Şimdi Ara

Uydudan dvd ye kaydetme.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uydu teknolojisi hakkında oldukça acemiyim , o yüzden sorumu mahzur görün.

Yakın zamanda tavsiye üzerine redline csx10 marka bir uydu cihazı alıp 2 adet çanak anten taktırdım. Cihaz televizyona bağlıdır.

Bu cuma günü de çok beğendiğim bir program yayınlanacak. Bu programı dvd ye veya başka bir veri depolama cihazına kaydetmek istiyorum. Bunun için

satın alabileceğim bendeki receive a uygun, makul fiyatlı ( tek program için alacağım ) bir cihaz varmıdır ?

Cevaplarsanız çok sevinirim. İyi akşamlar.

• bilgisayarında tv kartı varsa oradan yayını alıp progdvb ile kayıt yapabilirsin
  • uydu alıcı ihazınızda kayıt imkanı yoksa kaydedemezsiniz...
  • ikinci el bölümlerinde analog tv kartlarını 15 liraya bile satanlar var bir göz at istersen... ama tercihini avermediadan yana kullanmanı tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ishtare

bilgisayarında tv kartı varsa oradan yayını alıp progdvb ile kayıt yapabilirsin

Aynen. Artı olarak DVD Kaydedici cihaz alman gerekir. Bende bugün bir tane Receiver alacam. O yüzden kaydedebilen bir tane almak istiyorum. Botech BC-7300 USB FTA yı alacağım sanırım.
  • Merhaba Arkadaşlar !
    Ben foruma yeni üye oldum.Yeni konu açmak için ne yapmam gerekiyor.Bana yardımcı olursanız sevinirim.

Açmak istediğim konu SANSUI Uydu Reciverımla ilgili.
    SANSUI SPV-7500 harddiscli(80 gb) bir reciver aldım.Fakat kaydettiğim görüntüleri HDD den bilgisayara atmak için bir yazılım gerekiyor galiba(kutusundan sürücü-driver cd çıkmadı).Beraberinde gelen aksesuarlarda driver orj.görünmüyor.Ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim.
    Cihazın arkasında USB çıkış var ama bilgisayar tanımıyor. Halbuki harici bellek gibi görmesi gerekirdi.
    Görüşmek üzere ,selamlar ...

Not;Bu konuyu burada açmakla doğrumu yaptım bilemiyorum,özür ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.