Şimdi Ara

uydunetten kötüsü var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

uydunete geçtiğimden beri ping arada 300-700 e çıkıyor. yaklaşık 3 saat oyun oynuyorsam 2 saati 700 pingte geçiyordu 1 yıldır. her hafta 1 yetkili geliyordu çözemiyorlardı ve bir süre sonra yukarıdaki komşunun bizim wifiye bağlandıgını farkettim. wirelessin şifresini değiştirdim hatta wireless seçeniğini modemin anayüzünden kapattım. ancak onunla çok alakası olmadıgını farkettim. pingler 800 e çıkmaya devam etti.

normalde oyunda alman serverinden almam gereken ping (3 mahalle ötede ki ttnetli arkadaşımın aldıgı): 60
    eğer ping artışı yoksa BENİM normal pingim: 120
    komşu bağlandıgında: 300
    nedensizce arttıgında allah ne verdiyse ama minimum 600

bulundugum yere sanırsam fiber bağlantı var. tek isteğim sorunsuzca hatta en iyi şekilde oyun oynamak. 25 mbps 75gbakk kotasız superonline fiber düşünüyorum ne dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschko -- 21 Şubat 2014; 21:00:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit3535

uydunete geçtiğimden beri ping arada 300-700 e çıkıyor. yaklaşık 3 saat oyun oynuyorsam 2 saati 700 pingte geçiyordu 1 yıldır. her hafta 1 yetkili geliyordu çözemiyorlardı ve bir süre sonra yukarıdaki komşunun bizim wifiye bağlandıgını farkettim. wirelessin şifresini değiştirdim hatta wireless seçeniğini modemin anayüzünden kapattım. ancak onunla çok alakası olmadıgını farkettim. pingler 800 e çıkmaya devam etti.

normalde oyunda alman serverinden almam gereken ping (3 mahalle ötede ki ttnetli arkadaşımın aldıgı): 60
    eğer ping artışı yoksa BENİM normal pingim: 120
    komşu bağlandıgında: 300
    nedensizce arttıgında allah ne verdiyse ama minimum 600

bulundugum yere sanırsam fiber bağlantı var. tek isteğim sorunsuzca hatta en iyi şekilde oyun oynamak. 25 mbps 75gbakk kotasız superonline fiber düşünüyorum ne dersiniz?

Adsl de superonline ı tavsiye etmem ama fiber de iyidir kendi alt yapısı sonuçta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.