniz çok saçma. Apartmana gelen tüm ürünleri bir gönüllü mü teslim alıyor?

Bu ay amcam kargodan gelecek ürünlerin tesliminden, diğer ay kuzenim sorumlu gibi bir şey oluyor.

saçma olduğunun kendisi de farkında. suistimali önlemek için bir sistem geçirmişler ki son derece haklılar yoksa böyleleri 3'er 5'er alıyor. ama arkadaş zorla hatta alttan alta tehdit ederek birden fazla ürün istediğini belirtmiş karşı tarafta gayet düzgün bir şekilde durumu açıklamış ama neymiş daire numarası girilmezmiş böyle bir kargoyu adres bilgisi eksik diye kargolar zaten götürmeden önce arayıp tam adresi alıyorlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: bozkurt35

quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

quote:

saçma olduğunun kendisi de farkında. suistimali önlemek için bir sistem geçirmişler ki son derece haklılar yoksa böyleleri 3'er 5'er alıyor. ama arkadaş zorla hatta alttan alta tehdit ederek birden fazla ürün istediğini belirtmiş karşı tarafta gayet düzgün bir şekilde durumu açıklamış ama neymiş daire numarası girilmezmiş böyle bir kargoyu adres bilgisi eksik diye kargolar zaten götürmeden önce arayıp tam adresi alıyorlar..

Suistimal etmeye çalışmış açık açık. Bir de yalan atıyor ya insanlar 3 kuruşluk şey için hayret bişey. 4-5 tane telefon toplamış hepsinden kayıt olup kendi adresini yazmış işte

• Android telefondan üye oldum , hediyemi bekliyorum. Kargo ücretsiz değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.