Şimdi Ara

UYDU RECİVER ÇOK AZ KANAL GÖSTERİYO NEDEN?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ben 5. katta oturuyorum çanak antenim balkonda bir sinyal alıcı ile ayarlanıp baglandı fakat digiturk ün 39 ytl lık lig tv olan paketini ve bununla gelen uydu alıcıyı kullanıyorum fakat kanald ligtv eurod eurostar kanalları dısında show ntv atv vs. hiç bir kanalı ızleyemıyorum bunun sinyal ile mi alakası vardır yoksa bu reiceverdan kaynaklanma ıhtımali var mıdır bilgili arkadaslardan yardım rica ediyorum

• saydığınız kanalların transponder değerlerini bulup, receiver'ınıza ekler ve taratırsanız bulması gerekir. Bulmaz ise çanak ayarınız iyi değil demektir.
  • Önce sinyal oranına bakmalısınız..Herhangi bir Türkiye'deki kanalı açın sinyali yüksekse kanal araması yaptırın eğen sinyal düşük ise dışarıya kurmuş olduğunuz çanağın yönü doğru ayarlanmamış demektir..
  • reicever ile bir ilgili dükkana gidip yukleme veya guncelleme yaptırmam gerektıgını duymustum alakası olabilirmi çanak sinyal seviyesinden şüphelenmıyorum gayet iyiydi reciver ı değiştirdikten sonra bu sorun giderek artmaya basladı
  • quote:

Orjinalden alıntı: thezjan

reicever ile bir ilgili dükkana gidip yukleme veya guncelleme yaptırmam gerektıgını duymustum alakası olabilirmi çanak sinyal seviyesinden şüphelenmıyorum gayet iyiydi reciver ı değiştirdikten sonra bu sorun giderek artmaya basladı

Dostum bana yakın bir yerlerde oturuyor olsaydın..Yazılım atardım ama..Malesef...Götürceksin 1 dakikalık iş için 20-30 ytl vereceksin..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.